Editörler : ayşegül bgm

Belizz111
Kapalı
16 Ekim 2021 18:50

Bence yine osym üzerinden olur. Çünkü bir sürü kişinin başvurduğu kpss sonuçlarına göre sıralama yapılacak bir alımda ösymden daha deneyimli bu işi daha iyi yapabilen bir kurum yoktur diye düşünüyorum

fzth, 3 yıl önce

Bu alımın kariyer kapısı üzerinden olma ihtimali var mı belki de o yüzden ösym üzerinden duyum gelmemiştir

does it matter
Yasaklı
16 Ekim 2021 19:07

Mevzuat boş bir adam değil bunu çoğunluk zaten bilir. (Bunun dışında güvenilir ya da güvenilmez birçok kaynak da artık sayının belirlendiğini ve alımın yakında olduğunu bildirdi.)

Mevzuat'ın dediği şey şuydu: Müjde... 10 gün içinde alım ilanı yayımlanıyor. Alım ilanı=kılavuz demektir.

10 gün içinde kılavuz yayımlanacaksa önümüzdeki hafta içi kesinlikle bir şeyler olacaktır. 11 aylık bekleme sürecinin ardından sanki olmayacakmış gibi gelse de ben gelişme olacağını düşünüyorum çünkü bu zamana kadar böyle net konuşup da yanıldığı görülmemiş bir hesaptır kendisi.

16 Ekim 2021 19:08

Ben kendimi bile şakşaklamam sen nasıl beceriyorsun bu kadar bi insanı övmeyi

does it matter, 3 yıl önce

Mevzuat boş bir adam değil bunu çoğunluk zaten bilir. (Bunun dışında güvenilir ya da güvenilmez birçok kaynak da artık sayının belirlendiğini ve alımın yakında olduğunu bildirdi.)

Mevzuat'ın dediği şey şuydu: Müjde... 10 gün içinde alım ilanı yayımlanıyor. Alım ilanı=kılavuz demektir.

10 gün içinde kılavuz yayımlanacaksa önümüzdeki hafta içi kesinlikle bir şeyler olacaktır. 11 aylık bekleme sürecinin ardından sanki olmayacakmış gibi gelse de ben gelişme olacağını düşünüyorum çünkü bu zamana kadar böyle net konuşup da yanıldığı görülmemiş bir hesaptır kendisi.

Memuriyetyolu06
Aday Memur
16 Ekim 2021 19:08

Duyumculardan hiç haz almasamda bu adam , birileri yarındanda yakın derken çalışma yok diyen birisiydi . Bekleyelim görelim?

16 Ekim 2021 19:09

Tartışma yaratmak için demiyorum O da insan o da yanılabilir veya gerçekten duyduğu gördüğü şey değişebilir bu kadar umut bağlama dostum

BarisHealthCompany, 3 yıl önce

does it matter
Yasaklı
16 Ekim 2021 19:13

Adam yanılmadığı için yanılmadı diyorum bu övgü ya da yergi değil nesnel bir gerçekliktir.

Bir dahakine senin de anlayacağın seviyede yazarım kusura bakma Mr. Şakşak.

BarisHealthCompany, 3 yıl önce

17 Ekim 2021 11:40

Yakında neresi açılıyor yani ne zaman daha doğrusu
atoprak21, 3 yıl önce

Şöyle bir durumda olabilir c.başkanı şehir hastanesi açılışındada müjdeyi verebilir bu ihtimalde önemli bence

17 Ekim 2021 13:47

Yanılırsa hesabı silip gidecekmiş sen de gidecek kadar onurluysan gidersin Madem yanılmaz kahin gibi geleceği görüyor

Adam yanılmadığı için yanılmadı diyorum bu övgü ya da yergi değil nesnel bir gerçekliktir.

Bir dahakine senin de anlayacağın seviyede yazarım kusura bakma Mr. Şakşak.

Acilt
Aday Memur
17 Ekim 2021 23:18

Alım ilanı duyuru demek değil midir hocam bence kılavuzu değil duyuruyu kastetmiştir ya

does it matter
Yasaklı
17 Ekim 2021 23:45

Duyuru yayımlanmaz hocam burdan bile belli kılavuzu kastettiği.

Acilt, 2 yıl önce

Alım ilanı duyuru demek değil midir hocam bence kılavuzu değil duyuruyu kastetmiştir ya

Jagro
Yasaklı
18 Ekim 2021 00:46

Alım ilanı demek kılavuzun resmi gazetede yayimlanmasi demektir.Kılavuz geldi diye tercihler hemen baslamaz bazen kilavuzun geldigi gun baslar bazende 1-2 hafta sonra tercihler baslar.Tabi Saglikmevzuat neyi kastetti, kurdugu cumlenin farkinda mi bunu bilmiyoruz.Belki duyuru demek istemistir belki de kılavuz .
Acilt, 2 yıl önce

18 Ekim 2021 13:47

Does it mater, employment hesabını sildi şimdi sen de yanılmaz dediğin o kahin idolün gibi yol al .

Jagro, 2 yıl önce
Alım ilanı demek kılavuzun resmi gazetede yayimlanmasi demektir.Kılavuz geldi diye tercihler hemen baslamaz bazen kilavuzun geldigi gun baslar bazende 1-2 hafta sonra tercihler baslar.Tabi Saglikmevzuat neyi kastetti, kurdugu cumlenin farkinda mi bunu bilmiyoruz.Belki duyuru demek istemistir belki de kılavuz .

farkederkardesim
Yasaklı
18 Ekim 2021 14:01

Sana laf sokmalı cevap yazmak isterdim ama o kadar çok döndün ki, artık sen bir atak helikopterisin.

Jagro
Yasaklı
18 Ekim 2021 15:33

Ne diyon la sen ? Sene basindan beri hicbir duyumcuya inanmayan ben, Durana,m.ali atamana, arasa guvenen siz naylonlardan kat kat daha akıllıyım .Sen kimsin de burdan git diyorsun bok parcasi . Ayrica Guvendigim tek kaynak saglikmevzuatti o da henuz yanilmadi .
BarisHealthCompany, 2 yıl önce

Does it mater, employment hesabını sildi şimdi sen de yanılmaz dediğin o kahin idolün gibi yol al .

farkederkardesim
Yasaklı
18 Ekim 2021 15:35

Employmentide savunuyordun o ne oldu.

Jagro, 2 yıl önce
Ne diyon la sen ? Sene basindan beri hicbir duyumcuya inanmayan ben, Durana,m.ali atamana, arasa guvenen siz naylonlardan kat kat daha akıllıyım .Sen kimsin de burdan git diyorsun bok parcasi . Ayrica Guvendigim tek kaynak saglikmevzuatti o da henuz yanilmadi .

Jagro
Yasaklı
18 Ekim 2021 15:43

Employmetin verdigi bilgiler siradan birinin bilebilecegi seyler olmadigi icin aciklamalarini kaydadeger buluyordum ve gereksiz yere linc edilmesini yanlis buldugumu defalarca ifade etmistim.İnandigim cok guvendigim icin degildi.Actigi basliklara girip yazdiklarima bakabilirsin .
farkederkardesim, 2 yıl önce

Employmentide savunuyordun o ne oldu.

silver27
Aday Memur
18 Ekim 2021 15:47

Bence sağlık mevzuatda yalan söylüyor doğru söylese anında kapatmazdı hesabı hiç değil kılavuzun gelmesini beklerdi yalan söylediğindem yüzü tutmadı hemen kapattı hesabı bence

18 Ekim 2021 16:18

Ulan oksijen israfı bu başlık altında adamın yanilabileceğini söyledim hayır inkansiz yanılmaz diye atlıyordun Şimdi niye 180° döndün

Jagro, 2 yıl önce

Jagro
Yasaklı
18 Ekim 2021 16:24

Neyden bahsediyorsun sizofren misin nesin ne dedigini bilmiyorsun, ac goster ?Tovbe haşa Allah mi bu adam niye imkansiz diyeym aptal herif .
BarisHealthCompany, 2 yıl önce

Ulan oksijen israfı bu başlık altında adamın yanilabileceğini söyledim hayır inkansiz yanılmaz diye atlıyordun Şimdi niye 180° döndün

does it matter
Yasaklı
18 Ekim 2021 16:26

Gene akıllara durgunluk verecek bir anewlizle karşı karşıyayız müsaade ederseniz bu 2,5 IQ karşısında bir ilahi söylemek isterim

silver27, 2 yıl önce

Bence sağlık mevzuatda yalan söylüyor doğru söylese anında kapatmazdı hesabı hiç değil kılavuzun gelmesini beklerdi yalan söylediğindem yüzü tutmadı hemen kapattı hesabı bence

Toplam 40 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi