Editörler : F16 Gökçen
24 Ağustos 2010 01:00

Bosch, Profilo, Siemens Çağrı Merkezi

arkadaşlar bu konuyla ilgili mlakat daveti alan varmı?

sevda__55
Aday Memur
27 Ağustos 2010 16:09

güncel

sevda__55
Aday Memur
28 Ağustos 2010 04:51

ya kimse yokmu bu konuyla ilgilenen arkadaşlar.yok mu sesimi duyan güncel

ssylg34
Aday Memur
01 Eylül 2010 00:21

beni bugün aradılar ne olur ne biter bilmiyorum..

zellyy
Aday Memur
01 Eylül 2010 02:48

simens değilde ,simens in simtec sistem hizmetleri tarafından çağrı merkezi için mülakatına katıldım ,bilgi almak isterseniz yazabilirim

sevda__55
Aday Memur
01 Eylül 2010 21:52

arkadaşlar ben mülakata katıldım dün.20 eylüle kadar haber gelecekmiş.bakalım hayırlısı

sevda__55
Aday Memur
15 Eylül 2010 11:34

arkadaşlar hala hbr bekliyorum.bu konuyla ilgili bi gelişme olan var mı? bu arada tatil haftada ikigün demişlerdi bana mülakatta.parasınıda gerçekten hiç düşünmüyorum.çünkü evde olmaktan çoook sıkıldım.

sevda__55
Aday Memur
17 Eylül 2010 11:01

cnm msj ancak gördüm.bende 750 civarında sölemiştim.arkadaşım zordur eminim buna.ama zor olmayan iş yok.ben bundan önce carrefourda çalıştım.tam bi kabustu.24 saat bile çalıştım.hiç izin yapmadım 4ay.hep 16 saat çalıştım.ama insan bi yerden sonra alışıyo inan.ben 1 senedir evdeyim.inan bölede zor.banada ayın 20 sindemi 20sine kadar mı hbr verecez dediler hatırlayamıyorum.hbr bekliyorum sabırla.olumsuz bişeyde gelmedi.bakalım.inş şartlar istanbul gibidir.arkadaşım bol şans haberleşelim yine.sana özelden msj atamıyorum:(

pınarist
Aday Memur
19 Eylül 2010 14:11

istanbul ıcın degıl bu ılan sanırım bulamıyorum samsunda mı bu alım?

melissaburcu
Aday Memur
19 Eylül 2010 20:18

samsun için bu alım

melissaburcu
Aday Memur
22 Eylül 2010 20:08

alımları neye göre yaptılar bilmiyorum 2 üniversite mezunuyum çağrı merkezi deneyimim var ama dönüş olmadı ilginç yani.

mamiil
Aday Memur
08 Ekim 2010 01:06

arkadaşlar bende mülakata çagrıldım,şimdi gördüm bana mail atmışlar ztn sölemişlerdi buna göre haftaya tekrar döncez dediler..bende üniversite mezunuyum hiç tecrübem yok açıkcası ölesine başwurmuştum nasıldır acaba?

kuyubcuk
Aday Memur
08 Ekim 2010 12:39

mamiil kaç kere gittin mülakata?yine ne zaman çağırıyorlar?

mamiil
Aday Memur
08 Ekim 2010 16:46

bir kez gittim mülakata,herhalde gönderdikleri soruların cewapları sonucunda ya dönerler ya dönmezler bilmiorum haftaya ararız dediler.ben daha yeni gittim salı günü mülakata gittim..

mamiil
Aday Memur
08 Ekim 2010 16:52

siz kaç kere gittiniz?

kuyubcuk
Aday Memur
09 Ekim 2010 00:23

4 kere:S bu arada kimle görüştün ve ne mezunusun?

mamiil
Aday Memur
09 Ekim 2010 16:48

ben bayanla görüştüm adını hatırlayamadım suan..fen/edebiyat mezunuyum sözel bölüm...bilmiorum pek şansım yok ama denedim işte..size mail atıldımı ben şimdi cewapladım eminim çuwalladım..

kuyubcuk
Aday Memur
10 Ekim 2010 10:17

sibel hanımmıydı acaba evet banada o testi yollamışlardı 1 ay oldu sibel hanımla görüştüm daha sonra ilker beyle görüşmeye gittim daha sonra alan yöneticisi osman beyle görüştüm daha sonrada bi bayandı onun adını unuttum yalnız bana ekimin ikinci haftası işe başlancak demişlerdi fakat sanırım süreç uzamış kasım gibi falan belli olcakmış sana dediler mi konuşla ilgili bişi ne zaman açılcakmış falan..test sonucumu daha yeni öğrenidem bende kendinden emin çıkmışım merak etme testte çuvallamazsın bişi olmas...

mamiil
Aday Memur
10 Ekim 2010 16:08

sanırım sibeldi tam hatırlamıorum ama.önümüzdeki hafta arıcaklarını sölediler yani ararlarsa..bana suan daha bazı bölümler test aşamasında dedi yani uzamış sanırım zmn dilimi.ama ilk önce 30 sonra 250 kişi alıcaklarmış güya güwenlik görewlisi öle sölemişti..genel yetenek testim wasat fazla oyalandım..hayırlısı artık..sen ne mezunusun ?

kuyubcuk
Aday Memur
10 Ekim 2010 21:11

bende önlisans şimdide işletme olarak devam ediyorum 2 dersten okul uzadı işte...ya sınavı hiç takma sınav çokta önemli değil çünkü peki maaşla ilgili falan bişi dediler mi demedilerse seni bilgilendirebilirm çünkü maaş az gelebilir daha kaç kere çağrıcaklar mülakata ona göre hareket edersin die diorum...

mamiil
Aday Memur
10 Ekim 2010 22:01

asgari ücret dedi maaşı bana..sonra performans parası falan anlattı bayan bilgi werdi..hayırlısı olsun walla alakasız bi iş bölümümle ama bakalım..diğer mülakatlarda ne konuştunuz?

Toplam 91 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi