Editörler : swat3410E.Kayı Han
19 Eylül 2019 10:01

PAEM renk körlüğü son durum

Arkadaşlar Paem e başvuru yapacağım ancak renk körüyüm. Bu hususta son gelişme nedir bilgisi duyumu olan var mıdır hala net bir açıklama yok ortada. Bu halde başvursam kesin eliyorlar mı bazıları lensle falan oluyor diyorlar

Ayal61
Aday Memur
19 Eylül 2019 12:36

Hocam eliyorlar. Renk körlüğünün derecesine bakılmaksızın elenir diyor sağlık yönetmeliği taviz hiç yok. Süleyman Soylu ve Olcay Kılavuz mecliste dile getirdi ama atılan bir adım yok şuan için.

Kesikparmak
Kapalı
19 Eylül 2019 17:26

Yeni bir düzenleme gelecek dendi ancak henüz yürürlüğe giren birşey yok. Lensle belki önsağlıktan geçersin ancak okuldayken alacağın heyet raporunda, lens takmana izin verilmiyor. Orada elenirsin.

M.hanım
Aday Memur
20 Eylül 2019 00:24

Peki hocam şu ameliyat izi hakkında bilgi verseniz kararsız kaldım. Sağ bilekte ameliyat izi var.

paemadayı23
Memur
21 Eylül 2019 09:42

elenirsin kardeşim ne yazık ki henüz sağlık yönetmeliği değişmedi

dolas
Memur
22 Eylül 2019 14:34

Ameliyat izi görünür yerde ve yazlık üniformadan gözükecek şekilde ise sorun edebiliyorlar amabir kesinlik yok kardeşim. Daha detaylı öğrenmek için akademiyi arayıp izin yerini tarif edebilirsiniz ona göre size cevap verebilirler.

M.hanım, 5 yıl önce

Peki hocam şu ameliyat izi hakkında bilgi verseniz kararsız kaldım. Sağ bilekte ameliyat izi var.

hasanburak43
Aday Memur
23 Eylül 2019 17:27

arkadaşlar benim gözlerimin birisi 2.25 miyop diğeri 1.25 . 2-2 isteniyor acaba 0.25 için tolerans payı verirler mi sağlık raporunda bilgisi olan var mı
Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi