Editörler : ayşegül bgm

Bigbrotherm
Aday Memur
07 Şubat 2023 23:34

Hazirana ayına doğal zamanına kadar itebilirler.kanunda buna yasak yok.fakat kanuna göre savaş harici sebepten ötürü daha ileri bir tarihe ötelenemez.

van bulut, 1 yıl önce

Kpss çalışırken vatandaşlığı es geçtin herhalde?

Bigbrotherm
Aday Memur
07 Şubat 2023 23:43

Çok özür diliyorum konuya açan dostumuza cevap vermeyi unutmuşum.evet atama sürecini etkiler hatta atama sürecini bırak devletteki tüm süreçleri olumsuz etkiler.devletin kasasından büyük bir para çıkar.şöyle örnek vereyim hatay'a giden arkadaşlarımız varsa bilirler 10 binadan 8 i yıkıldı.bu kocaman şehrin yeniden yapılanması demek ve büyük bir harcama gerekir.ama allah başka dert vermesin dostum insanlar gece 4 de uykusunda depreme yakalanıyor ölüyor sen atamayı düşünmüşsün.varsın olsun 1 sene sonra atan birşey olmaz hayatta olduğun için şükret.

nur yüzlü sedye
Aday Memur
08 Şubat 2023 01:18

Şöyle alım yapacaz böyle atayacaz diye aylardır umut satmasalar biz de böyle kederlenmezdik. Ayrıca tuzum kuru değil gerçekten müşkül durumdayım. Hatay Maraş Adıyaman hep yıkıldı oturacak ev kalmadı ama size yemin ederim bugün alım yapılsa ilk yazacağım yerler buralar olur, puanım da 82 bir hemşire için çok iyi. Çok üzülüyorum göçük altında insanlar donarak öldüler, ilk alımda tercih versem çok yüksek ihtimal onlardan biri de ben olacaktım. Haklısınız ülke yıkılıyor ama benim de dayanacak gücüm tahammülüm kalmadı artık.

08 Şubat 2023 11:06

Acaba sağlık ataması ertelenecek mi? Diye merak etmek ve bunu sormak ayıp değil. Bunu soran insanlar depreme üzülmüyor diye bir şey de yok. İkisi farklı şeyler. Ben sağlık atamasının etkileneceğini düşünmüyorum. Sağlıkçıya ihtiyaç olan bir dönem çünkü. Devletimizin masrafı arttı evet ama Adalet Bakanlığı alımı vs. Devam ediyor. Başka alımlar da devam ediyor. Deprem olmasaydı da atama bu ay hemen olmayacaktı büyük ihtimal. Hemen iptal olacağını falan düşünmek yanlış olur.

van bulut
Aday Memur
08 Şubat 2023 11:21

İşleri güçleri yalan zaten, yaptık yaptık diye övündükleri şeylerin yerle bir olup suçsuz insanları yok etmesi de örneği.

Yaşadığına şükret diyorsun da, insanlar artık keşke ben göçük altında ölseydim demeye başladılar. Sen hangi ülkede yaşadığını düşünüyorsun da 1 sene daha beklersin yav nolcak diyebiliyorsun ki? İnsanlarda psikoloji diye bir şey kalmadı hiçbir alanda. Mutlu edecek tek bir gelişme yok ülkede. Burda atama bekleyenlerin bi kısmı ölmek istiyor zaten.

nur yüzlü sedye, 1 yıl önce

Şöyle alım yapacaz böyle atayacaz diye aylardır umut satmasalar biz de böyle kederlenmezdik. Ayrıca tuzum kuru değil gerçekten müşkül durumdayım. Hatay Maraş Adıyaman hep yıkıldı oturacak ev kalmadı ama size yemin ederim bugün alım yapılsa ilk yazacağım yerler buralar olur, puanım da 82 bir hemşire için çok iyi. Çok üzülüyorum göçük altında insanlar donarak öldüler, ilk alımda tercih versem çok yüksek ihtimal onlardan biri de ben olacaktım. Haklısınız ülke yıkılıyor ama benim de dayanacak gücüm tahammülüm kalmadı artık.

Bigbrotherm
Aday Memur
08 Şubat 2023 12:00

Dostum baya bir saçmalamışsın.deprem yerinde ölmek ile atanamamak nasıl bir olabilir.konusurken ölçüp tartıp konuşun.deprem yerinde olupta senin yorumunu gören kişi baya bir üzülebilir.

van bulut, 1 yıl önce

İşleri güçleri yalan zaten, yaptık yaptık diye övündükleri şeylerin yerle bir olup suçsuz insanları yok etmesi de örneği.

Yaşadığına şükret diyorsun da, insanlar artık keşke ben göçük altında ölseydim demeye başladılar. Sen hangi ülkede yaşadığını düşünüyorsun da 1 sene daha beklersin yav nolcak diyebiliyorsun ki? İnsanlarda psikoloji diye bir şey kalmadı hiçbir alanda. Mutlu edecek tek bir gelişme yok ülkede. Burda atama bekleyenlerin bi kısmı ölmek istiyor zaten.

Bigbrotherm
Aday Memur
08 Şubat 2023 12:11

Özellikle böyle bir hassas konuda tartışma durumuna girmek istemiyorum.şu durumda atamayı düşünen arkadaşlara sözüm yok daha sabah hatay da yağmurdan ıslanan cenazeleri izledim.gerekirse 1 sene sonra atanın ama bunu depremle kıyaslamayın.deprem yerini hatayı gördüm keşke size de gösterme imkanım olsaydı şehirde 1 tane bina tok tamamen yıkılmış durumda.tartışmaya müdahil olmamak için konuya atılan mesajlara cevap yazmayacağım son mesajım bu.

van bulut
Aday Memur
08 Şubat 2023 12:47

Saçmalamışsın derken? Konuları gez bakalım bunun aynısını demişler mi dememişler mi? Bi tarafta deprem varken diğer tarafta da açlık var, insanlar intihar ediyor atanamadı diye bari şu lafı söylemeye çekinecek kadar onurun olsun.

İşine gelmeyince cevap vermezsin tabii.

Bigbrotherm, 1 yıl önce

Dostum baya bir saçmalamışsın.deprem yerinde ölmek ile atanamamak nasıl bir olabilir.konusurken ölçüp tartıp konuşun.deprem yerinde olupta senin yorumunu gören kişi baya bir üzülebilir.

van bulut
Aday Memur
08 Şubat 2023 12:49

Hatta bir sayfa geriye git görürsün, sen de 1 sene daha bekle bir şey olmaz diyebilmişsin.

Aferin.

Bigbrotherm, 1 yıl önce

Özellikle böyle bir hassas konuda tartışma durumuna girmek istemiyorum.şu durumda atamayı düşünen arkadaşlara sözüm yok daha sabah hatay da yağmurdan ıslanan cenazeleri izledim.gerekirse 1 sene sonra atanın ama bunu depremle kıyaslamayın.deprem yerini hatayı gördüm keşke size de gösterme imkanım olsaydı şehirde 1 tane bina tok tamamen yıkılmış durumda.tartışmaya müdahil olmamak için konuya atılan mesajlara cevap yazmayacağım son mesajım bu.

Nothink
Aday Memur
08 Şubat 2023 13:01

Burada onursuz olan biri varsa oda sensin tüm forum anlamıştır diye umuyorum.sıfatsız adam gelmiş birde çemkirmiş nerenin trollüsün bilmiyorum ne diyorsun sen ? Atanamayanlar de depremde ölenlerle aynı durumda gibi rezil cümleler konusuyorsun. adam ol duracağın yeri bil

van bulut, 1 yıl önce

Saçmalamışsın derken? Konuları gez bakalım bunun aynısını demişler mi dememişler mi? Bi tarafta deprem varken diğer tarafta da açlık var, insanlar intihar ediyor atanamadı diye bari şu lafı söylemeye çekinecek kadar onurun olsun.

İşine gelmeyince cevap vermezsin tabii.

van bulut
Aday Memur
08 Şubat 2023 13:15

Hesap değiştirip durma sen de be ergen misin nesin? Değiştireceksen bari yüzün yoksa yazı şeklini değiş.

Atanamayanlarla depremzedeler aynı şey diyen kim? Adam artık atanamamaktan ölmek istediğini söylüyor ha depremde ölmüş ha camdan atlamış ona fark eder mi? Senin de 1 sene daha bekle nolcak yaşadığına şükret diyebilecek yüzün var.

Nasıl bir mide bulantısısın çözemedim ki... Senin sağlık alanında bulunman bile korkunç.

Nothink, 1 yıl önce

Burada onursuz olan biri varsa oda sensin tüm forum anlamıştır diye umuyorum.sıfatsız adam gelmiş birde çemkirmiş nerenin trollüsün bilmiyorum ne diyorsun sen ? Atanamayanlar de depremde ölenlerle aynı durumda gibi rezil cümleler konusuyorsun. adam ol duracağın yeri bil

van bulut
Aday Memur
08 Şubat 2023 13:18

Başka bi hesap daha açıp özelden tehdit ediyor seni emniyete şikayet ederim diye arkadaş

Nothink
Aday Memur
08 Şubat 2023 13:21

Lan sen kimsin haysiyetsiz deprem hakkında böyle yorumlar girersen şikayeti o zaman görürsün insan içine çıkacak yüzün kalmaz bana bak çocuk tek hassas olduğum konu bu deprem eğer bidaha depremle alakalı böyle şeyler yazarsan sana yemin ederim ki işi gücü bırakıp senin davanla uğraşırım

van bulut
Aday Memur
08 Şubat 2023 13:21

Ne diyeceksin emniyete? "İntihar etmek isteyen insanlara 1 sene daha yaşa nolcak ya diye akıl veren bi sağlıkçıyım" mı? Bi de "insanları özelden tehdit ediyorum mu?"

Ben sen miyim tehditlerine sineceğimi sanıyorsun? İnsanlarla dalga geçtiğin yetmiyormuş gibi.

van bulut, 1 yıl önce

Başka bi hesap daha açıp özelden tehdit ediyor seni emniyete şikayet ederim diye arkadaş

van bulut
Aday Memur
08 Şubat 2023 13:24

Oy oy kıyamam nasıl da delirdi, nasıl da döktüm gerçek yüzünü ortaya?

Bigbrotherm
Aday Memur
08 Şubat 2023 13:29

Benim yan hesabım değil o hatta özelden bana özelden üniversite hastanesi hakkında yazmıştı.eski mesajlarına baktım herkese aynı şeyi söylemişsin beni tartışma ortamına çekme lütfen.senin gibi bir insanla konusacak hiçbirşeyim yok.ben ölmek üzere olan birine tavsiye vermedim sadece senin depremden ölenlerle 1 sene atanamayanları aynı kefeye koymana üzüldüm sağlıcakla kal

van bulut, 1 yıl önce

Ne diyeceksin emniyete? "İntihar etmek isteyen insanlara 1 sene daha yaşa nolcak ya diye akıl veren bi sağlıkçıyım" mı? Bi de "insanları özelden tehdit ediyorum mu?"

Ben sen miyim tehditlerine sineceğimi sanıyorsun? İnsanlarla dalga geçtiğin yetmiyormuş gibi.

van bulut
Aday Memur
08 Şubat 2023 13:29

Sen hiçbir şekilde yazdıklarımı çarpıtamazsın karşında senin zeka seviyen kadar düşük biri yok çünkü. Ölmek isteyen birine 1 sene daha bekle nolcak insanlar depremde öldü yaşadığına şükret yazan insansın. Bunu suratına vurunca içerledin ama...

Ama o küfürler...

Nothink, 1 yıl önce

Lan sen kimsin haysiyetsiz deprem hakkında böyle yorumlar girersen şikayeti o zaman görürsün insan içine çıkacak yüzün kalmaz bana bak çocuk tek hassas olduğum konu bu deprem eğer bidaha depremle alakalı böyle şeyler yazarsan sana yemin ederim ki işi gücü bırakıp senin davanla uğraşırım

van bulut
Aday Memur
08 Şubat 2023 13:32

Aynı kefeye koymak ne ya? Ölmek isteyen birine 1 sene daha bekle nolcak insanlar depremde öldü yaşadığına şükret yazan insansın. Ben de bunu yüzüne vurdum gayet de haklıyım sağlık forumunda gezdiğine göre sağlıkçısın sen de.

"yazmıştı.eski" şeklinde tek bir kişi yazıyor bu forumda. Üzgünüm, yemem.

Bigbrotherm, 1 yıl önce

Benim yan hesabım değil o hatta özelden bana özelden üniversite hastanesi hakkında yazmıştı.eski mesajlarına baktım herkese aynı şeyi söylemişsin beni tartışma ortamına çekme lütfen.senin gibi bir insanla konusacak hiçbirşeyim yok.ben ölmek üzere olan birine tavsiye vermedim sadece senin depremden ölenlerle 1 sene atanamayanları aynı kefeye koymana üzüldüm sağlıcakla kal

Bigbrotherm
Aday Memur
08 Şubat 2023 13:35

Allah seni ıslah etsin ne desem tamamiyle çarpıtmışsın.eski mesajlarına da baktım herkese aynı şekilde defalarca yan hesap açmışsın,senin yan hesabın minvalinde konuşmuşsun.yoksa yan hesap açıp kendini haklı çıkarmak için küfürler mi ediyorsun allah seni ıslah etsin.

van bulut, 1 yıl önce

Sen hiçbir şekilde yazdıklarımı çarpıtamazsın karşında senin zeka seviyen kadar düşük biri yok çünkü. Ölmek isteyen birine 1 sene daha bekle nolcak insanlar depremde öldü yaşadığına şükret yazan insansın. Bunu suratına vurunca içerledin ama...

Ama o küfürler...

van bulut
Aday Memur
08 Şubat 2023 13:36

Onurcum yemezler, valla yemezler ya...

İşine bak hadi yapamadın bu trollüğü, bırak git...

Bigbrotherm, 1 yıl önce

Allah seni ıslah etsin ne desem tamamiyle çarpıtmışsın.eski mesajlarına da baktım herkese aynı şekilde defalarca yan hesap açmışsın,senin yan hesabın minvalinde konuşmuşsun.yoksa yan hesap açıp kendini haklı çıkarmak için küfürler mi ediyorsun allah seni ıslah etsin.

Toplam 71 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi