Editörler : cihan27E.Kayı Han
31 Mart 2023 13:03

Ne oldu Zam İşi..

Zam işi ne oldu varmı bir haber duyum??

chrtc
Aday Memur
31 Mart 2023 13:07

zam mam yok

cesxa
Memur
31 Mart 2023 13:08

Tunceli Belediyesi zam verdi bizimkiler hala beklemede?

Yazar64
Yasaklı
31 Mart 2023 14:11

Kominist parayı Kuzey Koreden getirmi

EMEKÇİ MEMUR
Kapalı
31 Mart 2023 14:23

zam yalan oldu. iktidar kendisi bilir memuru kaybeden seçimi kaybeder

sucukluyumurta1
Genel Müdür
31 Mart 2023 14:36

memura yapılmayan zamlar kur korumalı mevduat vasıtası ile zenginlere aktarılıyor kardeşim, senin benim zam hakkımız aha orada işte.

Faiz sebep enflasyon sonuç deneyi elde patladı, garibanlara da %200 kaldı elde...

Sandıkta görüşeceğiz.

Yıllardır mevcut iktidara oy vermiş tanıdıklarım artık kan kusar hale geldiler, çocuklarına harçlık verirken düşünür mü bir insan hesap yapar mı... yapar hale geldik...

samet.by
Daire Başkanı
31 Mart 2023 14:37

mantıklı ...

sucukluyumurta1, 1 yıl önce

memura yapılmayan zamlar kur korumalı mevduat vasıtası ile zenginlere aktarılıyor kardeşim, senin benim zam hakkımız aha orada işte.

Faiz sebep enflasyon sonuç deneyi elde patladı, garibanlara da %200 kaldı elde...

Sandıkta görüşeceğiz.

Yıllardır mevcut iktidara oy vermiş tanıdıklarım artık kan kusar hale geldiler, çocuklarına harçlık verirken düşünür mü bir insan hesap yapar mı... yapar hale geldik...

bulaşşıkk
Memur
31 Mart 2023 14:38

Bunların amacı o zaten fakiri zengine köle yapmak.

sucukluyumurta1, 1 yıl önce

Sandıkta görüşeceğiz.

muğlamilas
Aday Memur
31 Mart 2023 16:13

Eskiden KPSS puanın neyse, o puanla mülakata girmeden hakkaniyetli bir şekilde merkezi atamayla memurluğa giriliyordu, şimdilerde ise kurumlar açık ilanı usulü kpss+mülakatla personel alımı yapıyor, mülakat olunca kpss puanının bir önemi de kalmıyor. Ortalama son 7-8 yıldır durum böyle, mülakatla devlet kadrolarına atananlara da iş verdik nasıl olsa bizden oy garanti muamelesi yapılıyor, iş verdik aş verdik politikası. Bu yüzde ek zam işini unutalım.

Drej123
Kapalı
31 Mart 2023 16:48

Merkez bankası başkanın geçen yıl ki aylık maaşı (hani her enflasyon verilerinin açıklanmasına az zaman kala enflasyon düşecek diyen kişi) 280 bin TL ymiş.. Memur ise kasabı geçtim manava giremiyor, peynir alamıyor. Bir yerde sürekli adalet konuşuluyorsa orda zulüm vardır..Allah kimseyi ekmek ile sınamasın. Burda veya diğer platformlarda en fazla 20,30 farklı nick yorum yazıyor gerisi okuyup geçiyor ama aslında herkes şikayetçi. İşte bundan dolayı memur kesimi hem en kalabalık hem de en etkisiz kesim. Yazık ki ne yazık

tolga6725
Aday Memur
31 Mart 2023 16:53

Reise son bir şanz verin

31 Mart 2023 19:06

Elimiz kırılsın öyle bişey yaparsak
tolga6725, 1 yıl önce

Reise son bir şanz verin

Malatyalimemur78
Yasaklı
31 Mart 2023 19:15

Memur maaşlarının seçimde belirleyici olacağına KESİNLİKLE İNANMİYORUM. Keza benim satın alma gücüm yıllardır düşüş seyrinde ama seçim hep aynı netice ile sonuçlandı. Kabul edelim artık, İnsanlarımız için seçimde kriter bile değil bu. Oy veren hep veriyor, vermeyen ise yine vermiyor. İktidarda bunun farkında ve bu yönde bir adım atmıyor, atacağını da hiç sanmıyorum. İyi akşamlar.

bulaşşıkk
Memur
31 Mart 2023 19:46

Bu sefer öyle değil. Artık bıçak kemiğe dayandı. Çevremde daha önce bunlara oy verenlerin hepsi bu sefer kesinlikle vermeyeceğini söylüyor.

Malatyalimemur78, 1 yıl önce
Memur maaşlarının seçimde belirleyici olacağına KESİNLİKLE İNANMİYORUM. Keza benim satın alma gücüm yıllardır düşüş seyrinde ama seçim hep aynı netice ile sonuçlandı. Kabul edelim artık, İnsanlarımız için seçimde kriter bile değil bu. Oy veren hep veriyor, vermeyen ise yine vermiyor. İktidarda bunun farkında ve bu yönde bir adım atmıyor, atacağını da hiç sanmıyorum. İyi akşamlar.

EMRE YALCİN
Daire Başkanı
31 Mart 2023 19:54

Sen yine de o gruba pek de güvenme derim. Kandırılması kolay, düşünme yetisi pek de olmayan bir güruh malesef. Elbet içinde canı yanan ve bunun cezasını kesecek olan vardır ama çoğunluk pusula ile başbaşa kalınca ampulü arayacak
bulaşşıkk, 1 yıl önce

Bu sefer öyle değil. Artık bıçak kemiğe dayandı. Çevremde daha önce bunlara oy verenlerin hepsi bu sefer kesinlikle vermeyeceğini söylüyor.

bulaşşıkk
Memur
31 Mart 2023 21:47

O onların salaklığı olur.

EMRE YALCİN, 1 yıl önce
Sen yine de o gruba pek de güvenme derim. Kandırılması kolay, düşünme yetisi pek de olmayan bir güruh malesef. Elbet içinde canı yanan ve bunun cezasını kesecek olan vardır ama çoğunluk pusula ile başbaşa kalınca ampulü arayacak

cesmiser
Şube Müdürü
31 Mart 2023 23:54

Zam istiyoruz

akbaba2
Aday Memur
01 Nisan 2023 00:41

Adamlar resmen bize oy vermeyin diyor biz de bize zam verin belki oy veririz diyoruz zam falan yok olsa bu kadar geç kalınmazdı haftaya da meclis kapanıyor zaten 2 ay daha kemer sıkmaya devam edelim sonrası Allah kerim

EMRE YALCİN
Daire Başkanı
01 Nisan 2023 00:42

Kabul ediyorum nasıl yönetildiğimi. Ben en azından anlayabiliyorum nasıl yönetildiğimi. G10 diye çıkılan yolda an itibari ile 21 deyiz. Daha da inecek. Nüfus az olsa dibe demir atardık. Tek soğan olmuş 3.30 TL sen hala sandikta cakildiniz düştünüz modundasin. Siz kurtarilamazsiniz
Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi