Editörler : "eskiyara"Pangaea

Bulut4125
Aday Memur
13 Nisan 2021 13:13

Başvuru yaptım.

1. Kurum onayı yazıyor ama onay açılmıyor, sizce açılacak mı?

Evrak noktasında sıkıntı çıkacağı kesin. 2017 yılında uluslararası bir yarışmada birinci olan öğrenci için nasıl bir belge sunabilirim? Çocuk mezun oldu gitti. Bir gazete haberini belge niyetiyle eke koydum.

"Yöneticisi olduğu eğitim kurumunda ulusal düzeyde düzenlenen...vb. yarışmalarda birinci olan öğrenci bulunmak" bu maddeden il komisyonları ne anlayacak?

Bazıları okul adına katılanları kabul edecek, diğerlerini reddedecek.

Bazı iller bireysel dereceleri de kabul edecek...

Buradan süreç hakkında haberleşmemiz faydamıza olur. hangi evraklar kabul edildi, hangis reddedildi?

NOT: Dilekçenizin ekine her ihtimale karşı mevcut atama kararnamenizi ve hizmet belgesini ekleyin. Yoksa git gel yaparsınız.

25 tane hizmetiçi eğitim var. Rastgele birini örnek olarak ekledim.

İYEP ve Destek eğitim odası için kurs açma onay belgesini ekledim.

ERASMUS+ için başvuru kabul yazısını ve sonuç raporunu ekledim.

emirsezgin
Memur
13 Nisan 2021 13:48

böyle bir saçmalık olabilir mi hocam ?

zaten şu anda Yeniden Yönetici Atama'ya öğretmenler başvuramaz ki? Görevdeki idareciler başvurur.

Dediğim gibi bu durumdaki idareciler o zaman nerden puan toplayacaklar?

Örneğin; öğrencisi olmayan, İYEP olmayan, Destek odası olmayan, egzersiz yapma imkanı olmayan, ikili eğitim olmayan idareci nerden puan toplasın?

zaten sırf bunun için eklendi o madde !!

murat6031, 3 yıl önce

Hocam haklısınız ama Tokat da, idareciler işaretlemesinler değerlendirmeye alınmayacak dediler .Başka illerin ne diyeceğini nasıl yol izleyeceğini merak ediyorum.Kesinlikle bir klavuz yayınlanmalıydı, illerin insiyatifine bırakılmamamalıydı.

murat6031
Aday Memur
13 Nisan 2021 14:10

Bakanlığa görüş sormuşlar yöneticilik 2. Görevdir asli görev öğretmenliktir hesaplamaya dahildir denmiş

babek76
Aday Memur
14 Nisan 2021 01:57

Arkadaşlar bu her yıla.2 puan maddesinde yuzyuze eğitim. Yapılmayan eğitim.kurumlarinin bir orneginde açık öğretim okulları diyor , halk eğitimleri ayrı saydığına göre ,açık.ogretim. okulundan kasıt nedir ,var mı bilen acaba ? Bünyesinde Mesleki açık.lise yanında Açık.ogretim kaydı yapan Meslek liseleri dahil.mi.bu maddeye ,bilgisi olan varsa çok makbule geçer.

mujikgundi
Şef
14 Nisan 2021 11:51

Arkadaşlar ek 2 açıklamalar bölümde bulunan'' yüz yüze eğitim yapılmayan kurumlarında görev yapan öğretmenlere, bu eğitim kurumlarında geçen her 12 ay çalışmaları karşılığında genel toplama 2 puan eklenir.'' Arkadaşlar nu kurumlarda 2 yıl görevlendirmeyle çalıştım.Görevlendirmeyle olduğu için puan alabilirmiyim.?

araştır
Memur
14 Nisan 2021 13:35

Başvuru yapan arkadaşlar, eğitim kurumları yöneticiliginde butonunda müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığı seçenekleri çıkıyor. Burada mevcut durumumuzu mu seçeceğiz ya da atanmak istediğimiz yöneticilik kadrosunu mu?

mitril
Genel Müdür
14 Nisan 2021 18:58

Kim sormuş hocam?

murat6031, 3 yıl önce

Bakanlığa görüş sormuşlar yöneticilik 2. Görevdir asli görev öğretmenliktir hesaplamaya dahildir denmiş

insaniçineğitim
Şube Müdürü
14 Nisan 2021 20:36

Hocam ben Sakarya ilde atama sesine sordum. Hangi alanda tercih yapacaksanız onu seçin diyor. Dediğine göre mudur yardımcısı seçerseniz sadece mudur yardımcılığı tercihi, basyardimci seçerseniz sadece basyardimcilik tercihi yapabiliyorsunuz. Bence yönetmeliğe uygun değil bu. Ancak her sene bu şekilde yapılıyor dedi şef.

araştır, 3 yıl önce

Başvuru yapan arkadaşlar, eğitim kurumları yöneticiliginde butonunda müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığı seçenekleri çıkıyor. Burada mevcut durumumuzu mu seçeceğiz ya da atanmak istediğimiz yöneticilik kadrosunu mu?

btrehber
Aday Memur
14 Nisan 2021 20:56

dyk için müdürün yazdığı görev dağılım yazısı yeterli mi? mebbiste dykda yönetici olduğum zaten işli

MfatihT
Aday Memur
14 Nisan 2021 23:03

Yerinizde olsam Dys den DYK için alınan ücret olurunu alırım ekine

insaniçineğitim
Şube Müdürü
15 Nisan 2021 01:21

Dyk icin mebbis ilgili bölümü yazdırıp asli gibidir yaptim. Dosyaya koydum.

mujikgundi
Şef
15 Nisan 2021 12:03

mebbis te tam olarak nerede yer alıyor DYK bilgileri

mitril
Genel Müdür
15 Nisan 2021 17:35

Beyaz bayrak ulusal proje olarak değerlendirilir mi?

murat6031
Aday Memur
16 Nisan 2021 12:39

BEYAZ BAYRAK VEYA OKULUM TEMİZ BELGESİNİN ULUSAL PROJE OLARAK DEĞERLENDİRİLMESİ BİZİM MİLLİ EĞİTİM TARAFINDAN SÖYLENDİ

mitril, 3 yıl önce

manas60
Aday Memur
16 Nisan 2021 17:38

Arkadaşlar dyk için ben Belge vermedim. Mebbiste kayıtlı zaten... Sorun olurmu

LİDERBEYİN
Kapalı
20 Nisan 2021 21:58

Beyaz bayrak, okulun temiz belgesi ve beslenme dostu okul okul tescil belgelerine girermi

mitril, 3 yıl önce

Toplam 56 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi