Editörler : ayşegül bgm

18 Eylül 2019 18:32

Güvenlik sorusturması ikinci alımdan sonra toplu başlama durumu?

Arkadaşlar şimdi baktım hala 2018/5 zimmet bekleyenler var. Bizden de hala evrak istenmedi. Soruşturmanın başladığına dair net bir açıklama yok . İkinci alımı da yapıp toplu güvenlik sorusturmasıgibi bi durumla karşılaşmayız inşallah . Var mı böyle bi ihtimal ?

salim112
Aday Memur
18 Eylül 2019 18:52

olabilir toplu bir sekilde

Yasseee
Aday Memur
18 Eylül 2019 18:53

öyle bi saçmalık olacaksa 29 binlik alımın 2 ye bölünmesinin mantığı sizce nedir?

Climber798
Aday Memur
18 Eylül 2019 19:08

Ilk alım işe başladık tan sonra ikinci olur, yasseee ye katılıyorm

Radtechn
Aday Memur
18 Eylül 2019 19:09

İyice kafayı yemişsiniz. Bunlar nasil mantıksız düşüncelerdir yarabbim . 2018 den beri bekletme diye bir durum yok terör bağlantısı sicili olan reddi yedi .Ayrıca bu hala bekleyen var yalanı da kimden çıkıyor anlamış değilim. İşkur üzerinden yapılan sürekli işçi alımını hala bekleyenler var sebebi de bazı karışıklıklarin yaşanması işkur un beceriksizliği bununla bir alakamız yok. İlk başta Aralık ayında 30 bin alınacak denip seçim ve sonrasında yaşanan süreçler nedeniyle alım ikiye bölündü . İlk atama yapılmış bitmiş ikinci atama neden beklensin bunu düşünenler gerçekten hastalıklıdır. Bu mantıksız düşünceleri yayanlar tespit edilip direkt soruşturma da red yemelidir. Bu hastalıklı şizofrenik zihinlerin hastalara da kendilerine de hayrı faydası olmaz . Saçmalamayı kesin artik

Climber798
Aday Memur
18 Eylül 2019 19:09

Güvenlik soruşturması da başladı!!!!

pipa143
Memur
18 Eylül 2019 19:12

Boş oturmaktan boş düşünmeye başlamışsınız bari dile getirmeyin de mantıklı bişey sansınlar

SinemSavas
Aday Memur
18 Eylül 2019 20:02

Yasseee kardeşim seninle neredeyse her zaman aynı fikirde oluyoruz :) Ben okuyunca içimden "2 ye niye bölmüşler madem." dedim. Sen yazmışsın :)
Yasseee, 5 yıl önce
öyle bi saçmalık olacaksa 29 binlik alımın 2 ye bölünmesinin mantığı sizce nedir?

Osman994
Kapalı
18 Eylül 2019 20:03

Matığınıza hayran kaldım doğrusu bu düşüncenizin mantığı nedir çok merak ettim doğrusu bakanlık 12 bin kişiyi bile tek seferde açıklamak atomu parçalamaktan daha zorken 29 bin kişiyi nasıl açıklıcaklar imkansız ötesi bu
salim112, 5 yıl önce
olabilir toplu bir sekilde

salim112
Aday Memur
18 Eylül 2019 20:07

öyle olacak 2.alimdan sonra hepsini
Osman994, 5 yıl önce
Matığınıza hayran kaldım doğrusu bu düşüncenizin mantığı nedir çok merak ettim doğrusu bakanlık 12 bin kişiyi bile tek seferde açıklamak atomu parçalamaktan daha zorken 29 bin kişiyi nasıl açıklıcaklar imkansız ötesi bu

Nursee47
Aday Memur
18 Eylül 2019 20:45

Bir de öyle olacak diyorsunuz gerçekten pes diyorum söyleyecek söz bulamıyorum. Siz öyle olmasını istiyorsunuz sanırım ama üzgünüm öyle olmayacak zimmete düşmeler başladığında lütfen buralarda olun!!
salim112, 5 yıl önce

Radtechn
Aday Memur
18 Eylül 2019 20:52

Git ötede ağla kudur boş yapma

salim112, 5 yıl önce

FdlCftcdl
Aday Memur
18 Eylül 2019 20:54

Ya Allah aşkına insanın psikolojisini bozmayın, bakın işinize.

pipa143
Memur
18 Eylül 2019 21:30

"Öyle olacak ikinci alımdan sonra hepsini" -Sağlık Bakanı :D Yaw hadi abi hadi yaa

Rabken
Yasaklı
18 Eylül 2019 22:32

insanlarla bu kadar ukala bir şekilde konusma haddini size kim tanıyor? yazan arkadaşi tanımıyorum bile ama bu sekilde konusnaniz oldukca yanlis. herkes ayni fikirde olmak zorunda değil kabul ama hakaret edemezsiniz kimseye kendinize gelin bi.
Radtechn, 5 yıl önce

İyice kafayı yemişsiniz. Bunlar nasil mantıksız düşüncelerdir yarabbim . 2018 den beri bekletme diye bir durum yok terör bağlantısı sicili olan reddi yedi .Ayrıca bu hala bekleyen var yalanı da kimden çıkıyor anlamış değilim. İşkur üzerinden yapılan sürekli işçi alımını hala bekleyenler var sebebi de bazı karışıklıklarin yaşanması işkur un beceriksizliği bununla bir alakamız yok. İlk başta Aralık ayında 30 bin alınacak denip seçim ve sonrasında yaşanan süreçler nedeniyle alım ikiye bölündü . İlk atama yapılmış bitmiş ikinci atama neden beklensin bunu düşünenler gerçekten hastalıklıdır. Bu mantıksız düşünceleri yayanlar tespit edilip direkt soruşturma da red yemelidir. Bu hastalıklı şizofrenik zihinlerin hastalara da kendilerine de hayrı faydası olmaz . Saçmalamayı kesin artik

Rabken
Yasaklı
18 Eylül 2019 22:33

ayrıca bende onunla aynı fikirde değilim ama bu hakaret edebileceğim anlamina gelmez.
Radtechn, 5 yıl önce

Yasseee
Aday Memur
18 Eylül 2019 22:54

aynı yere gidiyoruz galiba aynı fikir de olmamız iyi ahhshs
SinemSavas, 5 yıl önce
Yasseee kardeşim seninle neredeyse her zaman aynı fikirde oluyoruz :) Ben okuyunca içimden "2 ye niye bölmüşler madem." dedim. Sen yazmışsın :)

Radtechn
Aday Memur
18 Eylül 2019 23:06

Sana mı düştü avukatlığı seni ilgilendirmez işine bak ? Ben kişisel hakaret etmedim . Okuduğunu anla ondan sonra boş yap

Rabken, 5 yıl önce
insanlarla bu kadar ukala bir şekilde konusma haddini size kim tanıyor? yazan arkadaşi tanımıyorum bile ama bu sekilde konusnaniz oldukca yanlis. herkes ayni fikirde olmak zorunda değil kabul ama hakaret edemezsiniz kimseye kendinize gelin bi.

Rabken
Yasaklı
18 Eylül 2019 23:46

suan da aynı saygısızlığa devam ediyosunuz. bu şekilde konusamalarla sağlıklı bir iş hayatida geciremezsiniz. ben bir kişiyi savunmadim yanlışa yanlış diyen herkese avukat denmemesi gerektigini su zamana kadar ogrenemediyseniz benim degil sizin sorununuz. insanlara hakaret hakkini azarlama hakkını size kimse veremez.
Radtechn, 5 yıl önce

Sana mı düştü avukatlığı seni ilgilendirmez işine bak ? Ben kişisel hakaret etmedim . Okuduğunu anla ondan sonra boş yap

Radtechn
Aday Memur
19 Eylül 2019 01:21

Ne uzattın ya seni ilgilendirmez . İşine bak hadi

Rabken, 5 yıl önce
suan da aynı saygısızlığa devam ediyosunuz. bu şekilde konusamalarla sağlıklı bir iş hayatida geciremezsiniz. ben bir kişiyi savunmadim yanlışa yanlış diyen herkese avukat denmemesi gerektigini su zamana kadar ogrenemediyseniz benim degil sizin sorununuz. insanlara hakaret hakkini azarlama hakkını size kimse veremez.
Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi