Editörler : oto-danisman-expert

adayogrenc
Kapalı
19 Mart 2020 00:56

beyler gelirken havlu bornoz pijama takımı terlik şort vb getirmeyin içeride hepsini veriyolar, kaliteli bir traş takımı alın, traş köpüğü yerine traş jeli alın, traş sonrası losyon alın, kişisel bakım ile ilgili ne getirebiliyosanız getirin deodorant vb

Canberk40
Aday Memur
19 Mart 2020 01:00

3km koşu her gün oluyor mu? Birde uzman var mı hiç bizimle ilgilenen? Kalk saati haftasonu da 6 mı?

adayogrenc, 4 yıl önce

beyler gelirken havlu bornoz pijama takımı terlik şort vb getirmeyin içeride hepsini veriyolar, kaliteli bir traş takımı alın, traş köpüğü yerine traş jeli alın, traş sonrası losyon alın, kişisel bakım ile ilgili ne getirebiliyosanız getirin deodorant vb

adayogrenc
Kapalı
19 Mart 2020 01:05

hafta sonu kalk saati 7, sadece subaylar var bizlerle ilgilenen , 3km 1 kere koştuk o kadar

Canberk40, 4 yıl önce

3km koşu her gün oluyor mu? Birde uzman var mı hiç bizimle ilgilenen? Kalk saati haftasonu da 6 mı?

adayogrenc
Kapalı
19 Mart 2020 01:12

hattını direk sokabilirsin getirdiğin tuşlu telefonun içerisinde sorun yok

Kaerol, 4 yıl önce
Anladım kardeşim eyvallah peki bu önceki yazanlar askercell almayın diyolardı kendi girerken nasıl yapacağız onu kendi hattımızı sokmak istersek?

Kaerol
Aday Memur
19 Mart 2020 01:13

Kral peki girerken bot numarası ile ilgili bi tavsiyen var mı bir numara büyük istemek gibi tabanlık aldık malum. Hakkını helal et kardeşim gece gece çok sordum
adayogrenc, 4 yıl önce

hattını direk sokabilirsin getirdiğin tuşlu telefonun içerisinde sorun yok

adayogrenc
Kapalı
19 Mart 2020 01:16

ben de tabanlık aldım botlar çok rahat değil bilginiz olsun alır almaz ezin biraz botu vuruyo çünkü, numara ile ilgili bir yorum yapamıcam benim ayağıma tabanlıkla tam oldu

Kaerol, 4 yıl önce
Kral peki girerken bot numarası ile ilgili bi tavsiyen var mı bir numara büyük istemek gibi tabanlık aldık malum. Hakkını helal et kardeşim gece gece çok sordum

Kaerol
Aday Memur
19 Mart 2020 01:17

Eyvallah kardeşim teşekkür ederim cevapların için
adayogrenc, 4 yıl önce

ben de tabanlık aldım botlar çok rahat değil bilginiz olsun alır almaz ezin biraz botu vuruyo çünkü, numara ile ilgili bir yorum yapamıcam benim ayağıma tabanlıkla tam oldu

üyegirisi
Kapalı
19 Mart 2020 09:07

(KKK için )Askerliğini yapmamış biri olarak, şunu net bir şekilde gördüm; zor değil(Sınıf farketmeksizin). Abartan arkadaşlar muhtemelen hayatlarında zorluk görmemiş.

Fberk1907
Aday Memur
19 Mart 2020 10:35

3 km koşu ne derece zordu , bitiremeyen oldu mu ?

Fztsubay
Aday Memur
19 Mart 2020 10:58

14.50 sınırı var o surede yapamayan coktu yapamazsan ger bes e kalipsun

Fberk1907, 4 yıl önce
3 km koşu ne derece zordu , bitiremeyen oldu mu ?

Bopsiko
Aday Memur
19 Mart 2020 11:41

Üniversitede dönemim uzarsa başvuru yapma hakkım olur mu genede? Hiçbir yerde cevap bulamadım

Hjfghcvhzgs
Memur
19 Mart 2020 12:12

Zorlanmamışsın , azimlisin yazdıklarına göre tebrik ederim , yalnız bunların dışında egonda eş değerde ilerlemiş verdigin cevaplara nazaran söylüyorum cok üst perdeden bakıyorsun.

mmgzlc1998
Kapalı
19 Mart 2020 12:24

:) :) :)

Akrepapolet, 4 yıl önce
Kaçıncı tabur kaçıncı bölüktesin devrem

adayogrenc
Kapalı
19 Mart 2020 13:43

dönem uzatman başvuru yapmana engel değil

Bopsiko, 4 yıl önce

Üniversitede dönemim uzarsa başvuru yapma hakkım olur mu genede? Hiçbir yerde cevap bulamadım

mrbyram
Aday Memur
19 Mart 2020 14:20

3 hafta önce forumda yana yakıla bilgi edinmeye çalışan sendin şimdi yüzeysel bilgilere devlet sırrı muamelesi yapıyosun. Komik

mmgzlc1998, 4 yıl önce

Fazla bilgi paylaşma devrem İKK kapsamında sorun olmasın. Gelecek arkadaşlara şunu söyleyeyim, Maltepe anlatılmaz yaşanır :)

adayogrenc
Kapalı
19 Mart 2020 14:47

beyler şöyle anladım ben , 4 sene de değilde 5 senede bitirmesi problem olur mu şeklinde, başvuru yaptığın tarihte mezun olman gerekiyor

adayogrenc, 4 yıl önce

dönem uzatman başvuru yapmana engel değil

mmgzlc1998
Kapalı
19 Mart 2020 15:05

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

3 hafta önce sivil kişiydim, bugün asker kişiyim.

mrbyram, 4 yıl önce

3 hafta önce forumda yana yakıla bilgi edinmeye çalışan sendin şimdi yüzeysel bilgilere devlet sırrı muamelesi yapıyosun. Komik

Bopsiko
Aday Memur
19 Mart 2020 16:05

Evet kastettiğim 4 senelik üniversiteyi 1 dönem veya 1 sene uzatıktan sonra mezun olma durumunda kazansan dahi kayıt yaptıramazsın dedi biri.

adayogrenc, 4 yıl önce

adayogrenc
Kapalı
19 Mart 2020 16:07

böyle bir şey yok doğru değil bu

Bopsiko, 4 yıl önce

Evet kastettiğim 4 senelik üniversiteyi 1 dönem veya 1 sene uzatıktan sonra mezun olma durumunda kazansan dahi kayıt yaptıramazsın dedi biri.

ApaTarkan15
Aday Memur
19 Mart 2020 16:37

istihkak olarak kaçar tane çorap, atlet veriyorlar?

Toplam 103 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi