Editörler : ayşegül bgm
13 Şubat 2018 16:32

Atamalar martta kesin

Arkadaslar mhp millet vekili demircanla görüsmüş martta alımlar olacak bi haberde gördüm

ugurkoluman
Aday Memur
13 Şubat 2018 17:00

tweet atmış bence de doğru mart ta alıma çıklır işlemler nisanı bulur

Vvvbbb
Kapalı
13 Şubat 2018 18:54

Ulaaa kediler gibin martı beklirik

11225prm
Aday Memur
13 Şubat 2018 19:30

İnsallah buda yalan olmazda 😂😂

Fevziatt
Kapalı
13 Şubat 2018 22:12

31 mart olmaz umarım :)

Yusuf Taha
Aday Memur
13 Şubat 2018 23:27

Kadro dağılımı ne zaman belli olur ki

11225prm
Aday Memur
13 Şubat 2018 23:39

Umarımm :)))

Asye95
Aday Memur
20 Şubat 2018 21:17

Arkadaşlar bunu neye göre ayarladıklarını bilmediğim için soruyorum.Bu alımda yine nokta atışı şeklinde mi olacak acaba?Yani şehirdeki hangi hastaneleri istiyosak o şekilde mi tercih yapacağız?

İkm att
Aday Memur
24 Şubat 2018 23:47

Aynen öyle olacak hastahane hastahane istasyon istasyon tercih verilecek

Asye95, 6 yıl önce

Arkadaşlar bunu neye göre ayarladıklarını bilmediğim için soruyorum.Bu alımda yine nokta atışı şeklinde mi olacak acaba?Yani şehirdeki hangi hastaneleri istiyosak o şekilde mi tercih yapacağız?

Asye95
Aday Memur
25 Şubat 2018 01:35

Teşekkürler

Strangerthings
Kapalı
25 Şubat 2018 22:02

Arkadaşlar üniversite hastanesine 4bli atandım ama alım olursa ben tekrar tercih yapabiliyor muyum

cılgınradyolog
Genel Müdür
26 Şubat 2018 02:43

Tabi şimdiki atmaya da tercih ver, sonrakine de ver. Hadi bakalım kim tutar seni.

Atanmayı bekleyen başkası yok rahat ol, yaptığın normal bir şey.

Şimdi tercih vermene engel olur belki sistem sözleşmeliden sözleşmeliye ama senin için fark etmez; sen sürekli atanıp dur.

Ben ve benim gibi bir çok sınırda bekleyen kişiler vardır, bizim yerimize de atan sen. Atamalara doyama sen.

Strangerthings, 6 yıl önce

Arkadaşlar üniversite hastanesine 4bli atandım ama alım olursa ben tekrar tercih yapabiliyor muyum

Beyazlalee
Memur
26 Şubat 2018 18:52

Aa öyle deme 2016 kpss puaniyla rekora koşacak o tüm tercihleri elden geçirecek insan oğlunun gözü hep aç hep aç doymak bilmez anlamadigim üşenmiyorlarmi ordan oraya

cılgınradyolog, 6 yıl önce

Tabi şimdiki atmaya da tercih ver, sonrakine de ver. Hadi bakalım kim tutar seni.

Atanmayı bekleyen başkası yok rahat ol, yaptığın normal bir şey.

Şimdi tercih vermene engel olur belki sistem sözleşmeliden sözleşmeliye ama senin için fark etmez; sen sürekli atanıp dur.

Ben ve benim gibi bir çok sınırda bekleyen kişiler vardır, bizim yerimize de atan sen. Atamalara doyama sen.

cılgınradyolog
Genel Müdür
26 Şubat 2018 19:09

Yok üşenmeden tüm alımlara tercih verecek çünkü tüm kadrolar onun hakkı. Gerekirse 81 parçaya ayrılır, 81 ile tercih verir.

Beyazlalee, 6 yıl önce

Aa öyle deme 2016 kpss puaniyla rekora koşacak o tüm tercihleri elden geçirecek insan oğlunun gözü hep aç hep aç doymak bilmez anlamadigim üşenmiyorlarmi ordan oraya

MrsAlice
Aday Memur
28 Şubat 2018 09:29

Belki siz belki ben atanacaktım o kadroya haklısınız. Herkes yaşam standartını daha iyi bir yere çekme derdinde. Fakat anlamadığım kısım, bu hakkı kullananlara laf çok ama bu hakkı sağlayan devlete laf söyleyen kimse yok?

cılgınradyolog, 6 yıl önce

Yok üşenmeden tüm alımlara tercih verecek çünkü tüm kadrolar onun hakkı. Gerekirse 81 parçaya ayrılır, 81 ile tercih verir.

cılgınradyolog
Genel Müdür
28 Şubat 2018 13:04

Biz bunu söylüyoruz zaten bu geçiş saçmalıklarına önlem alınmalı, yoksa atanan kişi tekrar tekrar atanır. Böylece aldıkları kişi sayısı aldatmaca olur. 10.000 kişi alıyorsa bu sistemle 5000'e kadar düşüyor ama alımın geneli 'sözde' 10.000 kişi olur ama kadrolara yerleşen kişi sayısı 5000 civarında olur.

Şimdi bu olaya çözüm bulmazlar çünkü bu onların işine geliyor alımı çok gösterip daha az kişi alıyorlar bu sistemle.

Ya alımları hep sözleşmeli olacak tekrar tercih o zaman mümkün olmaz. Ya da kadrolu olacak yine aynı şekilde bu durumda da tekrar tercihin önü kapanır.

Yani biz burada her fırsatta bunu söylüyoruz ama hiç bir karşılığı olmadan. Şu halimize bakın 10 aydır perişanız bir Allah'ın kulu da çıkıp açıklama yapmıyor. Ben bu kişilerde vicdan ve merhametin zerresi olduğuna inanmıyorum. Eğer ki vicdanın esamesi olsaydı şimdiye kadar atanmıştık.

Bize bunu yaşatanlara ben hakkımı kesinlikle helal etmiyorum.

MrsAlice, 6 yıl önce

Belki siz belki ben atanacaktım o kadroya haklısınız. Herkes yaşam standartını daha iyi bir yere çekme derdinde. Fakat anlamadığım kısım, bu hakkı kullananlara laf çok ama bu hakkı sağlayan devlete laf söyleyen kimse yok?

02 Mart 2018 18:07

Arkadaşlar bu tekrar tekrar tercih verme soru u yuzunden mağdur olup atanamamis biri olarak 4+2 ile bunun önüne geçildi diye biliyorum yoksa yanılıyor muyum umarım öyle bir şey yoktur ve tekrar tercih veremez kimse ve herkes ona göre yapar tercihini adaletli bir atama olur. Umarım sistem atanmadan önce hata verip kabul etmez tercihleri eğer böyle bir şey varsa, atandıktan sonra yapılacak olan şeylerin bizim için çok geç olacağı aşikar ve hakkım var ise ki olduğunu düşünüyorum bu konuda hakkına giren kimseye hakkım helal olmasın yıllardır sıkıntı yaşıyorum bir tekrar tekrar tercih verenler yüzünden birde alimin geç kalmasından dolayı artık diyecek söz bulamıyorum

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi