Editörler : oto-danisman-expert
04 Şubat 2020 17:29

TSK Tarih Öğretmen alımı (ALES ile)

Tarih bölümü için başvuran arkadaşlar,

bilgi paylaşımı ve birbirimize destek için bir grup oluşturabiliriz.

başlık altında toplanalım.

davutbir
Aday Memur
05 Şubat 2020 15:08

galiba ikimiz varız : )

cagrimoltisanti
Aday Memur
12 Şubat 2020 22:41

Ben de tarih öğretmeni olarak başvurdum hocalarım

cagrimoltisanti
Aday Memur
12 Şubat 2020 22:45

Ales puanım 81. 35

unxna
Aday Memur
07 Mart 2020 11:13

Arkadaşlar geçen elenen var mı hiç bilgi yok tarihçi bu kadar az mı acaba

AcademicianDr
Aday Memur
07 Mart 2020 11:25

Galiba MSÜ?nün alımları için açtınız bu başlığı. Sayı hiç az olur mu? Mülakatta besyo ile tarihçiler oldukça fazlaydı :) Tabi sözlüden geçenlenler ve kalananlar hakkında bir bilgim yok.

unxna, 4 yıl önce

Arkadaşlar geçen elenen var mı hiç bilgi yok tarihçi bu kadar az mı acaba

unxna
Aday Memur
11 Mart 2020 20:50

2 gün boyunca mülakat vardı. ortalama 30 tarihçi saydım. ama girenler geçtim yazsa durumu görürüz

AcademicianDr
Aday Memur
11 Mart 2020 21:01

Herkesi geçirmiş olabilirler mi acaba? Bir de alacaklarının on katı çağrılıyordu. Eğer söylediğiniz gibi 30 tarihçi varsa ve yeteri kadar başvuru olmuş ise en az 3 tarihçi alacaklar. Başvuru sayısı yetersiz ise tarih kontenjanı daha fazla da olabilir. Bu yalnızca basit bir hesap ve kendi görüşüm tabi herhangi bir yanlış yönlendirme yapmak istemem. İnşallah sözlüyü geçenlerin hepsi girebilir.

unxna, 4 yıl önce

2 gün boyunca mülakat vardı. ortalama 30 tarihçi saydım. ama girenler geçtim yazsa durumu görürüz

AcademicianDr
Aday Memur
11 Mart 2020 21:02

Hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun.

Tmrd
Aday Memur
27 Mayıs 2020 20:30

Konuyu gündeme taşıma amaçlı yazıyorum. Tarihçiler arası bir WhatsApp grubu var mı?

mvz9
Aday Memur
28 Mayıs 2020 14:05

Arkadaşlar merhaba, ben Tarih için aday değilim İngilizce öğretmenliğinden adayım. Yazma sebebim o gün evrak düzenleme aşamasında bir arkadaşla tanışmıştık, o burada mı ? Ertesi gün mülakatta da görmüştüm gözlük kullanıyordu sanırım. Fyt için basketbol sahası etrafında antrenman yaptım adım sayarla demişti ? Buradaysa bana ulaşırsa iyi olur geçti mi kaldı mı merak ediyorum o arkadaşımı. :D

AcademicianDr
Aday Memur
28 Mayıs 2020 15:23

Hocam ben de Tarih?ten girdim. Ama benim de haberim yok. Bir açıklansaydı son sonuçlar da herkes rahatlasaydı. Siz sözlü mülakata ikinci gün mü girdiniz yoksa ilk gün mü? Bir de sözlüden herkes geçti mi kalan oldu mu bir bilginiz var mı?

Tmrd, 4 yıl önce

Konuyu gündeme taşıma amaçlı yazıyorum. Tarihçiler arası bir WhatsApp grubu var mı?

Tmrd
Aday Memur
28 Mayıs 2020 15:54

Ben ikinci gün sözlü mülakata girdim hocam. O gün kaç kişi geçti hiçbir bilgim yok. İlk gün 2 kişinin geçtiğini söylüyorladı. Sizin bir bilginiz var mı?

AcademicianDr, 4 yıl önce

Hocam ben de Tarih?ten girdim. Ama benim de haberim yok. Bir açıklansaydı son sonuçlar da herkes rahatlasaydı. Siz sözlü mülakata ikinci gün mü girdiniz yoksa ilk gün mü? Bir de sözlüden herkes geçti mi kalan oldu mu bir bilginiz var mı?

AcademicianDr
Aday Memur
28 Mayıs 2020 17:22

Beraber girmişiz demekki. Hocam hiç bir fikrim yok, sevkini al git dediler kafam da biraz döngündü sözlüden çıktığım için o yüzde de dışarıda bekleyenlere sormak aklıma gelmedi. Ama ilk gün o kadar tarihçiden yalnızca 2 kişi mi geçmiş?

Tmrd, 4 yıl önce

Ben ikinci gün sözlü mülakata girdim hocam. O gün kaç kişi geçti hiçbir bilgim yok. İlk gün 2 kişinin geçtiğini söylüyorladı. Sizin bir bilginiz var mı?

Tmrd
Aday Memur
28 Mayıs 2020 18:08

Toplam kaç kişinin geçtiği hakkında bir fikrim yok hocam. Bizimle aynı gün gelen arkadaşlardan bazıları o gün söylemişlerdi önceki günden 2 kişi geçen biliyorum diye. Bizim mülakat günümüzde de hiç göremedim kim geçti kim kaldı.

Beraber girmişiz demekki. Hocam hiç bir fikrim yok, sevkini al git dediler kafam da biraz döngündü sözlüden çıktığım için o yüzde de dışarıda bekleyenlere sormak aklıma gelmedi. Ama ilk gün o kadar tarihçiden yalnızca 2 kişi mi geçmiş?

AcademicianDr
Aday Memur
02 Haziran 2020 17:01

Evet arkadaşlar Tarih'ten kesin kayıt hakkı kazananlar ve sıralamaları verilenler burada mı?

Tmrd
Aday Memur
02 Haziran 2020 17:24

Deniz Kuvvetlerinde başarı sıram 8 hocam. Sizin nasıl?

Evet arkadaşlar Tarih'ten kesin kayıt hakkı kazananlar ve sıralamaları verilenler burada mı?

AcademicianDr
Aday Memur
02 Haziran 2020 17:28

Hocam 8, 8, deniz ise 9. Kontenjan belli olmayınca bir tahmin yapamıyorum. Diğerleri ne durumda sizin hava ve kara?

Tmrd, 4 yıl önce

Deniz Kuvvetlerinde başarı sıram 8 hocam. Sizin nasıl?

Tmrd
Aday Memur
02 Haziran 2020 17:29

Benim puanım Deniz Kuvvetlerine yetmişti hocam. Onu bekleyeceğim.

Hocam 8, 8, deniz ise 9. Kontenjan belli olmayınca bir tahmin yapamıyorum. Diğerleri ne durumda sizin hava ve kara?

AcademicianDr
Aday Memur
02 Haziran 2020 17:31

Daha önce girdiniz mi bu tarz bir sınava hocam? Kontenjanlar ne durumdaydı bir bilgi ve tahmininiz ya da öneriniz var mı?

Tmrd, 4 yıl önce

Benim puanım Deniz Kuvvetlerine yetmişti hocam. Onu bekleyeceğim.

Tmrd
Aday Memur
02 Haziran 2020 17:33

İlk kez girdim hocam. Kılavuzda da kontejyan belirtilmediği için kaç kişi alınacak bilmiyoruz. Size özelden bir mesaj attım hocam. Bakarsanız sevinirim.

Daha önce girdiniz mi bu tarz bir sınava hocam? Kontenjanlar ne durumdaydı bir bilgi ve tahmininiz ya da öneriniz var mı?

Toplam 23 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi