Editörler : Pangaea

Gamze1411
Aday Memur
22 Mayıs 2020 23:52

Ben girmemiştim ama sanırım sadece ocakta girenler tekrar girmeyecek değil mi hocam?

tarafsiz01, 4 yıl önce
ilk mulakata girenler icin ve nasil olsa atanamam bu puanla deyip girmeyenlere de guzel bir haber

teo 1.8.A
Aday Memur
23 Mayıs 2020 01:14

bir defalığına mahsus pandemi sonucu itibariyle ocakta mülakata giden haziran için gitmeyecek hocam

Gamze1411, 4 yıl önce

Ben girmemiştim ama sanırım sadece ocakta girenler tekrar girmeyecek değil mi hocam?

Gamze1411
Aday Memur
23 Mayıs 2020 14:33

Teşekkür ederim hocam bana yine mülakat yolları göründü :)

teo 1.8.A, 4 yıl önce

bir defalığına mahsus pandemi sonucu itibariyle ocakta mülakata giden haziran için gitmeyecek hocam

teo 1.8.A
Aday Memur
24 Mayıs 2020 15:12

Rica ederim hocam.Kolay gelsin:)

Gamze1411, 4 yıl önce

Teşekkür ederim hocam bana yine mülakat yolları göründü :)

bstpsl
Aday Memur
26 Mayıs 2020 12:55

Arkadaşlar merhaba.. Bu ilk mülakata girenlerin 1-12 haziran arası olan, ek atama ve mülakat yerleri ön başvurusunu yapması gerekiyor ama başvuru yapıldığında orda "ilk mülakat puanımı kullanmak istiyorum" diye bir kutucuk koyarlar sanırım değil mi? Yoksa ikinci mülakata girmek istemeyenlerin, ilk başvurusu mu geçerli sayılacak. Burda kafam karıştığı için danışmak istedim.

fencı_05
Şef
26 Mayıs 2020 13:08

kutucuk koyacaklarını Hamza müdür söyledi
bstpsl, 4 yıl önce
Arkadaşlar merhaba.. Bu ilk mülakata girenlerin 1-12 haziran arası olan, ek atama ve mülakat yerleri ön başvurusunu yapması gerekiyor ama başvuru yapıldığında orda "ilk mülakat puanımı kullanmak istiyorum" diye bir kutucuk koyarlar sanırım değil mi? Yoksa ikinci mülakata girmek istemeyenlerin, ilk başvurusu mu geçerli sayılacak. Burda kafam karıştığı için danışmak istedim.

bstpsl
Aday Memur
26 Mayıs 2020 13:14

Tamam doğru atladım orayı hocam teşekkür ederim..
fencı_05, 4 yıl önce
kutucuk koyacaklarını Hamza müdür söyledi

katiphoca
Aday Memur
26 Mayıs 2020 21:27

Mülakat sonuçları açıklandığında ek atama mülakatına girmeyenlerin de sıralaması açıklanacak mı hocam?

T1903
Şube Müdürü
26 Mayıs 2020 21:54

Olması gereken o hocam yoksa sıralamayı bilemeyiz tercihte sıkıntı olur

katiphoca, 4 yıl önce
Mülakat sonuçları açıklandığında ek atama mülakatına girmeyenlerin de sıralaması açıklanacak mı hocam?

bstpsl
Aday Memur
26 Mayıs 2020 21:57

Eğer ilk mülakata girdiyse açıklanacak hocam
katiphoca, 4 yıl önce
Toplam 30 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi