Editörler : Lanet

21 Nisan 2022 20:32

2022/3 UAB atananlar

Arkadaşlar aranan oldu mu?

Btb05
Aday Memur
22 Nisan 2022 16:49

Hayır aranmadım

Yasin Atkan
Kapalı
24 Nisan 2022 20:42

22 nisanda aradım ve arşiv araştırması için ilgili birimlere evrakların gönderildiği ve sonuç gelmiş olsa bile bunun hakkında bilgi verilemeyecegi söylendi. Bayramdan sonraki 15 gün içinde sonuçlanabilir düşüncesindeyim. Arşiv araştırması biten iş başı yapacak. Toplu açıklanma olmayacak.

Mühendis7575
Aday Memur
27 Nisan 2022 13:49

Hayır henüz aranmadım.Benim sorum şu evrakları teslim ettik sözleşme imzalatmadılar acaba arşiv araştırmasından sonra yine mi Ankara?ya çağırırlar yoksa atandığımız ilde mi sözleşme imzalarız?

Yasin Atkan
Kapalı
11 Mayıs 2022 20:26

Bu hafta başında araştırma sonuçları bakanlığa gelmiş atama birimine gönderilmiş ilgili bakanlık memurlarının onayından sonra adaylara hem telefon açılacak hem de tebligatlar yollanacak. Herhangi bir sorun olup olmadığını sorup öğrenebilirsiniz. En geç gelecek haftaya yolculuğunuz başlar bilginiz olsun. Benim yolculuk Samsun. Herkese hayırlı olsun

Btb05
Aday Memur
11 Mayıs 2022 20:50

Siz kendi soruşturmanız ile alakalı bilgi alabildiniz mi aceba??
Yasin Atkan, 2 yıl önce

Bu hafta başında araştırma sonuçları bakanlığa gelmiş atama birimine gönderilmiş ilgili bakanlık memurlarının onayından sonra adaylara hem telefon açılacak hem de tebligatlar yollanacak. Herhangi bir sorun olup olmadığını sorup öğrenebilirsiniz. En geç gelecek haftaya yolculuğunuz başlar bilginiz olsun. Benim yolculuk Samsun. Herkese hayırlı olsun

Mühendis7575
Aday Memur
11 Mayıs 2022 20:56

Hangi numarayı aradınız acaba?

Yasin Atkan, 2 yıl önce

Yasin Atkan
Kapalı
11 Mayıs 2022 21:26

Cevap yazma olayını çözemedim herkese buradan cevap vereyim anlayın arkadaşlar.

Btb05 araştırma ile ilgili bir problemin olup olmadığını sordum olmadığını söyledi. Sadece bu.

Mühendis7575 aradığım kişi soruşturmadan sorumlu ihsan isminde bir yetkili kişi. Numara dogrudan ona bağlanıyor. 03122031321

Yasin Atkan
Kapalı
11 Mayıs 2022 21:33

Sanırım merkez bakanlık ile burada işimiz bitiyor çünkü bize yollanan evrakların bir örneği atandigimiz birime de yollanıyor. Şöyle ki atandiginiz birim de sizi arayabilir ama kesin değil. O yüzden sözleşme imzalama gibi işlemler bu saatten sonra atandiginiz yerde yapılır. Hatta evrak teslim sırasında size hangi banka ile anlaşmaları varsa git hesap açtır bile diyorlar. Yani top onlarda oluyor

Mühendis7575, 2 yıl önce

Hayır henüz aranmadım.Benim sorum şu evrakları teslim ettik sözleşme imzalatmadılar acaba arşiv araştırmasından sonra yine mi Ankara?ya çağırırlar yoksa atandığımız ilde mi sözleşme imzalarız?

Btb05
Aday Memur
17 Mayıs 2022 14:15

Aranan oldu mu ?

Bambasar
Aday Memur
17 Mayıs 2022 14:25

Aranan oldumu? Gelişmelerden haberdar olan varmı?

Btb05
Aday Memur
18 Mayıs 2022 15:23

Şimdi aradılar atamam yapılmış sizi de ararlar herkese tekrardan hayırlı olsun.

Mühendis7575
Aday Memur
18 Mayıs 2022 16:58

Arkadaşlar beni de aradılar.Şimdiden herkese hayırlı olsun ister gelip başlayın isterseniz eve tebligat geldikten sonra başlayın dediler.

Btb05, 2 yıl önce
Şimdi aradılar atamam yapılmış sizi de ararlar herkese tekrardan hayırlı olsun.

Yasin Atkan
Kapalı
18 Mayıs 2022 17:42

Arkadaşlar herkese hayırlı olsun. Öğlen bakanlığa gittim bugün arayacağız demişlerdi. Ben hariç herkesi ararlar artık ☺️ çünkü ben gidip aldim haberi

Ekstradan sorduğum sorulara aldığım cevapları yazayım öğrenmiş olun.

-İlk atamada yol harcırahi alınmıyor tayinde alinabiliyor.

- ilk bir yıl becayis dahil tayin, nakil olayı yok. Bir yıldan sonra belirli şartlar gerekiyor tayin için.

-secim ayağına kadro gelebilir veya 3+1 gibi kadro her kurum için kanunlasabilir.

- tebligatlar haftaya salı gününe kadar elinizde olur.

Sizlere hayırlı yolculuklar Allah utandırmasın.

Btb05
Aday Memur
24 Mayıs 2022 19:22

Tebligatı adresine ulaşan var mi ?

Yasin Atkan
Kapalı
24 Mayıs 2022 23:20

Adrese ulaşan yok ama atandiginiz kurumlara evraklarınız gönderildi gidip başlayabilirsiniz. İnanmıyorsanız kurumu arayıp öğrenin ona göre hareket edin. Tebligat sadece bilgi kağıdı ve işe başlama için taahhüt niteliğinde.

Btb05, 2 yıl önce
Tebligatı adresine ulaşan var mi ?

Bambasar
Aday Memur
26 Mayıs 2022 19:22

1 hafta sürüyor aşağı yukarı bugün yarın gelir dediler

Bambasar
Aday Memur
27 Mayıs 2022 12:29

tebligatım geldi herkese görevinde başarılar..
Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi