Editörler : E.Kayı Han
«269270271272273274275276277278279280»

ZM25
Kapalı
28 Haziran 2019 20:54

Sen ciddi ciddi her hangi bir süreye tabi olmadan 4B statüde çalışanların farkında olmadıklarına inanmışsın..

hemmalatya, 5 yıl önce

ben bu hastag a destek olmam..neden derseniz şimdi de 3+1 anlaşılacak..onlara yeteri kasar çalışmadık mı .şimdi de direk kadroya geçsinler....bizim sorunumuz süresiz sözleşmelilerin farkında olmamaları..bundan sonra sadece süresiz sözleşmelilere destek verecem ona göre hastag seçsinler

Diyetisyen45
Memur
28 Haziran 2019 21:06

Nolmuş MHP ve Ali Yalçın bi gaza gelmiş yine

hemmalatya
Şube Müdürü
28 Haziran 2019 21:35

ne alaka..benim konuştuğum bazı sendikacılar ve bakanlıktaki bürokratların birçoğu haberleri bile yok bizden..herkesi 4+2 biliyorlar..yoksa neden böyle bişey yazayım buraya ..gerçek bu, inanmakla ilgisi yok yani

ZM25, 5 yıl önce

Sen ciddi ciddi her hangi bir süreye tabi olmadan 4B statüde çalışanların farkında olmadıklarına inanmışsın..

hemmalatya
Şube Müdürü
28 Haziran 2019 21:38

MHP gürleyeceğine samimiyse kanun teklifi verir..ali yalçın da çok tepki almamak için konuşuyor bence..yoksa bi hayırları yok bize

Diyetisyen45, 5 yıl önce

Nolmuş MHP ve Ali Yalçın bi gaza gelmiş yine

Efsanex
Aday Memur
28 Haziran 2019 21:51

https://www.memurlar.net/haber/838644/memurlarin-toplu-sozlesme-talepleri.html. Arkadaşlar bu haberin altına kadro taleplerimizi yazalım

rev6
Aday Memur
28 Haziran 2019 22:24

Arkadaşlar sendikalardan istifa edin, istifanızı verirken size nasıl istifa etmemeniz için yalvardıklarını görüceksiniz, istifalar arttıkça tutuşmaya başladılar, lütfen ama lütfen istifanızı verin, onlarkonuşmaktan başka hiçbirşey yapmıyor, hiçbir somut adım atmıyor siz sendikadan sadece 5 dk nızı ayırıp istifa dilekçenizi googledan aratıp çıkarıp doldurup sendikadan işletin evrak takip numaranızı alın bazen uyanıklık yapıp işleme koymuyorlar, sendika istifaları ciddi oranda arttı bu yüzden sendika başkanları ağlamaya, kadro istiyoruz demeye başladı, lütfen ama lütfen ihmal etmeyin, ne olucak demeyin

adjuvan.rtt
Aday Memur
28 Haziran 2019 22:33

Katılıyorum ben istifa ederken diğer sendika yetkilelikeri oradaydı.ben mağduriyetimizi dile getirip istifamı sunduğumu dile getirdim onlar hala üye yapmak için boş beleş muhabbetler içine girdiler vahim çok vahim hemde ne vahim vahki ne vah tüh tüh tüh
rev6, 5 yıl önce

Arkadaşlar sendikalardan istifa edin, istifanızı verirken size nasıl istifa etmemeniz için yalvardıklarını görüceksiniz, istifalar arttıkça tutuşmaya başladılar, lütfen ama lütfen istifanızı verin, onlarkonuşmaktan başka hiçbirşey yapmıyor, hiçbir somut adım atmıyor siz sendikadan sadece 5 dk nızı ayırıp istifa dilekçenizi googledan aratıp çıkarıp doldurup sendikadan işletin evrak takip numaranızı alın bazen uyanıklık yapıp işleme koymuyorlar, sendika istifaları ciddi oranda arttı bu yüzden sendika başkanları ağlamaya, kadro istiyoruz demeye başladı, lütfen ama lütfen ihmal etmeyin, ne olucak demeyin

burak0644
Memur
28 Haziran 2019 23:00

Arkadaşlar yarın sabahtan başlayıp tüm gün bu Hastag'a devam edelim. ve Ali Muhittin Taşdoğan'ı ( @drtasdogan ) Etiketleyelim sürekli. Biraz sıkıştıralım ki kanun teklifi versin veya dile getirsin hep.

#4bsüresizsözleşmeliyekadro

adjuvan.rtt, 5 yıl önce
Bu tagı yapabildiğimiz yerlere yayalım arkadaşlar yeni tagımız bu olacak bundan sonra. #4bsüresizsözleşmeliyekadro

burak0644
Memur
29 Haziran 2019 07:54

ben başlıyorum arkadaşlar, müsait olanlar desteğe gelsin!!!

#4bsüresizsözleşmeliyekadro

@drtasdogan

burak0644
Memur
29 Haziran 2019 09:07

300 Hastag attıktan sonra hesap kitlendi. Bunun bekleme süresi varmı? ne zaman düzelir?

hemmalatya
Şube Müdürü
29 Haziran 2019 11:28

helal olsun sana

burak0644, 5 yıl önce

300 Hastag attıktan sonra hesap kitlendi. Bunun bekleme süresi varmı? ne zaman düzelir?

adjuvan.rtt
Aday Memur
29 Haziran 2019 12:34

#4bsüresizsözleşmeliyekadro taga üst üste değil aralıklarla atmamız şart destekleyelim yayalım

hemmalatya
Şube Müdürü
29 Haziran 2019 15:04

arkadaşlar toplamda süresiz çalışan 4b li, kaç kişi kaldı bilen var mı..sağlıkta 40 bin kişi saymasak kaç kişi geride kaldı onu da bilmiyorum..mücadelemizi yürüyen sayısını merak ettim

nikelgozlu
Memur
29 Haziran 2019 16:26

5 yıl 2 aydır diyanette süresiz sözleşmeli imam olarak çalışıyorum bizim kurumda da en az 15 bin en çok 20 bin süresiz sözleşmeli meslektaşımız var. Zaten diyanet süreli sözleşmeli olarak sadece bir alım yaptı orada da toplam sayı 6 bin di sanırım yani 3+1 yalnız bu kişileri kapsıyor. Yukarda bazı arkadaşlar imamlara diyanete sövmüş saymış. Sanırım bu kişiler diyanette süresiz sözleşmeli çalışan olmadığını ve herkesin kadro da olduğunu sanıyorlar ancak bu doğru değil. lütfen bilmeden atıp tutmayın. Aynen bizde sizin gibi maduriyetler yaşyoruz. Ayrıca sözleşmeli bir mühendis ile sözleşmeli bir din görevlisi aynı mı aldıkları maaş çalıştıkları ortam karşılaştırılabilir mi. Ben yüksek lisans mezunuyum ancak bunun bana hiç bir faydası yok. Aynı kurumda çalıştığım lise mezunu meslektaşımdan daha az maaş alıyor ve daha çok vergi ödüyorum. Görevde yükselme yer değiştime yurt dışına gitme haklarının hiç birinden faydalanamıyorum. Bunu siz diğer kurumlardaki sözleşmeli arkadaşları bilgilendirmek için yazıyorum kimse alınmasın tüm sözleşmeliler kadroya alınmalıdır. bunun kurumla eğitimle durumuyla yaşla ilgisini göremiyorum. lütfen önyargılı olmayalım.

Beyazbarett
Aday Memur
29 Haziran 2019 16:42

kendileri hiç sözleşmeli olmadı ondan bilmezler.

hemmalatya, 5 yıl önce

ne alaka..benim konuştuğum bazı sendikacılar ve bakanlıktaki bürokratların birçoğu haberleri bile yok bizden..herkesi 4+2 biliyorlar..yoksa neden böyle bişey yazayım buraya ..gerçek bu, inanmakla ilgisi yok yani

hemmalatya
Şube Müdürü
29 Haziran 2019 19:44

arkadaşlar ilk defa fox tv ana haber bülteni bizden de bahsetti:)))

29 Haziran 2019 19:53

Tam olarak ne dedi

hemmalatya
Şube Müdürü
29 Haziran 2019 20:09

çok bişey beklemeyim seçim bitti geç kaldınız ..4 yıl sonrasına kadar..ama önemli olan bahsetmesiydi bence..sesimizi duyurmak..

sozlesmelıpersonel41, 5 yıl önce

Tam olarak ne dedi

hemmalatya
Şube Müdürü
30 Haziran 2019 17:44

arkadaşlar sendikalar 100 bin civarı sözleşmeli personel olduğunu ifade etmişler...bence daha fazla..ama hala sözleşmeli alımına da tam gaz devam ediliyor..kadrosuz iş güvencesinden yoksun istihdamda ısrarla devam edilmesinin anlamını çözemedim..çünkü bunlar sonradan kanayan yaraya dönüşüyor..

Hlnbad
Memur
30 Haziran 2019 18:18

Arkadaşlar sözleşmeli katip olan biri eş durumundan tayin isteyebilir mi mesela 3 senesi dolunca vs? Yoksa ya istifa edeceksin ya da ayrılacaksın eşinden? Olay bu mu
Toplam 15990 mesaj
«269270271272273274275276277278279280»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi