Editörler : crops35
18 Kasım 2019 21:25

2019/5 MGM?de Elektronik Teknikeri taban tavan ne olur ?
24 tekniker alımında en yüksek en düşük ne olur ?

evegitmiyecem
Aday Memur
18 Kasım 2019 21:32

..

İşetme47
Aday Memur
18 Kasım 2019 21:36

Sizde elektronikçi misiniz puanınız kaç

evegitmiyecem
Aday Memur
18 Kasım 2019 21:37

88 sizin hocam
İşetme47, 4 yıl önce
Sizde elektronikçi misiniz puanınız kaç

İşetme47
Aday Memur
18 Kasım 2019 21:38

Sizin kesin olur gibi bizim 84
evegitmiyecem, 4 yıl önce
88 sizin hocam

evegitmiyecem
Aday Memur
18 Kasım 2019 21:43

Her şeyin hayırlısı hocam
İşetme47, 4 yıl önce
Sizin kesin olur gibi bizim 84

elektronik38
Memur
19 Kasım 2019 12:10

Benim puan 85 küsür branşta 50 sıradayım 86 da falan kalır bence

19 Kasım 2019 19:10

Benim puan 83.4.sıralama 73.bence 85e kadar duser

evegitmiyecem
Aday Memur
19 Kasım 2019 19:34

Halen açıklanmalı ya

İşetme47
Aday Memur
19 Kasım 2019 20:10

Arkadaşlar her yere tercih verdiniz mi

asbcvs97
Aday Memur
19 Kasım 2019 21:16

kardeşim senin puan 88 merkezi atamayı beklesene.Merkezi atamada 10 15 tane kadro çıkar tcdd taşımacılık tmo falan alır sen niye senden düşük puanların önüne geçiyorsun ki aralık olmazsa en son atamada sana bir yer mutlaka gelir.Yani anlamıyorum kadrolu olmak varken sozlesmeli personel olarak hemen atanayım düşüncesine girip senden düşük puanların hakkına giriyorsun.86 ve üstü puanların tercih vermesini kul hakki olarak görüyorum.Yanlışım varsa özür dilerim bu arada ama gerçek bu malesef.

88 sizin hocam

evegitmiyecem
Aday Memur
19 Kasım 2019 21:53

Bu benim hakkım tercih yaparım yapmam seni ilgilendirmez. Kul hakkı durumu diye bişey orta da yok. Benim için kendini yıpratma çünkü fikirlerin seninle kalsın.
asbcvs97, 4 yıl önce

kardeşim senin puan 88 merkezi atamayı beklesene.Merkezi atamada 10 15 tane kadro çıkar tcdd taşımacılık tmo falan alır sen niye senden düşük puanların önüne geçiyorsun ki aralık olmazsa en son atamada sana bir yer mutlaka gelir.Yani anlamıyorum kadrolu olmak varken sozlesmeli personel olarak hemen atanayım düşüncesine girip senden düşük puanların hakkına giriyorsun.86 ve üstü puanların tercih vermesini kul hakki olarak görüyorum.Yanlışım varsa özür dilerim bu arada ama gerçek bu malesef.

cepgoz
Aday Memur
19 Kasım 2019 22:07

Bilgisayarr teknikerleri puan sitalamalari nerelere kadsr dustu acaba

asbcvs97
Aday Memur
23 Kasım 2019 00:59

hayırlı olsun bugün sonuçlar açıklandı ispartaya atanmssin ama tutupta 2019 2 merkezi tercih yaparsan iki elim yakanda olacak.Sozlesmeli personel oldun ama tutupta sağ da solda forumlarda kadrolu memurluğa tercih yaptigini duyarsam Allahın laneti üzerinde olsun.ayrica ben 86 altı puan alan insanların hakkını savunuyorum.Yani meterolojiye atanmana sözüm yok ama şimdi aralıkta tutupta bir daha tercih yaparsan senle hesaplasirim.Kimsenin hakkıni gasp etmene izin vermem.Oraya atl buraya atla olmaz.Ha tercih yapmazsan baş tacisin.Bsnim tercihine karistigim yok elbette senin hakkın ama meteorolojiye atandıktan sonra beğenmeyip tekrar kadrolu memurluğa 88 puanla başvuru yaparsan buna kızarım.bu kul hakkıdır iste.Hayirli olsun yerinde olsam kadrolu memurluğu beklerdim ama tercih senin tercih saygı duyarız.

Bu benim hakkım tercih yaparım yapmam seni ilgilendirmez. Kul hakkı durumu diye bişey orta da yok. Benim için kendini yıpratma çünkü fikirlerin seninle kalsın.

Inception35
Memur
24 Kasım 2019 11:28

kardeşim sana birsey sorucam.Sen o 88 puanla atanan arkadasın yerinde olsaydın acaba öyle yaparamıydın çok merak ediyorum gerçekten,eğer dürüstsen samimiysen yap açıklamanı,benim düşüncem o fırsat sende de olsaydı yapmazdın çünkü kimse beklemek istemez benim nacizane düşüncem budur,adam bileğinin hakkıyla atanmış ALLAH hayırlı uğurlu etsin ...

asbcvs97, 4 yıl önce

hayırlı olsun bugün sonuçlar açıklandı ispartaya atanmssin ama tutupta 2019 2 merkezi tercih yaparsan iki elim yakanda olacak.Sozlesmeli personel oldun ama tutupta sağ da solda forumlarda kadrolu memurluğa tercih yaptigini duyarsam Allahın laneti üzerinde olsun.ayrica ben 86 altı puan alan insanların hakkını savunuyorum.Yani meterolojiye atanmana sözüm yok ama şimdi aralıkta tutupta bir daha tercih yaparsan senle hesaplasirim.Kimsenin hakkıni gasp etmene izin vermem.Oraya atl buraya atla olmaz.Ha tercih yapmazsan baş tacisin.Bsnim tercihine karistigim yok elbette senin hakkın ama meteorolojiye atandıktan sonra beğenmeyip tekrar kadrolu memurluğa 88 puanla başvuru yaparsan buna kızarım.bu kul hakkıdır iste.Hayirli olsun yerinde olsam kadrolu memurluğu beklerdim ama tercih senin tercih saygı duyarız.

asbcvs97
Aday Memur
25 Kasım 2019 13:18

tabiki dürüst olmak gerekirse ben merkazi atamayı beklerim.cunku dhmi az da olsa elektronik teknikeri aliyor.Calismasam bile beklerim çünkü hem puanim yuksek hem de dhmi sosyal haklari (diger kurumlar tcdd tmo dahil)arkadasin atandığı sözleşmeli personele göre çok daha iyi.Arkadasimiz keşke merkeziye başvurup atansa ama tabi kendi tercihi.Kendisini tebrik ediyorum.Umarim sözleşmeli personel olduğunda şükreder ve isyan etmemesini umuyorum

Inception35, 4 yıl önce

kardeşim sana birsey sorucam.Sen o 88 puanla atanan arkadasın yerinde olsaydın acaba öyle yaparamıydın çok merak ediyorum gerçekten,eğer dürüstsen samimiysen yap açıklamanı,benim düşüncem o fırsat sende de olsaydı yapmazdın çünkü kimse beklemek istemez benim nacizane düşüncem budur,adam bileğinin hakkıyla atanmış ALLAH hayırlı uğurlu etsin ...

crops35
Editor
25 Kasım 2019 23:44

Bence beklemezdin işsiz olan hiç beklemez bence burada atıp tutmak kolay tabi

08 Aralık 2019 21:55

Atanan arkadaşlar burda mi acaba ?

meteorbey
Aday Memur
19 Aralık 2019 12:21

arkadaşlar 2 hafta bitmek üzere. aranan veya bilgi alan var mı?

meteorbey
Aday Memur
25 Aralık 2019 14:00

bir gelişme yok mu arkadaşlar

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi