Editörler : ayşegül bgm
14 Haziran 2012 08:37

Halk Sağlığı Kurumu kamu hastane birliği arası geçiş

Halk Sağlığı Kurumu kamu hastane birliği arası geçişler nasıl oluyor halk sağlığında kadrom fakat kamu hastane birliğine gecmek istiyorum sürec nasıl işliyor bilgi verirmisiniz

rad.tek78
Aday Memur
14 Haziran 2012 08:55

slm kardeş aynı dert bende de var haziran kurum içi atamasında ilan metninde ilerki bir tarihde yazıyordu bu ilerki tarih ne zamn hiç bir fikrim yok ama tahmin olarak haziran kurum içi atamalrı açıklandıktan sonra olacağını düşünüyorum hayırlı ğünler bu arada nerde görev yapıyorsunuz radtek.42 meslektaşım

radtek.42
Memur
14 Haziran 2012 09:47

ben konyadayım siz nerdesiniz

raşi61
Şube Müdürü
14 Haziran 2012 10:03

hizmet puanına göre aynı kurum için tayinler gibi olacak tahminim.

mko
Aday Memur
14 Haziran 2012 10:05

Arkadaşlar bu konuda şunu söyleyeyim .önce sağlık müdürlüğünden bir görevlendirme yazısı yazılıyor daha sonra bakanlığa kadro için yazınız gönderiliyor.Tabi iki kurumunda muvafakatname vermesi şart

nigdeli
Memur
14 Haziran 2012 10:10

yani bu geçiş zor desenize.ne yapacaz ya att yiz.halk sağlığında olanlara hiç boş yer açılmıyor

rad.tek78
Aday Memur
15 Haziran 2012 07:57

kastamonuda pınarbaşında görev yapıyorum kardeş konyanın neresindesin sen ?

necroz
Kapalı
16 Haziran 2012 11:42

ilk kez yapılacağı için tam prosedürü bilen yok.ancak duyumlara göre kurum içi atama gibi olacak.

rad.tek78
Aday Memur
22 Haziran 2012 09:22

gnc

labtekcan
Memur
22 Haziran 2012 09:51

benimde kadrom halk sağlığında ama hastaneye gecmek istyodum. zar zor müdürden muvafakat aldım şimdlik gecici görevle 3 ay hastanedeym. haziran atamaları belli olmadı ozaman nasıl olcak hersey belli olur biraz daha beklemek lazım.

kader11
Aday Memur
22 Haziran 2012 11:44

LAPTEKCAN bende halk sağlığı tsm de çalışıyorum bende kamu hastaneler birliğine geçmek istiyorum siz nasıl geçiş yaptınız dilekçeyi gitmek istediğiniz hastaneye mi verdiniz bilgi verirseniz çok memnun olurm

22 Haziran 2012 18:49

Bendede benzer sıkıntı var.657 ye tabi,kadrolu,teknisyen yrd.(teknik personel)olarak hastanedeyim.Çalıştığım aynı ilçedeki toplum sağlık merkezine tayin istedim.Hastane ve gitmek istediğim tsm uygun gördü.dilekçem şu an il sağlık müdürlüğünde.Acaba diyorum işim yasal bir engele takılırmı?Yada olurmu?Kimileri olur diyor kimileri olmaz diyor.Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardım...

labtekcan
Memur
23 Haziran 2012 13:15

hastanede lab.tek aççığı vardı ben hastaneye dilekçe yazdm kurumunuzda calışmak istyorum dye onlarda benm dilekçeme istinaden halk sağlığına dilekçe yazdılar. daha sonra halk sağlığı müdürü olur verdi saglık müdürlüğüne yazıyı gönderdi onlarda 3 aylığına gcici olarak görevlendirdi.

rad.tek78
Aday Memur
08 Temmuz 2012 17:37

arkadaşlarlar haziran kurum içi açıklandı sanırım onlar başlayınca olacak sanırım bilğisi olan varsa paylaşsın iyi ğünler

rad.tek78
Aday Memur
14 Temmuz 2012 09:04

gnc

rad.tek78
Aday Memur
24 Temmuz 2012 09:23

gncll

tekhkm
Aday Memur
24 Temmuz 2012 12:25

ne zaman olacak ses seda yok ..nasıl bi iş bu böle ..canm sıkılıyor artıkın..

cancerwarrior
Yasaklı
26 Temmuz 2012 10:00

açıklansın hemen kurum değiştireceksiniz öylemi, ne kadar hayalcısınız,kurumiçi olan atama,kurumlararası atama olunca daha kolay gecılır,kesın

sonsuzluğa doğru
Aday Memur
26 Temmuz 2012 11:38

bence kurum içi atama gelsin.kurumlar arası gene biryerlere gidemeyiz.kalakaldık pis torpilli işe yaramayan ebelerin kahrını biz çekiyoruz.eşini işini torpilini bulan gidiyor.

fatmalabc
Aday Memur
27 Temmuz 2012 11:46

bende halk sağlığı elemanıyım. müdürlüğe sordurdum ayrıca sağlık bakanlığına yazı yazdım. malesef artık biz kurumlar arası geçişe giriyoruz. ve geçmemiz çok zor...kurumlar arası geçişlerde şubat ve eylül aylarında yapılıyor hayırlısı bekleyip göreceğiz....

şekerkız38
Aday Memur
31 Temmuz 2012 10:41

atamalarda mı grup grup oluyor ............ hastane ve halk saglıgı dıye

Toplam 37 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi