Editörler : E.Kayı Han
«121314151617181920212223»

Nedesembilemedimki
Aday Memur
17 Mayıs 2018 20:29

hocam iyi oluyor diyorsun fetoculerin temizlendiğini söylüyorsun durumundan şikayet ediyorsun anlamadim ben bu olayı. kim neye gore fetocu olduğu belli bile değil temizleniyor diyorsun. burada herkes bir bağı olmadığını söylüyor zaten hani demem o ki temizlik den yana sıkıntımız yok ama suçsuz insanlar gidiyor bu mu iyi yaptıkları şey suçsuzluğunu ispat edemiyorsun diyorsun allah aşkına biraz yorumlarımıza dikkat edelim ya. ben senin yorumunu okurken şunu anladım ben fetocu değilim atılanlar fetocu fakat benim başıma neden bu geldi. ama inanıyorum ki düzelecek diyorsun bu forum da kaç kişi ihraç oldu bu insanlar fetocu mu. temizlemek iyi olabilir ama böyle temizlik yapılıyorsa çok büyük yanlış var demektir. belki bizi bu duruma getirenler fetocu temizlik belki bize yapılıyor şu an. yani azıcık düşünelim yorum yaparken burada şu an hassas insanlar var.
Honorable, 6 yıl önce
Ben de bu durumun bilerek yapıldığı kanaatindeyim.en zor olanı da bunu ispatlayamamak.bu şerefsiz örgüt ile bağının olmadığını ispatlayamıyorsun.çaresiz kalıyorsun bir yerde.bı zamana kadar ankesör olayında itirafçı olanları hep okudum.kimisi LİNE diye bir program yüklediğini ordan haberleştiğini söylemiş.bazıları görüşmelerinde akşama olduğu zaman ankesörlü telefon ile irtibat kurduğunu söylemiş.esasında bu itirafçıların anlattıkları benim gibi masum insanların hayatlarını etkiliyor.ben umudumu kaybetmiyorum

Honorable
Aday Memur
17 Mayıs 2018 21:11

kusura bakmayın ben ifade edemedim galiba.yanlış anlaşıldım diye düşünüyorum.karşınızda tsk mensuplarının şeref ve onurunu hiç düşünmeyen fetö temizlensin de masum insanlar da yanmış çok umursamayan bir yapı var.ben şu zaman da hts kayıtlarının bile doğruluğuna inanmıyorum.50 kişi topla baskı yap 10 g0n nezarethanede kalsın sindirimin iyice içlerinden fetöcüler nasılsa itirafçı olur mantığı var.amaçlarına da ulaşıyorlar.yöntem onlara göre doğru.biz yanmışız mahvolmuşuz anamaz eşimiz çocuğumuz ağlamış umurlarında değil.yani demek istediğim onlara göre bu yöntem doğru...
Nedesembilemedimki, 6 yıl önce
hocam iyi oluyor diyorsun fetoculerin temizlendiğini söylüyorsun durumundan şikayet ediyorsun anlamadim ben bu olayı. kim neye gore fetocu olduğu belli bile değil temizleniyor diyorsun. burada herkes bir bağı olmadığını söylüyor zaten hani demem o ki temizlik den yana sıkıntımız yok ama suçsuz insanlar gidiyor bu mu iyi yaptıkları şey suçsuzluğunu ispat edemiyorsun diyorsun allah aşkına biraz yorumlarımıza dikkat edelim ya. ben senin yorumunu okurken şunu anladım ben fetocu değilim atılanlar fetocu fakat benim başıma neden bu geldi. ama inanıyorum ki düzelecek diyorsun bu forum da kaç kişi ihraç oldu bu insanlar fetocu mu. temizlemek iyi olabilir ama böyle temizlik yapılıyorsa çok büyük yanlış var demektir. belki bizi bu duruma getirenler fetocu temizlik belki bize yapılıyor şu an. yani azıcık düşünelim yorum yaparken burada şu an hassas insanlar var.

Nedesembilemedimki
Aday Memur
17 Mayıs 2018 21:41

teşekkür ederiz benim söylemlerimı de yanlış anlamadığımız için ayrıca teşekkür ederim. bakin bu bir örnektir yanlış yazımları söylüyoruz birbirimize yanlış anlaşıldım deyip doğrusunu yapıyoruz biz böyle iyi niyetli anlayışlı insanlarız bizden hala terörist çıkarmaya çalışıyorlar. eğer bende yanlış birşey söylediysem özür dilerim hakkınızı helal edin
Honorable, 6 yıl önce
kusura bakmayın ben ifade edemedim galiba.yanlış anlaşıldım diye düşünüyorum.karşınızda tsk mensuplarının şeref ve onurunu hiç düşünmeyen fetö temizlensin de masum insanlar da yanmış çok umursamayan bir yapı var.ben şu zaman da hts kayıtlarının bile doğruluğuna inanmıyorum.50 kişi topla baskı yap 10 g0n nezarethanede kalsın sindirimin iyice içlerinden fetöcüler nasılsa itirafçı olur mantığı var.amaçlarına da ulaşıyorlar.yöntem onlara göre doğru.biz yanmışız mahvolmuşuz anamaz eşimiz çocuğumuz ağlamış umurlarında değil.yani demek istediğim onlara göre bu yöntem doğru...

tsk.51
Aday Memur
17 Mayıs 2018 21:45

eşimin hesabından yazıyorum şuan eşim 3 gundur gözaltında galiba herkese gözaltı yapılacak :(

Ys066
Aday Memur
17 Mayıs 2018 22:00

Geçmiş olsun. Esiniz de görevden uzaklastirilmismiydi.

tsk.51
Aday Memur
17 Mayıs 2018 22:27

evet 24 martta ggu olmustu ne dıyecegımı bılmıyorum bıze sebepsız bunları yasatanlar bu örgüt Allahtan bulsunlar çoluk cocuk perısan

Barışması
Kapalı
17 Mayıs 2018 23:55

Bir yakin arkadasim ardasik aramalardan dolayi gozaltina alindi. Sonra serbest bırakıldı. Hic aciga alinmadi

. Ama gozaltinda iken 14 güne kadar kalabilir. Bence bu olay cok sacma ama delil varsa baska desteklemek icin kullanılabilir burasu onemli. Ama 10 ay oldu halen dava açılmadi ve soruşturma bitmemiş

17 Mayıs 2018 23:56

Hangi ilde gözaltına alındı acaba?

tsk.51, 6 yıl önce

evet 24 martta ggu olmustu ne dıyecegımı bılmıyorum bıze sebepsız bunları yasatanlar bu örgüt Allahtan bulsunlar çoluk cocuk perısan

tsk.51
Aday Memur
18 Mayıs 2018 00:11

samsun

Jandermeria, 6 yıl önce

Hangi ilde gözaltına alındı acaba?

tsk.51
Aday Memur
18 Mayıs 2018 00:15

hangi kuvvet acaba ve suan hala göreve devam edıyor mu arkadasınız

Barışması, 6 yıl önce

Bir yakin arkadasim ardasik aramalardan dolayi gozaltina alindi. Sonra serbest bırakıldı. Hic aciga alinmadi

. Ama gozaltinda iken 14 güne kadar kalabilir. Bence bu olay cok sacma ama delil varsa baska desteklemek icin kullanılabilir burasu onemli. Ama 10 ay oldu halen dava açılmadi ve soruşturma bitmemiş

Barışması
Kapalı
18 Mayıs 2018 00:47

Kkk halen devam ediyor.

Sabır35
Şef
18 Mayıs 2018 04:10

Bende bunu anlamıyorum her yer farklı İnsiyatif gösteriyor sanırım benim eşim direk ihraç oldu :((
Barışması, 6 yıl önce

Tolgahan.
Aday Memur
18 Mayıs 2018 15:02

4 mayısta gözaltina alindim 7 gün gözalti ardindan yurtdişi çikiş yasaği. Kuvvetten ggu geldi. eşyalarimi almak istedim birliğe sokmadilar. Vebali gibi daha düne kadar çay içip yemek yedİğimİz insanlar yolunu değiştirmeye başkadi. O kadar kötü günlerden geçİyoruz ki Allah herkese sabir versin yardimcisi olsun. Bu arada neden ağir ceza da değil de Sulh cezada yargilaniyoruz ?

HaKk12
Aday Memur
18 Mayıs 2018 15:15

Sulh ceza sadece tutuklu, denetimli serbestlik uada tutuksuz yargilanma ile ilgili karar verir agir ceza iddianame geldikten sonra gorulcek olan hakimliktir
Tolgahan., 6 yıl önce
4 mayısta gözaltina alindim 7 gün gözalti ardindan yurtdişi çikiş yasaği. Kuvvetten ggu geldi. eşyalarimi almak istedim birliğe sokmadilar. Vebali gibi daha düne kadar çay içip yemek yedİğimİz insanlar yolunu değiştirmeye başkadi. O kadar kötü günlerden geçİyoruz ki Allah herkese sabir versin yardimcisi olsun. Bu arada neden ağir ceza da değil de Sulh cezada yargilaniyoruz ?
18 Mayıs 2018 15:36

izmitte mi oldu acaba?tanıdığım birinide 4 mayısta almışlardı izmitten.geçmiş olsun bu arada

Tolgahan., 6 yıl önce

Tolgahan.
Aday Memur
18 Mayıs 2018 16:02

Teşekkür ederim. Evet doğrudur Kocaeli.

nabersin
Aday Memur
19 Mayıs 2018 13:13

Şu arkadaşınızdan daha detaylı bilgi alamaz mısınız?

Honorable, 6 yıl önce
Az önce bir haber aldım.sizlerle de paylaşmak istedim.ankesörlü telefon soruşturmasında adı geçtiğinden dolayı yaklaşık 3 aydır görevden uzaklaştırılmış olan bir tsk personeli "kovuşturmaya yer olmadığına"yazısı gelince görevine tekrar başlamış.Bu süreçte herhangi bir gözaltı falan yaşamamış.Allah fetö terör örgütü ile irtabıtı olmayan diğer masum silah arkadaşlarımızada böyle güzel haberler almayı nasip etsin.

Honorable
Aday Memur
19 Mayıs 2018 16:02

arkadaşı tanımadığım için maalesef bilgi almam mümkün değil.ama onunda bu süreçte daha fazla bilgisinin olduğunu sanmıyorum.
nabersin, 6 yıl önce

Şu arkadaşınızdan daha detaylı bilgi alamaz mısınız?

19 Mayıs 2018 16:31

Bir askerin X ilinde gözaltına alınıp ama ankesörden arandığı ilin Y ilinde olma durumu oluyor mu?X ilinde alınma nedeni en son çalıştığı il olması nedeniyle o ilde gözaltına alınıp o ilde mahkemesinin görülmesi durumuyla karşılaşan yada böyle birşeyi duyan oldu mu?

HaKk12
Aday Memur
19 Mayıs 2018 16:55

Sorusturmaninhangi ilde yapiliyorsa mahkeme orada gorulur. Sahis hangi ilde ikamet ediyorsa o ildeki emniyet gucleri gozalti yapar sorusturma yapilan ile goturur.
Jandermeria, 6 yıl önce

Bir askerin X ilinde gözaltına alınıp ama ankesörden arandığı ilin Y ilinde olma durumu oluyor mu?X ilinde alınma nedeni en son çalıştığı il olması nedeniyle o ilde gözaltına alınıp o ilde mahkemesinin görülmesi durumuyla karşılaşan yada böyle birşeyi duyan oldu mu?

Toplam 20060 mesaj
«121314151617181920212223»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi