Editörler : ayşegül bgm
22 Kasım 2020 11:38

Cezaevi hemşireliği

arkadaşlar bu konuda bilgisi olan var mı ceza evinde hemşirelik yapsak aynen memur mu oluyoruz eş durumu tayini oluyor mu maaşı ne kadar beni aydınlatabilir misiniz ?

abus24
Aday Memur
22 Kasım 2020 12:10

Sözleşmeli memursun maaş 4 ün üzeri eş durumu tayini 1. Yıldan sonra isteyebiliyorsun ama sağlık bakanlığına atanma şansın varsa cezaevi hemşireliği düşünmeme gerek yok derim

Hemssirelisans
Aday Memur
22 Kasım 2020 12:26

70,17 aldım beklersem ne kadar sürer atanmam bilmiyorum çok muallaktayım 2 sene evde boş oturmayıda göze alamıyorum

abus24, 3 yıl önce

Sözleşmeli memursun maaş 4 ün üzeri eş durumu tayini 1. Yıldan sonra isteyebiliyorsun ama sağlık bakanlığına atanma şansın varsa cezaevi hemşireliği düşünmeme gerek yok derim

sante0
Memur
22 Kasım 2020 23:20

Hocam Adalet Bakanlığı'nda pozisyonunuz diğer sağlık personeli olmuyor mu zaten ? Ünvanlar farklı olunca sorun yaşamazsınız

Hemssirelisans, 3 yıl önce

70,17 aldım beklersem ne kadar sürer atanmam bilmiyorum çok muallaktayım 2 sene evde boş oturmayıda göze alamıyorum

Hemssirelisans
Aday Memur
23 Kasım 2020 00:03

nasıl yani orada çalışmaya başlayınca sağlıkbakanlığına sorun yaşamadan tercih verebilir

miyim?

sante0, 3 yıl önce

Hocam Adalet Bakanlığı'nda pozisyonunuz diğer sağlık personeli olmuyor mu zaten ? Ünvanlar farklı olunca sorun yaşamazsınız

skeigny
Aday Memur
23 Kasım 2020 01:00

Bende cezaevi hemsireligi basvurmak istiyirum pyanim 75 calisma saatleri resmi tatilleri bilen caljsan arkadas bilgi verebilir mi esim polis dogu görevinde faekli ile atandigimda onun yanina ne kadar surede gelebilirjm bilgisi olan var mi 1 yil sonra kesin isteyebikir miyim tayin??

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi