Editörler : ayşegül bgm
28 Kasım 2021 10:59

18 bin hemşire-ebe hayırlı olsun
15 bin hemşire 3 bin ebe sayıları artık her dilden onaylandığına göre doğruluğu daha da artmıştır. (15 bin hemşireye ortaöğretimin de dahil olduğu ve lisans hemşire için 12-13k sayıları olabilecegi tahmin ediliyor) Kaynak: en az 10 farklı atama sürecinde olan kişilerin edindikleri ve açıklamadıklari sağlam dedikleri kaynakları.

Socialworker89
Kapalı
28 Kasım 2021 11:01

Yanlış anlaşılmasın benim duyumum yok, farklı duyumları derleyip paylaştım... Bilginize.
28 Kasım 2021 11:02

300 sosyal çalışmacı gibi ben de 300 GERONTOLOG diyeyim, var mı artıran

yunussevim
Aday Memur
28 Kasım 2021 11:04

Herkesi sevindirecek sayılar olsun. Rabbim kimseyi uzmesin. Amin

28 Kasım 2021 11:10

Oh be çarşaf değiştiricilerin oranı düştüğüne göre lisansiyer-teknikerin yüzü gülebilir artık.

Lisans Ebee
Aday Memur
28 Kasım 2021 11:22

Çarşaf değiştiriciler derken? Hemşireler ve ebeleri kastettiysen eğer bizler 4 yıl okumuş lisans mezunu olan bir meslek grubuyuz. Yaptığın yakıştırma ancak teknikerlere layık sonuçta 2 yılı zor bitirmiş bir meslek grubu. Bu bizlerin alım sayılarını kıskandığınızı biliyoruz bu kadar belli etmenize gerek yok : ))

does it any matter, 2 yıl önce

Oh be çarşaf değiştiricilerin oranı düştüğüne göre lisansiyer-teknikerin yüzü gülebilir artık.

Socialworker89
Kapalı
28 Kasım 2021 11:27

Meslek tanımı yeni çıkmış bir branşa o kadar yüksek sayıların verileceğini düşünmüyorum ama en azından 100 sayısını alırsınız
Gerontolog, 2 yıl önce

300 sosyal çalışmacı gibi ben de 300 GERONTOLOG diyeyim, var mı artıran

Socialworker89
Kapalı
28 Kasım 2021 11:28

tekniker ve diğer lisansiyerlere sayılar artacak gibi duruyor
Lisans Ebee, 2 yıl önce

Çarşaf değiştiriciler derken? Hemşireler ve ebeleri kastettiysen eğer bizler 4 yıl okumuş lisans mezunu olan bir meslek grubuyuz. Yaptığın yakıştırma ancak teknikerlere layık sonuçta 2 yılı zor bitirmiş bir meslek grubu. Bu bizlerin alım sayılarını kıskandığınızı biliyoruz bu kadar belli etmenize gerek yok : ))

Bilinmeyenlerr
Kapalı
28 Kasım 2021 11:32

Ve kılavuz gelir 17 bin lisans hemşire +3 binortaogretim hemsiree

queinnz
Kapalı
28 Kasım 2021 11:37

Böyle şeyleri kime demiş olursan ol çok ayıp. O zaman çarşaf değiştiricilerinin yerini sen alabilirsin, ne kadar çirkin bir tabir kullandığının farkında mısın? Bu mu yani mesleğe bakış açın yazık valla. Bak o çarşaf değiştirmeyi bile herkes yapamaz, ilerisini sen düşün artık.

Hemşire.kubraa
Aday Memur
28 Kasım 2021 12:18

Umarım birgün o çarşaf değiştirici dediklerinin eline kalırsın ve hatırlarsın bu sözlerini. Yazık valla senin gibi insanlar olduğunu gördükçe midem bulanıyor :) nasıl böyle kıskanç,haset olabiliyorsun ? Kendinden utanmalısın.

28 Kasım 2021 12:22

Kardeşim çarşaf değiştirmiyor musunuz bu kadar zoruna giden ne anlamadım?

Köpek gibi hırlayarak beddua eden siz ama kendinden utanması gereken ben mi? Sen git de (varsa tabii) meslek yemininden utan karaktersiz etik yoksunu seni.

Hemşire.kubraa, 2 yıl önce

Umarım birgün o çarşaf değiştirici dediklerinin eline kalırsın ve hatırlarsın bu sözlerini. Yazık valla senin gibi insanlar olduğunu gördükçe midem bulanıyor :) nasıl böyle kıskanç,haset olabiliyorsun ? Kendinden utanmalısın.

Ganstr112ci
Memur
28 Kasım 2021 12:33

İnşallah 18 bindir . Değilse zaten geçmiş olsun

Bilinmeyenlerr, 2 yıl önce
Ve kılavuz gelir 17 bin lisans hemşire +3 binortaogretim hemsiree

Ebbeee
Aday Memur
28 Kasım 2021 13:04

Bir ebe olarak çarşafta değiştiriyorum gebelerimin altınıda değiştiriyorum bu benim görevim severekte yapıyorum eminim hemşire arkadaşlarımda boyle düşünüyordur. Çarşaflarla olan sorununuzu en kisa zamanda çözersiniz umarım

onuralp1071
Yasaklı
28 Kasım 2021 13:10

+1

Köpek gibi hırlayarak beddua eden siz ama kendinden utanması gereken ben mi? Sen git de (varsa tabii) meslek yemininden utan karaktersiz etik yoksunu seni.

boomerslayer
Aday Memur
28 Kasım 2021 13:52

hemşire yardımcıları kudurmaya başlamış

Hemşire.kubraa
Aday Memur
28 Kasım 2021 13:56

Allahın aciz beyinlisi bizim meslek yeminimiz yok mu ? Yemin etmeden mi mezun olduk biz ? Sen nasıl bir aptalsın ya defol git benim ağzımı daha fazla bozdurma ! Birazcık beynin olsa zaten her mesleğe saygın olurdu ama sende o kültür olabilir mi :) kaç oldu bu hemşirelere olan kıskançlığından hakaret ettiğin ama artık yeter sen kimsin lan kendini beğenmiş !!!!

cumaRTEsiii
Kapalı
28 Kasım 2021 14:01

Kırım savaşında Osmanlıya yardım eden Florance Nightingale döneminden bahsediyor arkadaş haklı bu arada btw

Hemşire.kubraa
Aday Memur
28 Kasım 2021 14:03

Ben lisans mezunuyum ama benimde ağrıma gidiyor bu söylenenler kalbi olana dokunur zaten.

boomerslayer, 2 yıl önce

hemşire yardımcıları kudurmaya başlamış

28 Kasım 2021 15:57

Bu arada btw öyle mi hmm odtü üniversitesi der gibi olmuş xd

cumaRTEsiii, 2 yıl önce

Kırım savaşında Osmanlıya yardım eden Florance Nightingale döneminden bahsediyor arkadaş haklı bu arada btw

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi