Editörler : crops35

Kapalı
04 Haziran 2021 14:58

Kpss önlisans muhasebe 2022 hazırlık
2020 kpss önlisans sınavından 75 aldım. Evliyim çocuğum var umudumu kaybetmek istemiyorum.emeklerimin boşa gitmemesi için sınava çalışıp kazanmak istiyorum kendim için evladım için.evet belki dersiniz geçti abla senden ama benim bir umudum var. Sizce nasıl çalışmalıyım. Erken kalksam çocuğum uyurken 2 3 saat çalışsam günümü bu şekilde devam ettirsem sınava yakın zamanda da bu süreyi arttirsam sizce yapabilir miyim ?

Gamzelimm54
Kapalı
04 Haziran 2021 15:23

Bir kadın isterse her şeyi yapar.Siz istikrarlı bir şekilde çalışın başarı kaçınılmaz olur.Özellikle benim hocam yayınlarını tavsiye ederim .Farklı yayınların deneme testlerini de bolca çözün .

elifgngr95
Kapalı
04 Haziran 2021 15:26

Teşekkür ederim istikrarim var az çok ama etrafta tanıdığım insanlar var ailemde bile senden geçti senden olmaz falan ister istemez hevesim kırılıyor ama en çokta kendim için kendimin neler yapacağını görmek için başarmak istiyorum. inşallah çalışan herkes emeğinin karşılığını alır.
Gamzelimm54, 3 yıl önce

Bir kadın isterse her şeyi yapar.Siz istikrarlı bir şekilde çalışın başarı kaçınılmaz olur.Özellikle benim hocam yayınlarını tavsiye ederim .Farklı yayınların deneme testlerini de bolca çözün .

Gamzelimm54
Kapalı
04 Haziran 2021 15:40

İnsanın moralini bozan enerji vampirlerini boşver .İnsanlar hep konuşur. Başar ve kim olduğunu göster onlara .

Sinemasl
Aday Memur
07 Haziran 2021 20:43

Sınavı kazananlardan neyin eksikki sen kazanamayasın? Çocuğun çok küçükse eğer dediğin gibi yapabilirsin bu süreçte eşinle konuşabilirsin seni bir süre idare edebilir örneğin akşamlarıda çocukla o ilgilenebilir sonuçta bu bi süreç bir süre senin için bunu yapabilir haftasonları çocuğu annenlere bırakıp çalışabilirsin istedikten sonra her şey olur ev işlerinede fazlatakılma gene dağılacak gene dağılacak sınava kadar en azından :)

07 Haziran 2021 20:56

İlkokul çocuklarının girdiği sınavdan (lgs)daha basit bi sınav bu gerisini sen hesap et artık.

elifgngr95
Kapalı
07 Haziran 2021 22:52

Çok haklısın ama eşim pek o konuda destekçi değil bana malesef o bile senden bişey olmaz diyor bende kendimce biseyler yapicam düzen oturtucam inşallah çok teşekkür ederim yorumun için :)
Sinemasl, 3 yıl önce

Sınavı kazananlardan neyin eksikki sen kazanamayasın? Çocuğun çok küçükse eğer dediğin gibi yapabilirsin bu süreçte eşinle konuşabilirsin seni bir süre idare edebilir örneğin akşamlarıda çocukla o ilgilenebilir sonuçta bu bi süreç bir süre senin için bunu yapabilir haftasonları çocuğu annenlere bırakıp çalışabilirsin istedikten sonra her şey olur ev işlerinede fazlatakılma gene dağılacak gene dağılacak sınava kadar en azından :)

elifgngr95
Kapalı
07 Haziran 2021 22:53

Evet size göre basit olabilir haklısınız ne diyim
Opus Magnum 2, 3 yıl önce

İlkokul çocuklarının girdiği sınavdan (lgs)daha basit bi sınav bu gerisini sen hesap et artık.

barmen54
Aday Memur
08 Haziran 2021 00:04

75 puan için ne kadar çalıştınız acaba ve temeliniz varmıydı

elifgngr95
Kapalı
08 Haziran 2021 00:17

Çalısamadim mat temelim hiç yok digerleri de liseden kalma bilgilerim
barmen54, 3 yıl önce

75 puan için ne kadar çalıştınız acaba ve temeliniz varmıydı

ADEM DEMİR38
Aday Memur
08 Haziran 2021 00:58

Maşallah hiç çalışmamışken bu puanı alıp çalışarak 85-86 puanı rahat alıp atatnirsınız.Sadece moralini bozmayın yeter.

elifgngr95, 3 yıl önce
Çalısamadim mat temelim hiç yok digerleri de liseden kalma bilgilerim

Mitralyöz Etkisi
Şube Müdürü
08 Haziran 2021 01:52

Ben de ilk kpssye sıfır bilgiyle girmiştim çarpım tablosu dahi bilmiyordum düşünün durumun vahamatini artık,sıfır bilgiylr 73 puan da ben almıştım yorum sorularını yaparak,anlama kapasitem iyidir,dil bilgisi bilmediğim için yapamamıştım ama paragfta full çekmiştim.Gkdan da sadece yorum soruları yaptım bilgim yoktu sonrasında ise 2.girişimde 6-7 ay sıfırdan matematik öğrenmeye başladım antrenmanlarla mat 1-2 yi çözdüm basitden zora soru çözümleri derken çokta çalışmadım açıkçası ama 11 net mat yaptım basit cebiri yaptım,Türkçe'ye yine çalışmadım ve yine 21 yaptım hiç paragraf vs çözmedim malesef,dil bilgisi yine sıfırdı sınava girdiğimde kısaca Türkçe hiç çalışmadım ama 21 yaptım,gk ya ise sağlam çalıştım günde 3 saat civarı ve 42 net yaptım toplam 74 net ile 87 puan aldım 2016 da sıfır biri olarak,yine pek önem vermeden 10 aylık bi ders çalışma sürecim oldu sonuç bu oldu bence düzgün çalışırsanız yapılmayacak bişey yok tabi 90+ için daha sıkı çalışmak lazım çalışma ve hoca tavsiyeleri lisans forumunda var daha detaylı şekilde oradan bakmanız daha iyi olur.

elifgngr95
Kapalı
08 Haziran 2021 07:29

İnşallah
ADEM DEMİR38, 3 yıl önce

Maşallah hiç çalışmamışken bu puanı alıp çalışarak 85-86 puanı rahat alıp atatnirsınız.Sadece moralini bozmayın yeter.

elifgngr95
Kapalı
08 Haziran 2021 07:34

Maşallah güzel neyler yapmışsınız dediğiniz gibi bende gk bu yıl zorlanmadım 40 net yaptım ama gy mat temelim yok hiç bakmadım Türkçede kendimi çok kastım okuduğumu anlamadım panik yaptım rastgele işaretledim aslında ilk gk baslasaydim Türkçeyi daha rahat yapardım neyse artık geçti önüme bakicsm inşallah nasıp kısmet size de teşekkür ederim yorumunuz için
Mitralyöz Etkisi, 3 yıl önce

Ben de ilk kpssye sıfır bilgiyle girmiştim çarpım tablosu dahi bilmiyordum düşünün durumun vahamatini artık,sıfır bilgiylr 73 puan da ben almıştım yorum sorularını yaparak,anlama kapasitem iyidir,dil bilgisi bilmediğim için yapamamıştım ama paragfta full çekmiştim.Gkdan da sadece yorum soruları yaptım bilgim yoktu sonrasında ise 2.girişimde 6-7 ay sıfırdan matematik öğrenmeye başladım antrenmanlarla mat 1-2 yi çözdüm basitden zora soru çözümleri derken çokta çalışmadım açıkçası ama 11 net mat yaptım basit cebiri yaptım,Türkçe'ye yine çalışmadım ve yine 21 yaptım hiç paragraf vs çözmedim malesef,dil bilgisi yine sıfırdı sınava girdiğimde kısaca Türkçe hiç çalışmadım ama 21 yaptım,gk ya ise sağlam çalıştım günde 3 saat civarı ve 42 net yaptım toplam 74 net ile 87 puan aldım 2016 da sıfır biri olarak,yine pek önem vermeden 10 aylık bi ders çalışma sürecim oldu sonuç bu oldu bence düzgün çalışırsanız yapılmayacak bişey yok tabi 90+ için daha sıkı çalışmak lazım çalışma ve hoca tavsiyeleri lisans forumunda var daha detaylı şekilde oradan bakmanız daha iyi olur.

ertann-34
Aday Memur
08 Haziran 2021 15:50

Bol paragraf çözmek gerek

senaESK
Aday Memur
14 Haziran 2021 10:55

Merkezi alımlarda yaş sınırı yok hiç dert etmeyin. Bende 2 küçük çocuk var bende 2022 ye hazırlancam. Günde 2-3 saat çalışmayla 2022 de güzel bir puan alabilirsiniz daha 1 buçuk yıl var yeter ki sistemli ve verimli çalışın.

elifgngr95
Kapalı
23 Haziran 2021 18:39

İnşallah başarabilir im teşekkür ederim
senaESK, 3 yıl önce
Merkezi alımlarda yaş sınırı yok hiç dert etmeyin. Bende 2 küçük çocuk var bende 2022 ye hazırlancam. Günde 2-3 saat çalışmayla 2022 de güzel bir puan alabilirsiniz daha 1 buçuk yıl var yeter ki sistemli ve verimli çalışın.
Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi