Editörler : ayşegül bgm
«173174175176177178179180181182183184»

Cansu0806
Memur
17 Mayıs 2019 02:30

Ben onu bilmiyorum sadece instagramda gördüm

Rabken, 5 yıl önce
hocam bizden sonra öğretmenlerde tag açtı o onlarındi

Rabken
Yasaklı
17 Mayıs 2019 02:32

belki yarım belli olur. hakkimizda hayirlisi olsun
Cansu0806, 5 yıl önce

Ben onu bilmiyorum sadece instagramda gördüm

Rabken
Yasaklı
17 Mayıs 2019 02:33

kesinlikle mulakat ihtimaline bile karsi cikmaliyiz. haberin dogru olmasi icin ancak dua edebiliriz ama umutlanmamaliyiz. dogruysa ve inanmzsak bi sey kaybetmeyiz ama yalansa ve inanirsak emeklerimizi kaybederiz
pofol200, 5 yıl önce
Yarın duyuracak dedi ya 12 de yeniden gündem olcaz diye sabah paylaşıyo belli değil belli ki daha katılıyorum kesinlikle bırakmak yok hatta daha da çok atılması gerekiyor ki kanmadığımızı birinci ağızdan duymadan durmayacağımızı anlasınlar !

Rabken
Yasaklı
17 Mayıs 2019 13:05

#MülakatSağlığaZararlıdır tag bu

ecenazz
Şef
17 Mayıs 2019 13:38

samsunlu arkdaşlar pazar günü bir etkinlik yapılsa iyi olmaz mı

aayçicegi
Kapalı
17 Mayıs 2019 20:55

arkadaşlar bu PDC talep toplanmasi falan biseyler paylaşmış yine sağlık sayfaları. Biri bana bunun ne olduğunu açıklayabilir mi? Alımların ayak sesleri mi bunlar acaba??

Rabken
Yasaklı
17 Mayıs 2019 22:47

açıklamak isterdim ama bende anlamadim son zamanlarda her sey cok hızlı ilerliyor olaylara ayak uyduramiyorum
aayçicegi, 5 yıl önce
arkadaşlar bu PDC talep toplanmasi falan biseyler paylaşmış yine sağlık sayfaları. Biri bana bunun ne olduğunu açıklayabilir mi? Alımların ayak sesleri mi bunlar acaba??

Cansu0806
Memur
17 Mayıs 2019 23:15

Nereler kadro açacak onun belirlenmesi diye biliyorum

aayçicegi, 5 yıl önce
17 Mayıs 2019 23:23

Bu PDC olayı gerçekten belirsiz bir şey .. eğer paylaşılan genelgeyi gören varsa ; genelgenin sağ en üst köşesinde STRATEJİK Personel daire başkanlığı yazıyor .. Ve stratejik personel daire sorumlusu sayın bakan ve direkt onun imzası var

Bana 25 binlik stratejik personel alımı olacaktı ya onun talep toplaması gibi geldi umarım yaniliyorumdur ... bizim daire baskanligimiz farklı diye biliyorum ...

aayçicegi
Kapalı
18 Mayıs 2019 02:51

saolun hocam. ne zamn bitcek bu belirsizlik ya
Cansu0806, 5 yıl önce

Nereler kadro açacak onun belirlenmesi diye biliyorum

aayçicegi
Kapalı
18 Mayıs 2019 02:52

tesekkurler. bize yine beklmek kalıyor yani.
Uçanhemşire, 5 yıl önce

Bu PDC olayı gerçekten belirsiz bir şey .. eğer paylaşılan genelgeyi gören varsa ; genelgenin sağ en üst köşesinde STRATEJİK Personel daire başkanlığı yazıyor .. Ve stratejik personel daire sorumlusu sayın bakan ve direkt onun imzası var

Bana 25 binlik stratejik personel alımı olacaktı ya onun talep toplaması gibi geldi umarım yaniliyorumdur ... bizim daire baskanligimiz farklı diye biliyorum ...

18 Mayıs 2019 09:20

Hergün farklı bi haber neye inanacağımızı şaşırdık bi açıklama yapmak bu kadar mı zor ya kaç gündür yüz binlerce tweet atıldı herşeyin farkındalar ses getirdik Fox TV haberimizi yaptı gazetelerde yer aldık ama bi açıkla yapmıyorum resmen adamların umurlarında değiliz ya pes artık bu kadarınada......

Perfusionist
Aday Memur
18 Mayıs 2019 10:38

Eğer temmuza kalmayacaksa 10gun içinde somut bi adım atmaları gerekir..

İller arası nakil falan muhabbeti sürer bu ay sonuna kadar sonra bayram falan olcak zaten hoop haziran 15 ...

anestezimerve, 5 yıl önce
Hergün farklı bi haber neye inanacağımızı şaşırdık bi açıklama yapmak bu kadar mı zor ya kaç gündür yüz binlerce tweet atıldı herşeyin farkındalar ses getirdik Fox TV haberimizi yaptı gazetelerde yer aldık ama bi açıkla yapmıyorum resmen adamların umurlarında değiliz ya pes artık bu kadarınada......

aayçicegi
Kapalı
18 Mayıs 2019 13:28

sizce iller arası tayinler sürerken alima çıkarlar mı ki bence Çıkmazlar. Her hamleyi ertelemek üzerine ounuyorlar
Perfusionist, 5 yıl önce

Eğer temmuza kalmayacaksa 10gun içinde somut bi adım atmaları gerekir..

İller arası nakil falan muhabbeti sürer bu ay sonuna kadar sonra bayram falan olcak zaten hoop haziran 15 ...

Perfusionist
Aday Memur
18 Mayıs 2019 15:01

Birbirleri ile alakasız olmasına rağmen bencede ertelerler...

Sonra mülakat için kurullar oluşacak ve onun tarihlerinin ayarlanması falan zaman alacak, arada bayram tatili var bunların her biri 1er ay geriye atar..

Daha sonra Türkiyedeki psikolojik sene başlangıcı olan Eylül ayına gelecegiz

aayçicegi, 5 yıl önce
sizce iller arası tayinler sürerken alima çıkarlar mı ki bence Çıkmazlar. Her hamleyi ertelemek üzerine ounuyorlar

Rabken
Yasaklı
19 Mayıs 2019 16:00

arkadaşlar twitter disinda baska seylerde yapmaliyiz. ozellikle istanbulda oturanlar olarak. suan ki durumu kullandik kullandik yoksa sittin sene daha duyuramayiz sesimizi adamlar simdi bile duymuyor

pofol200
Memur
19 Mayıs 2019 17:10

İstanbulda sendika öncüleri vs yapsın gidelim kimse düzenlemiyor ki
Rabken, 5 yıl önce
arkadaşlar twitter disinda baska seylerde yapmaliyiz. ozellikle istanbulda oturanlar olarak. suan ki durumu kullandik kullandik yoksa sittin sene daha duyuramayiz sesimizi adamlar simdi bile duymuyor

Rabken
Yasaklı
19 Mayıs 2019 17:12

hocam iletisime geçelim en azindan. nasil olur araştıralım biz vakit kaybediyoruz twitter bilmemne evet destekleyelim ama olmuyor iste. haberlere ciktik olmadi. hicbi sekilde olmuyo ve zaman geçiyor iletisime geçmeliyiz öncelikle istanbuldakiler olmakla birlikte tum sehirlerdeki saglikcilar olarak.
pofol200, 5 yıl önce
İstanbulda sendika öncüleri vs yapsın gidelim kimse düzenlemiyor ki

Rabken
Yasaklı
21 Mayıs 2019 17:39

saglikcilarin sesi duyuluyor heraldeeee

Perfusionist
Aday Memur
21 Mayıs 2019 17:42

23mayıs kesinmi şimdi?

Rabken, 5 yıl önce
saglikcilarin sesi duyuluyor heraldeeee