Editörler : cihan27E.Kayı Han
26 Ocak 2022 13:26

Yatmamış
Polis6632, 2 yıl önce
Ben emniyetteyim

Scooby doo
Genel Müdür
26 Ocak 2022 13:57

hiç bir fark yatmamış.

mengenlix
Şef
26 Ocak 2022 14:12

KBS hala kapalıyken yatması nasıl mümkün oluyor?
Polis6632, 2 yıl önce
Maaş farkı ve Rafah zammı yattı bugün

Scooby doo
Genel Müdür
26 Ocak 2022 14:14

maaş bitti. farkları bekliyorum.

Polis6632
Aday Memur
26 Ocak 2022 14:15

Valla ben hesaba yatan paraya bakarım yattımı yattı bilgi amaçlı yazdım paranın yatmasını her il farklıdır
mengenlix, 2 yıl önce
KBS hala kapalıyken yatması nasıl mümkün oluyor?

policeman1903
Aday Memur
26 Ocak 2022 14:48

kaç lira yatmış devrem

Memur2647
Aday Memur
26 Ocak 2022 14:54

Bugünde yatmadı şaka gibi ay bitti hala daha gelecek

Buluthakkı20
Yasaklı
26 Ocak 2022 15:04

İşletiyorlardır adamların ruhu dolandırıcı 128 lerimyok ettiler dolara ralli yaptırdılar bunlar halka düşman bir oluşum

Memur2647, 2 yıl önce
Bugünde yatmadı şaka gibi ay bitti hala daha gelecek

Mihayloviç
Yasaklı
27 Ocak 2022 01:34

Ben gelecekten geliyorum 14 şubat sevgililer gününde hala ödenmemiş ramazan bayramının 1.gününde ödenecekmiş diye duydum

Memur2647
Aday Memur
27 Ocak 2022 01:53

Akışına bırak gitsin en fazla Perşembe cumaya sarkardı onu da yaptılar zaten ya bugün ya yarın hesabına yansımış olur yazıp durduğumuza takip ettiğimize değmedi tez canlılık iyi değil ama huy işte bide paraya aciliyetimiz olunca böyle oluyor işte
Mihayloviç, 2 yıl önce

Ben gelecekten geliyorum 14 şubat sevgililer gününde hala ödenmemiş ramazan bayramının 1.gününde ödenecekmiş diye duydum

mr messi
Genel Müdür
02 Şubat 2022 09:30

Mihayloviç dakikalar 90 ı gösteriyorken şimdi girdi oyuna ve girer girmezde verdi pasını Modriçe, Modriç şöyle bir durdu orta yuvarlakta Ivan rakitiçi gördü , Rakitiç bekletmeden sağ kanada Boliçe gönderdi topu, Ivanoviç bindirme yaptı aldı topu sağ köşe gönderine doğru koşmaya başladı , Puyol ve Perottinin baskısı var , Perisiç desteğe koştu , verkaç taktiği yapmak isterken topu kaybediyor Ivanoviç , Perottiden uzun bir top şimdi, oda ne Maldini kaleciyle karşı karşıyamı kalacak ... derken kalcei Smoviç zamanında terkediyor kaleyi ve tehlikeyi uzaklaştırıyor... Gelişigüzel bir vuruştu ancak top tam taça çıkıyor derken Mihayloviç alıyor topu , maçta tempo inanılmaz arrtı , üç oyuncu pres yapıyor şu an Mihayloviçe , Mihayloviç bacak arasından geçirdi Gerardın ,gökkuşağı çalımıyla diğer iki rakibi daha egale diyor , hızını artırdı şimdi , kendi yarasahısını terkedip orta yuvarlağın karşı rakip yarı sahasında olan bölümüne geldi , oda ne topu durdurup geri çekiliyor, böyle bir mesafeden gol atmayı düşünmüyordur heralde, şimdi vurdu topa oda ne aman allahım top nereye gitti derken ... evet şimdi gördüm topu... kalecinin kontırpyede kaldığı pozisyonda top çataldan dönüyor ve orta sahaya Mihayloviçin önüne düşüyor geri, sanırım mihayloviç gol atmayı değil şov yapmayı amaçlıyor bugün , orta sahadan üç yoo hayır 5 oyuncu koşuyor Mihayloviçe doğru , Mihayloviç sakin bekliyor , şimdi ilk pres geldi oda ne şık bir fake geldi Mihayloviçden, şimdi kayarak müdahele Zanettiden ama topla beraber üstünden atlayarak geçiyor Mihayloviç, bu arada elinde telefon görüyorum Mihayloviçin , kameraman şakın zoom yapıyor, aman Allahım inananamıyorum,,, Mihayloviç bir yandan çalım atıyor bir yandan memurlar.nette mesaj atıyor, şimdi telefonu soktu cebine Mihayloviç , topu omzuna aldı sektirerek koşuyor , önünde 3 peşinde 4 oyuncu var şimdi , sağından attı solundan geçti ilk rakibinin hemen akabinde bu sefer topu kafasında sektirmeye başladı şimdi, kaleci Schumacher kimsenin onu durduramayacağını anladı, terketti kalesini , derken yayın gidiyor sayın seyirciler .... umarım Mihayloviç golü atabilmiştir ama işi gerçekten zor çünkü önünde dünyanın en iyi kalecisi ve geçmesi gereken hala 2 oyuncu daha var.... evet yayın geldi şimdi oda ne aman yarabbim Mihayloviç topu kale çizgisinde durdurmuş bekliyor ,, bu Mİhayloviç bir harika dostlar ne yapmak istediğini gerçekten anlayabilmiş değilim kafasında ne gibi bir plan var acaba dokun artık şu topa Mihayloviç bekletme bizi .......

x-ray man
Aday Memur
02 Şubat 2022 10:36

Atmışmı abi golü atmışmı tırnaklarımı yiyorum

ifd&ifd
Şef
02 Şubat 2022 11:08

Atmazmı kardeşim hem de öyle bir atmışki dillere destan...Önce kalecinin başını döndürmüş sonra topu kalecinin önüne atmış , zavallı kaleci yönünü bulamadığı için kendi kalesine atmış golü 40 yıllık schuamer olmuş sana dönmedolap schuamer.

blockbuster
Aday Memur
03 Şubat 2022 10:44

Analar ne yiğitler doğuruyor beee, heeyy gidi Mihayloviç heyyy ama gel görki sistem onuda maaş ve sabit farkı beklemeye itti , inşallah almıştır farkı , yolun açık olsun yiğit adam

Toplam 34 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi