Editörler : supporters.
«495051525354555657585960»

Akademi Laws
Aday Memur
05 Ocak 2021 00:37

Yani 2 ek çalışma olmasına rağmen tekrar asgari verilmesi ilginç. Buna hemen itiraz etmelisiniz. 2 ek yayından dolayı aynı dosta sayılamayacağını belirtmelisiniz.

Adydoc, 3 yıl önce

Benimde ekim 2019 da yedek jurinin asgari kararindan dolayi basvurum iptal edildi. 2 calisma ilave ederek ekim 2020 de tekrar basvurdum ancak docentlik komisyonu onceki karari gerekce gostererek tekrar basvurumu ipgal etti. Benim anlamadigim docentlik komisyonunun boyle bir yetkisi varmi? Varsa neden ön komisyonu kaldirdik sureci hizlandirdik diye reklam yapiyor.

Akademi Laws
Aday Memur
05 Ocak 2021 00:39

Yanıltıcı beyandan etiğe sevk edebilir.

2873, 3 yıl önce

Aynen puanınızı düşürebilir, ancak etiğe sevk edemez.

agha
Kapalı
05 Ocak 2021 00:41

Örnek gösterdiğiniz kişinin doçentliği alınabilir. Bu durumda kimse vermek istemez.

Kapca
Aday Memur
05 Ocak 2021 09:30

Yanıltıcı beyan nasıl diyebilir akademi laws hocam. Dergi sci eco ve impact fak iyi. Bir-çok dergi şu anda open access için para talep ediyor. Çok zorlama ile puanı düşürür. Yanıltıcı beyan için birisini yanıltmak gerek. Dergi ile ilgili açıklama bölümüne açık erişimli dergi diye yazdıktan sonra olay bitmiştir

Akademi Laws, 3 yıl önce

Yanıltıcı beyandan etiğe sevk edebilir.

Jüri Sürecinde
Aday Memur
05 Ocak 2021 16:23

Hocalarım merhaba, asgari toplantısı en zaman yapılacak acaba? Fikri olan var mıdır? Benim itirazım 29 Aralık?ta teslim alınmış.

drmemur1
Aday Memur
05 Ocak 2021 18:15

Ben mail attın Ocak ayı komisyonuna girersiniz amatarihi belli değil dediler.

Jüri Sürecinde, 3 yıl önce

Hocalarım merhaba, asgari toplantısı en zaman yapılacak acaba? Fikri olan var mıdır? Benim itirazım 29 Aralık?ta teslim alınmış.

Jüri Sürecinde
Aday Memur
05 Ocak 2021 20:07

Teşekkür ederim hocam. İyi haberler almayı diliyorum hepimiz için..

drmemur1, 3 yıl önce

Ben mail attın Ocak ayı komisyonuna girersiniz amatarihi belli değil dediler.

drmemur1
Aday Memur
05 Ocak 2021 21:26

İnşallah. Gerçekten asgari yazısını gördüğüm günden beri çektiğimi bir ben bilirim. Yurtiçi kargo dan yazıyı beklemek, dilekçeyi nasıl en anlaşılır yazarım endişesi...Umarım sonu iyi olur hepimiz için...

Teşekkür ederim hocam. İyi haberler almayı diliyorum hepimiz için..

akademisyen7878
Aday Memur
07 Ocak 2021 21:43

Tebrikler hocam. Çok da güzel günde açıklanmış.

Muannit12, 3 yıl önce

31.12.2020, 11.44'te açıklandı. 5/5 başarılı. Mühendislik ve Fen Bilimleri-1. Asgari veren jüri üyesi de başarılı olarak değiştirmiş kararını. Umarım herkesin sonucu olumlu olur.

Muannit12
Şef
07 Ocak 2021 22:08

Evet Hocam, hiç beklemiyordum, hem de yılın son gününde. Asgari veren jüri üyesi de erken girmiş raporunu. Umarım herkes için sonuçlar güzel olur.
akademisyen7878, 3 yıl önce

Tebrikler hocam. Çok da güzel günde açıklanmış.

Umut-N2017
Şef
07 Ocak 2021 22:50

Tebrikler Muannit hocam:))))

Muannit12
Şef
07 Ocak 2021 23:26

Teşekkürler Hocam, darısı sizin başınıza. Umutla kalın :)
Umut-N2017, 3 yıl önce

Tebrikler Muannit hocam:))))

Jüri Sürecinde
Aday Memur
08 Ocak 2021 13:45

Gönülden tebrik ederim. Bize de umut oldu durumunuz.

Muannit12, 3 yıl önce
Evet Hocam, hiç beklemiyordum, hem de yılın son gününde. Asgari veren jüri üyesi de erken girmiş raporunu. Umarım herkes için sonuçlar güzel olur.

Muannit12
Şef
08 Ocak 2021 18:05

Hocam, teşekkür ederim. Bu süreç baştan sona yanlışlarla dolu ve durumunuz tamamen şans faktörü ile ilgili. Maalesef asgari/etik ihlali kararları üzücü olsa da kimse kendini yıpratmasın. Bol şans.

Gönülden tebrik ederim. Bize de umut oldu durumunuz.

Astronautics
Aday Memur
11 Ocak 2021 09:07

Sistemi güncellenen var mı? Benim sistem hala asgari görünüyor.

drmemur1
Aday Memur
11 Ocak 2021 09:40

Benim de yok güncellemem

Astronautics, 3 yıl önce

Sistemi güncellenen var mı? Benim sistem hala asgari görünüyor.

kuzeybulent
Aday Memur
11 Ocak 2021 11:20

merhabalar sayın hocalarım, bugün asgari başvuru şartlarını sağlamamıştır gereği başvurum iptal edildiğini dbs sisteminden öğrendim. burada mutalaka cevabı vardır ama o kadar çok sayfa var ki ...aynı durumda kalan bir hocamdan rica etsem ne yapmam gerektiğini bana yazabilir mi ? tsk ederim..

drmemur1
Aday Memur
11 Ocak 2021 11:24

Birkaç gün içinde asgari veren jüri raporunu içeren bir kargo alacaksınız yurtiçi kargodan. Orada kaç jürinin asgari verdiğini öğrenebilirsiniz. 60 gün içinde itiraz edeceksiniz. Ekim başvurusumusunuz yoksa ocak mı? Ben mart 2020 başvurusuyum. Geçen ayın 15inde öğrendim ben itiraz ettim 8 inde kurulun görüştüğünü tahmin ediyorum sistemden takip ediyorum süreci.

kuzeybulent, 3 yıl önce

merhabalar sayın hocalarım, bugün asgari başvuru şartlarını sağlamamıştır gereği başvurum iptal edildiğini dbs sisteminden öğrendim. burada mutalaka cevabı vardır ama o kadar çok sayfa var ki ...aynı durumda kalan bir hocamdan rica etsem ne yapmam gerektiğini bana yazabilir mi ? tsk ederim..

kuzeybulent
Aday Memur
11 Ocak 2021 11:48

hocam mart 2020 ...hocam itirazımızı hangi kanal üzerinden yapıyoruz..

drmemur1, 3 yıl önce

Birkaç gün içinde asgari veren jüri raporunu içeren bir kargo alacaksınız yurtiçi kargodan. Orada kaç jürinin asgari verdiğini öğrenebilirsiniz. 60 gün içinde itiraz edeceksiniz. Ekim başvurusumusunuz yoksa ocak mı? Ben mart 2020 başvurusuyum. Geçen ayın 15inde öğrendim ben itiraz ettim 8 inde kurulun görüştüğünü tahmin ediyorum sistemden takip ediyorum süreci.

Muannit12
Şef
11 Ocak 2021 12:07

drmemur1 hocanın yazdığı gibi itirazınızı size gelecek rapor/raporlara göre oluşturup, ÜAK'a kargo/posta yoluyla göndermeniz gerekiyor. Asgari koşul gerekçesi adaydan adaya değişebiliyor, bu nedenle forumdaki yazılanları okumanızı ve mümkünse hukuki bir destek almanızı tavsiye ederim. Kolay gelsin.
kuzeybulent, 3 yıl önce

hocam mart 2020 ...hocam itirazımızı hangi kanal üzerinden yapıyoruz..

Toplam 2687 mesaj
«495051525354555657585960»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi