Editörler : F16 Gökçen
«45678910111213141516

Tugba00000
Aday Memur
17 Ekim 2019 15:17

Aradım insan kaynaklarını ve pazartesi 2.30 da olduğunu söyledi sanırım antalya cok kalabalık değil tek saat koymuşlar. sen baya bi tecrübelisin vakalardan bahseder misin biraz :) :)

elixir22, 5 yıl önce

Tabiki İş bankası personeli olmayacağız ama İş bankası güvencesi dememin sebebi, senin düşündüğün özel sektör mantığı gibi olmaz demek istememdi :) Bu güne kadar Anadolu Sigorta çalışanı olupta işine son verilen görmedim ben çünkü müşteri portföyün zaten İş bankasının ticari müşterileri yani kapı kapı dolaşıp müşteri toplaman gerekmiyor. Tabiki arada Saha görevi var her işte olduğu gibi ama düz özel sektör mantığı satış yapamazsan kovarlar olayı olmaz bu işte bence. Tabi bu benim fikrim ve umduğum sadece :)

pulinalova
Aday Memur
17 Ekim 2019 15:29

Arkadaşlar mülakattan çıktım aklimdakileri sordum ve sizinle paylaşmak istedim herkes faydalansin

Tugba00000
Aday Memur
17 Ekim 2019 15:33

bekliyorum paylaşımını :)

pulinalova, 5 yıl önce

Arkadaşlar mülakattan çıktım aklimdakileri sordum ve sizinle paylaşmak istedim herkes faydalansin

pulinalova
Aday Memur
17 Ekim 2019 17:37

Maaş asgari ücret. Yol yemek hakları mevcut.

25 ekimde is teklifleri başlayacakmış yani önümüzdeki hafta içinde 3. Mülakat cagrilmamiz gerekiyor Türkiye geneli mülakat bitimi bekleniyormus. 3. Mülakat için tarih sorduğumda net bir şey soylenmedi ben kendim mantiken önümüzdeki hafta diye düşünüyorum.

Eğitim Kasım ortasi istanbul da olacakmış.

Eğer hala mülakata girmeyen varsa grup mülakatında oldugunca söz almalarını öneririm Sayet hiç konuşmayan arkadaşlar bile vardı bugün.

Olumsuz dönüşler kariyer.net üzerinden olurmus direkt mail yoluyla olmaz dendi.

Allah herkesin yardimcisi olsun arkadaşlar benim aktaracaklarim bunlar:)

Tugba00000, 5 yıl önce

bekliyorum paylaşımını :)

Tugba00000
Aday Memur
17 Ekim 2019 18:01

Çok çok teşekkürler. peki vaka çalışmasında neyi sordular yada satışla ilgili ?

pulinalova, 5 yıl önce

Maaş asgari ücret. Yol yemek hakları mevcut.

25 ekimde is teklifleri başlayacakmış yani önümüzdeki hafta içinde 3. Mülakat cagrilmamiz gerekiyor Türkiye geneli mülakat bitimi bekleniyormus. 3. Mülakat için tarih sorduğumda net bir şey soylenmedi ben kendim mantiken önümüzdeki hafta diye düşünüyorum.

Eğitim Kasım ortasi istanbul da olacakmış.

Eğer hala mülakata girmeyen varsa grup mülakatında oldugunca söz almalarını öneririm Sayet hiç konuşmayan arkadaşlar bile vardı bugün.

Olumsuz dönüşler kariyer.net üzerinden olurmus direkt mail yoluyla olmaz dendi.

Allah herkesin yardimcisi olsun arkadaşlar benim aktaracaklarim bunlar:)

kullanıcıadı21
Aday Memur
17 Ekim 2019 18:08

primlerle 7 bin lira alan biliyorum.ayrica yil icinde eglenceli toplantilari oluyormus

Buki.şahin
Aday Memur
17 Ekim 2019 20:40

Merhaba. Grup çalışmasındaki rol çalışmasına biraz örnek verebilir misin rica etsem. Bende yarın ankara için grup mülakatına gideceğim.

Tugba00000, 5 yıl önce

Çok çok teşekkürler. peki vaka çalışmasında neyi sordular yada satışla ilgili ?

Tugba00000
Aday Memur
18 Ekim 2019 08:38

Mülakattan sonra sizde tecrübenizi paylaşırmısınız acaba ? Pazartesi bende gireceğim :)

Buki.şahin, 5 yıl önce

Merhaba. Grup çalışmasındaki rol çalışmasına biraz örnek verebilir misin rica etsem. Bende yarın ankara için grup mülakatına gideceğim.

Tugba00000
Aday Memur
18 Ekim 2019 15:31

Girdiniz mi mülakata ??

Buki.şahin, 5 yıl önce

Buki.şahin
Aday Memur
18 Ekim 2019 19:28

Merhaba. Evet mülakat oldu öncelikle rol çalışması yapılıyor konu hakkında onunla ilgili fikir söylüyoruz.sonra birebir mülakatta grup çalışmasından çıkan vaka çalıması yapılıyor.

Tugba00000, 5 yıl önce

Mülakattan sonra sizde tecrübenizi paylaşırmısınız acaba ? Pazartesi bende gireceğim :)

Tugba00000
Aday Memur
19 Ekim 2019 10:02

Rol çalışması ve vaka çalışması hakkın da da bişeyler söyleyebilir misin rica etsem :) Tabiki aynısı olmaz ama en azından bişeyler oluşur aklımda :)

Buki.şahin, 5 yıl önce

Merhaba. Evet mülakat oldu öncelikle rol çalışması yapılıyor konu hakkında onunla ilgili fikir söylüyoruz.sonra birebir mülakatta grup çalışmasından çıkan vaka çalıması yapılıyor.

kullanıcıadı21
Aday Memur
21 Ekim 2019 11:08

arkadaslar biri ikyi arayabilir mi? ne zaman aciklanacak diye sorabilir misiniz

Esel.Uz
Aday Memur
21 Ekim 2019 16:11

Haber,telefon,mail,sms,teklif v.b alan var mı?

kullanıcıadı21
Aday Memur
21 Ekim 2019 16:57

yok hocam

Esel.Uz, 4 yıl önce

Tugba00000
Aday Memur
22 Ekim 2019 11:57

Arkadaşlar bu ay sonuna kadar dönüşler yapılcakmış. zaten Kasım ayının ortasında da eğitim varmış. hiç olumlu dönüş alan oldu mu bugün ?

Esel.Uz, 4 yıl önce

22 Ekim 2019 15:26

Mülakatta 25 Ekim'den sonra kariyer üzerinden dönüşlere başlanacak dediler.

Esel.Uz
Aday Memur
24 Ekim 2019 10:11

Arkadaslar bana yenibiris ten mesaj gelmis sizde kontrol eder misiniz gelen kutunuzu

Buki.şahin
Aday Memur
24 Ekim 2019 10:36

Hangi il için mülakata girmiştiniz

Esel.Uz, 4 yıl önce

Arkadaslar bana yenibiris ten mesaj gelmis sizde kontrol eder misiniz gelen kutunuzu

Sevil B
Aday Memur
24 Ekim 2019 11:07

Hocam olumlu dönüş değil mi?
Esel.Uz, 4 yıl önce

Tugba00000
Aday Memur
24 Ekim 2019 11:45

Kariyerden başvurmamışmıydınız ? Neden yeni bir işten geldi ki ? Ben kontrol ettim herhangi bir mesaj yok. Olumlu dönüş mü yapıldı ?

Esel.Uz, 4 yıl önce

Toplam 305 mesaj
«45678910111213141516

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi