Editörler : Pangaea
«523252335234523552365237523852395240524152425243»
21 Kasım 2013 20:17

agruculture34 abimiz inşallah bu yazıları okuyorsun da bana savunduğun kişinin nasıl biri olduğunu görüyorsundur

4-2-3-1
Şef
21 Kasım 2013 20:21

::))

DPB GTHB Tebliğleri, 10 yıl önce

Sana katılmıyorum muğla istanbul ankara yalova gibi yerlerde bide adam memleketindeyse neden hakkariye gitsin sen karsa gitin çok çektin diye herkesmi çeksin Bide 3000tl maaş alan biri evinden çook uzaklara tercih verip gitse bile aileleri izin vermez baskı altında kalırlar gitmezler ve o kadrolar da yanar belki onun umrunda olmaz ama oraya gidecek kişi ümrü boyunca bu olayı unutmaz o kişiyi unutmaz hep bedua okur durur

4-2-3-1
Şef
21 Kasım 2013 20:23

kardeş senin puan kaç ve bölüm ne.bu yazdıklarında samimiysen cevap ver.

Sana katılmıyorum muğla istanbul ankara yalova gibi yerlerde bide adam memleketindeyse neden hakkariye gitsin sen karsa gitin çok çektin diye herkesmi çeksin Bide 3000tl maaş alan biri evinden çook uzaklara tercih verip gitse bile aileleri izin vermez baskı altında kalırlar gitmezler ve o kadrolar da yanar belki onun umrunda olmaz ama oraya gidecek kişi ümrü boyunca bu olayı unutmaz o kişiyi unutmaz hep bedua okur durur

zmrtn
Şube Müdürü
21 Kasım 2013 20:24

Adama laf soyleyip durma lan sende.

Mudanyalima laf soyleme adama ne diosun sen sacma sapan.

Adami ne hedef gosteriyorsun.

Sen soyledikce bu adama bende gerekeni soylerim.

Adam atanmis hala bize yardimci oluyor cakallik yapma.

agruculture34 abimiz inşallah bu yazıları okuyorsun da bana savunduğun kişinin nasıl biri olduğunu görüyorsundur

mudanyalim
Şef
21 Kasım 2013 20:27

biz kimin ne oldugunu çok iyi biliyoruz.

bazıları 2-3 hafta once çamur atıyordu sağa sola.

ben sanki targelden geçmişimde hak yemişimde v.s.

ben adam gibi tek tercih yaptım, başkada yapmadım

eskiler beni bilir. kimseye kendimi ispatlamaya çalışmam.

21 Kasım 2013 20:46

tercih vermiyorum puanım size engel teşkil etmiyecek neresi olursa olsun giderim diyenler arkadaşlar var onlar gitsin 92 puanla tigeme tercih verip sırf kimsenin hakını yememek için herşeye göğüs geren insanları tanıyorum sadece 30 kadroya yakın çay işletmeleri tigem üniversite elektirik kadroları hepsi 10 yıl çakılı 399 Kit kanunu pozisyonudur tekrar tercih verenlerin gitmeyeceğini bildiğim için bu kadrolara tekrar tercih vereceklerin ismini ve bilgilerini sonuçların açıklandığı gün açıklayacağım kimler hak yedi herkes bilsin diye tarım bakanlığının 9 kadrosu doğudadır çok güzel yerlerden oraya tercih verenleride açıklayacağım Tarım bakanlığı kendi personeline sahip çıksın başı götü oynayıp kimseyi mağdur etmesin atanamayanlar mağdur olacaksa sonuçlarınada katlansınlar. 92 puanla tigem de herşeye katlanıp hak yememek için tercih vermeyen var ise bu onurlu insanların hatırına onursuz ve şerefsizlerin isimlerini açıklamayı kendime vazife sayıyorum sadece

4-2-3-1, 10 yıl önce

kardeş senin puan kaç ve bölüm ne.bu yazdıklarında samimiysen cevap ver.

21 Kasım 2013 20:52

yazdıkların hiç öyle görünmüyor? millet hal yesin diye kışkırtıyorsun bana iftira atığımı söylüyorsun bu forumu takip eden binlerce kişi var her bölgeden isim söyledim herkes açıkladığım isim listelerimin doğruluğunu biliyor 1 kişide hata yaptığımı düşündüm HATİCE diye biri ama şimdi onunda hatalı olduğunu sanmıyorum bence sen onu korumak için salladın durdun sana da artık inanmıyorum

mudanyalim, 10 yıl önce

zmrtn
Şube Müdürü
21 Kasım 2013 20:57

Ya su adami alin surdan acikladinda ne oldu sanki. Mudanyalim ilk ve tek tercih yapti atandi ben cok iyi biliyorum. Sanane milletin nasil tercih yaptigi sen sacma sapan akillar vererek liderlik oynama aslan burda.

Sana yaramiiyor bura 9 kisiyse 9 kisi atanir sanane.

Yok burayi yazmayin orayi yazin sananeeee

yazdıkların hiç öyle görünmüyor? millet hal yesin diye kışkırtıyorsun bana iftira atığımı söylüyorsun bu forumu takip eden binlerce kişi var her bölgeden isim söyledim herkes açıkladığım isim listelerimin doğruluğunu biliyor 1 kişide hata yaptığımı düşündüm HATİCE diye biri ama şimdi onunda hatalı olduğunu sanmıyorum bence sen onu korumak için salladın durdun sana da artık inanmıyorum

21 Kasım 2013 21:00

Ben doğru bidiğimi okurum size laf yetiştirmeyeceğim bu gecelik benden bu kadar atanamayanlar kalın sağlıcakla

zmrtn, 10 yıl önce

Ya su adami alin surdan acikladinda ne oldu sanki. Mudanyalim ilk ve tek tercih yapti atandi ben cok iyi biliyorum. Sanane milletin nasil tercih yaptigi sen sacma sapan akillar vererek liderlik oynama aslan burda.

Sana yaramiiyor bura 9 kisiyse 9 kisi atanir sanane.

Yok burayi yazmayin orayi yazin sananeeee

zmrtn
Şube Müdürü
21 Kasım 2013 21:29

Evet Hoscakal. Bye bye

Ben doğru bidiğimi okurum size laf yetiştirmeyeceğim bu gecelik benden bu kadar atanamayanlar kalın sağlıcakla

21 Kasım 2013 22:19

arkadaşım sözleşmelide zaten tercih yapamıyolar tekrar.

ZM Atamaları NeZaman, 10 yıl önce

sözleşmeli alımlar bizleri mağdur ediyor 499 un kadrolu alınması için bir arkadaşımız dava açmak için uğraşıyor inşallah olur bakanlık 499 kadrolu alır satekrar tercih edip bizi mağdur edenler 499 tercih veremez hepimiz atanırız

starrubyziraat
Daire Başkanı
21 Kasım 2013 22:22

499 kişilik personel alımın dağılımı ile ilgili bilgi varmı

onemillion
Aday Memur
21 Kasım 2013 22:35

abi adam daha once atanamayanlar için yazmış böyle bişeyi , siz neyin tartışmasını yaptınız kı bu kadar komik olmayın

mudanyalim, 10 yıl önce

gençler fırsatı olan yazsın 2012 puanının son kez kullanacaksnız

bakmayın hakkari-ağrı-şırnak heryeri yazın

4/A lı kadrolu mühendis olacaksınız ilk zamanlarda zorlanırsınız, sonra alışırsnız.

mycity
Kapalı
21 Kasım 2013 23:03

özel değilse niçin yazamıyorsun, çay işletmeleri rize hemşin diyor, ne gibi işler olacak , acaba

cnssvk, 10 yıl önce

hadi ya okdr çokmu :S bn okdr yok diye umuyordum. hazirnda bizim puanın altına düşmüştü ya ondan dolayı. ama eğer bu kadar çoksa hiç umut yok. bn çay işletmesi yazamıyorum tigem yazamıyorum hakkariyide yazamıyorum mlsf. 499 olsa bari.

akademik_insan
Genel Müdür
21 Kasım 2013 23:06

Tayin yok bknlga gore ucret dusuk kit olmasi vs fln cogunun yazmama ndni bu ayrca 499 du bklyrlr

mycity, 10 yıl önce

özel değilse niçin yazamıyorsun, çay işletmeleri rize hemşin diyor, ne gibi işler olacak , acaba

cnssvk
Aday Memur
21 Kasım 2013 23:34

tayin imkanı olmadığı için yazamıyorum

mycity, 10 yıl önce

mycity
Kapalı
21 Kasım 2013 23:55

üniversiteyi ve kop kalkınmayı tercih edecek misin ?

cnssvk, 10 yıl önce

tayin imkanı olmadığı için yazamıyorum

zmrtn
Şube Müdürü
22 Kasım 2013 00:28

Kop kalkinma yeni yqpilanan bir yermis. Konyadaki merkezkiralik bina imis ve bir kacyila nigde aksaray fibi bagli oldugu illerden birine tasinacakmis.

Tayin kesinlikle yok. Proje en az gab gibi cok uzun yillar alacak bir proje.

Sikintili ve gezici bi yer oldugunu ogrendim. Yani dis gorevin cok oldugu. Bagli olan illerde surekli gidis gelis kalma gibi.

Tayin olmayisi kotu. Hemde cok kotu.

mycity, 10 yıl önce

üniversiteyi ve kop kalkınmayı tercih edecek misin ?

mycity
Kapalı
22 Kasım 2013 00:42

paylaşım için teşekkürler.

zmrtn, 10 yıl önce

Kop kalkinma yeni yqpilanan bir yermis. Konyadaki merkezkiralik bina imis ve bir kacyila nigde aksaray fibi bagli oldugu illerden birine tasinacakmis.

Tayin kesinlikle yok. Proje en az gab gibi cok uzun yillar alacak bir proje.

Sikintili ve gezici bi yer oldugunu ogrendim. Yani dis gorevin cok oldugu. Bagli olan illerde surekli gidis gelis kalma gibi.

Tayin olmayisi kotu. Hemde cok kotu.

Mehbur8
Memur
22 Kasım 2013 09:08

sENİ BİLEN BİLİR ÜZME KENDİNİ.

mudanyalim, 10 yıl önce

Toplam 193805 mesaj
«523252335234523552365237523852395240524152425243»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi