Editörler : E.Kayı Han
25 Şubat 2021 19:03

Bizde de aynı şey oldu. İşi goturenlere birşey olmadı. Ancak durumdan şikayetçi olanlar sürgün yedi. Benden söylemesi.

25 Şubat 2021 19:06

Ayrıca eşitlik ilkelerine aykırıdır. Amirin benimle ilişki yasamadi deyip şikayette bulunun. 🤣

26 Şubat 2021 03:24

Aynen
klinux, 3 yıl önce

yapacağın en güzel şey eşlerine bu haberi gizlice uçurman sonra izle cümbüşü.

archduke
Aday Memur
26 Şubat 2021 03:34

İlişkilerini eşlerden birine açıklarsan hayatları kayar, hukuken bir şey yapmaya çalışma yoksa hüsrana uğrarsın.

klinux
Yasaklı
26 Şubat 2021 09:15

Amirin manitası da gelip burada korkutmaya çalışıyor haha

vatansever.33, 3 yıl önce

Bizde de aynı şey oldu. İşi goturenlere birşey olmadı. Ancak durumdan şikayetçi olanlar sürgün yedi. Benden söylemesi.

Gokhann86
Şef
26 Şubat 2021 12:33

neden dur diyorsun ki sen kimsin. herkes kendinden sorumlu. sen yapmıyorsam tamam. senin işin orda biter. gerisi seni alakadar etmez. ha yok ben yapamıyorum kıskanıyorum o yüzden kimse de yapmasın diyorsan o başka! yanlış da olsa kimsenin hayatına burnunuzu sokamazsınız. yanlış onların yanlışıdır.

thklnc, 3 yıl önce
Alışın demek nedir kardeşim? Bu pisliğe neden dur demeyeceğiz? Başkasının özel hayatı.. Vay arkadaş neymiş bea

kadir882
Şef
26 Şubat 2021 13:22

Güzel ironiymiş :D Ama gerçekten böyle. Müdürün yolsuzluğunu ortaya çıkardığım için uyarma cezası aldım. Hem de dedikodu yapmak suçundan. :))))))))))))))))))))

klinux, 3 yıl önce

Amirin manitası da gelip burada korkutmaya çalışıyor haha

felmet
Şef
26 Şubat 2021 13:53

Ahlaksızlıklara karşı durmalıyız , kimsenin özel hayat adı altında toplumu bozmasına , kötülükleri yaymasina göz yumamayiz . Aksi takdirde Allah bu dünyada da öteki dünyada da bizleri rezil rüsvay eder , Gücümüz yettiğince fuhuş,zina gibi günahlara müdahale etmek gerekir.

klinux
Yasaklı
27 Şubat 2021 07:57

Manitacılık ayağına çifte standart varsa değil özel hayatlarına burnumu sokmak, herkese herşeye boydan girerim.

Gokhann86, 3 yıl önce

neden dur diyorsun ki sen kimsin. herkes kendinden sorumlu. sen yapmıyorsam tamam. senin işin orda biter. gerisi seni alakadar etmez. ha yok ben yapamıyorum kıskanıyorum o yüzden kimse de yapmasın diyorsan o başka! yanlış da olsa kimsenin hayatına burnunuzu sokamazsınız. yanlış onların yanlışıdır.

klinux
Yasaklı
05 Mart 2021 20:32

Noldu babası memnu zoruna mı gitti

Toplam 50 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi