Editörler : Pangaea

oguzhaner
Şef
28 Eylül 2020 14:51

Bunlar kendilerini dünyanın en zeki insanları zannettikleri için kendilerinden daha başarılı biri olma ihtimali yok sanıyorlar. O yüzden yaptığın netlere akıllarınca inanmayıp dalga geçiyorlar. Boşver takma sen bunları. Hayatı başarısızlıkla geçip madem ben yapamıyorum kimse yapamasıncı yurdum insanı.

tıpa, 4 yıl önce

Ben ciddi olarak soru sordum sen dalga geçiyorsun galiba. Sebep ne? Sorunlu biri misin küçükken ailenden şefkat mi görmedin ?

eem06miraç
Kapalı
28 Eylül 2020 14:54

yeni mezun arkadaş, çevrende senden daha yüksek net yapan oldu mu? gençlerin durumu ne?

orion07
Genel Müdür
28 Eylül 2020 14:55

İrani yapıyorsa kişiyi tanısam karakterden yola çıkarım.

Mesajda alenen bir ironi sezemedim.

100 üzeri neti yapan onlarca kişi var bu forumda siz neden herkesi yapamaz gözüyle bakıyorsunuz?

Benim bölülümde 110 neti aşan da var.

Kaç tane bölüm var gerisini siz düşünün.

Bu sınavın çıtası siz misiniz yani :)

Enginneerr
Memur
28 Eylül 2020 14:56

+100 net yapan bir insan ciddi ciddi atanır mıyım diye soramaz, 2 ayda bu neti yapabildiysen eminim ki o 2 ayda bu netlerle atanabileceğini de hesap etmişsindir, insanlarla dalga geçmenin sırası değil, sonuçlarının açıklanmasını bekle.

tıpa, 4 yıl önce

Ben ciddi olarak soru sordum sen dalga geçiyorsun galiba. Sebep ne? Sorunlu biri misin küçükken ailenden şefkat mi görmedin ?

oguzhaner
Şef
28 Eylül 2020 14:58

Herkeste insan sarrafı maşallah. Bir mesajdan o neti yapıp yapamayacağını hemen anlıyor. Hiç demiyor ki benim aklım kendime yetiyor mu da başkalarını yargılıyorum.

işinebak
Yasaklı
28 Eylül 2020 15:02

ya tamam 120 de 120 yapsın helali hoş olsun.Bunları buraya yazma yerine kpss puan hesaplama sitelerine bakma ihtiyacı duymuyor.burada inanılmaz şekilde puan hesaplayan ve son küsuratına kadar hesaplayan kahinler veya inanlımaz istatikçiler varmış gibi yok şunu aldım bu kaç puan gibi başlıklar da artık baydı.bizde ironi yapıyoruz işte.arkadaşlar anlar diye ama daha yazanlar çıkacaktır şu nete ne gelir diye.ne bilelim ne gelir?

oguzhaner, 4 yıl önce

Herkeste insan sarrafı maşallah. Bir mesajdan o neti yapıp yapamayacağını hemen anlıyor. Hiç demiyor ki benim aklım kendime yetiyor mu da başkalarını yargılıyorum.

Enginneerr
Memur
28 Eylül 2020 15:02

Yargılamaktan bahsedip karşısındakini de yargılamaktan geri kalmayan sayın ''insan sarrafı'', 2 ay o netlere ulaşmak için yeterli bir süre ancak çalışırken veya çalışmaya başlamadan önce atama durumu kontrol edilmeden körü körüne çalıştığını zannetmiyorum ben bu arkadaşın.

oguzhaner, 4 yıl önce

tıpa
Memur
28 Eylül 2020 15:03

Dostum atanıp atanabileceğimi hesap etsem zaten gelip sormazdım burası bir forum sitesi ve benim bildiğim forumlarda bu tür konular tartışılır karşılıklı sorular sorulur cevaplar verilir. Kpss hakkında çok bilgili değilim sınava giriş kararımın çok ani olduğunu söylemiştim yukarda. Soru sorduğuma pişman ettiniz beni dört bi koldan saldırı altında kaldım resmen. 100 üzeri net yapmak atanmanın garantisi değil bence çünkü kpss'de alımlar az olduğu için bunu tam olarak bilmek mümkün değil. Ama şimdi anlıyorum durumu sanırım siz benden daha düşük net yaptığınız için beni mi kıskanıyorsunuz? Fesatlık hep

Enginneerr, 4 yıl önce

+100 net yapan bir insan ciddi ciddi atanır mıyım diye soramaz, 2 ayda bu neti yapabildiysen eminim ki o 2 ayda bu netlerle atanabileceğini de hesap etmişsindir, insanlarla dalga geçmenin sırası değil, sonuçlarının açıklanmasını bekle.

Hewisel
Şube Müdürü
28 Eylül 2020 15:07

Çok safsınız var ya. Bu adamın her yerinden trollük akıyor. Siz de inanıyorsunuz.

Bu zor sınavdan 102 net yapan adam bu kadar saçma bir başlık açıp bu soruları sormaz. Ben demiyorum yeni mezun, ilk girişi falan, kimse 102 net yapamaz falan. Bunları demiyorum.

Burada yazılanları okumuyor mu, bu netlerin iyi olduğunu bilmiyor mu, puan hesaplama sitelerine girmemiş mi, eski kadrolara bakmamış mı, sınavdan 20 gün geçmiş hiç bir şey araştırmamış mı?

İnsanları gıcık etmeye çalışan bir troll işte. Saf gibi cevap veriyorsunuz. Birbirinizle tartışıyorsunuz. Bu troll de kıs kıs gülüyor.

oguzhaner, 4 yıl önce

Bunlar kendilerini dünyanın en zeki insanları zannettikleri için kendilerinden daha başarılı biri olma ihtimali yok sanıyorlar. O yüzden yaptığın netlere akıllarınca inanmayıp dalga geçiyorlar. Boşver takma sen bunları. Hayatı başarısızlıkla geçip madem ben yapamıyorum kimse yapamasıncı yurdum insanı.

tıpa
Memur
28 Eylül 2020 15:10

Sen de bu forumun profesörüsün galiba. Herkesin kafası senin gibi yılanlığa çalışmıyor kafandan iyi senaryolar yazmışsın. Soru sordum sadece alt tarafı bir soru konuyu buralara getirdiniz. Bu kadar mı koydu size bu sınav, sizin adınıza üzüldüm ama bunun suçlusu ben değilim ne yazık ki benden hıncınızı almaya çalışmayın

Hewisel, 4 yıl önce

Çok safsınız var ya. Bu adamın her yerinden trollük akıyor. Siz de inanıyorsunuz.

Bu zor sınavdan 102 net yapan adam bu kadar saçma bir başlık açıp bu soruları sormaz. Ben demiyorum yeni mezun, ilk girişi falan, kimse 102 net yapamaz falan. Bunları demiyorum.

Burada yazılanları okumuyor mu, bu netlerin iyi olduğunu bilmiyor mu, puan hesaplama sitelerine girmemiş mi, eski kadrolara bakmamış mı, sınavdan 20 gün geçmiş hiç bir şey araştırmamış mı?

İnsanları gıcık etmeye çalışan bir troll işte. Saf gibi cevap veriyorsunuz. Birbirinizle tartışıyorsunuz. Bu troll de kıs kıs gülüyor.

tıpa
Memur
28 Eylül 2020 15:14

92 puan nerde, 97 puan nerde hocam hangisi doğru 5 puan oynuyor bu sitelerin arasında??

işinebak
Yasaklı
28 Eylül 2020 15:15

onu bilmem.senin netleri yazdı o çıktı.girersin kendinde bakarsın.

tıpa, 4 yıl önce

92 puan nerde, 97 puan nerde hocam hangisi doğru 5 puan oynuyor bu sitelerin arasında??

Hewisel
Şube Müdürü
28 Eylül 2020 15:32

Yalan söyleyen yılanlık yapıyordur. Senin gibi.

Milleti uğraştırıyorsun. Milleti tartıştırıyorsun. Ne kadar boş adamsın.

Para mı veriyorlar sana. Bana para verseler bu kadar uğraşamam Valla. Psikolojik rahatsızlıkların mı var veya.

TROLLLLL cük

:))

tıpa, 4 yıl önce

Sen de bu forumun profesörüsün galiba. Herkesin kafası senin gibi yılanlığa çalışmıyor kafandan iyi senaryolar yazmışsın. Soru sordum sadece alt tarafı bir soru konuyu buralara getirdiniz. Bu kadar mı koydu size bu sınav, sizin adınıza üzüldüm ama bunun suçlusu ben değilim ne yazık ki benden hıncınızı almaya çalışmayın

tıpa
Memur
28 Eylül 2020 15:40

Forumdaki konularda yaptığın yorumları gördüm. Herkese saçma sapan, agresif şeyler yazıyorsun işin gücün yok herhalde senin başka.

Hewisel, 4 yıl önce

Yalan söyleyen yılanlık yapıyordur. Senin gibi.

Milleti uğraştırıyorsun. Milleti tartıştırıyorsun. Ne kadar boş adamsın.

Para mı veriyorlar sana. Bana para verseler bu kadar uğraşamam Valla. Psikolojik rahatsızlıkların mı var veya.

TROLLLLL cük

:))

Mekatronik33
Memur
28 Eylül 2020 15:46

Bir de bazı andavallar tek siz mi yapacaksınız demiş. Belki de diğer hesaplarıdır. :D Ben hayatımda 102 net yapıpta salakça atanabilir miyim hiç diyen duymadım veya insan bir işe başlamadan önce araştırma yapmaz mı ne bu kpss kaç kişi atanıyor alım var mı yok mu? Son 3 4 seneye göz gezdirmez mi? Andavallara bu sözüm salakça siz tek mi yapacaksınız diyenlere. Tek biz yapmayacağız tabii ki ama bir insan bir yola çıkarken bazı şeyleri araştırmalı :) Buraya yazı yazabileceğine kadar buranın kpss robotu var açar bakar :D

tıpa
Memur
28 Eylül 2020 15:49

Dostum senin yaran nedir ya. Kpss'den 50 puan mı yaptın sen ne bu çekememezlik olsun 2022'de tekrar girersin olmadı 2024'te tekrar girersin :D Ben de 2 ay çalıştım ve 102 net yaptım oldu mu? Sen başarısız birisin diye diğer insanlara böyle saldıramazsın, bunda benim bir suçum yok çünkü

Mekatronik33, 4 yıl önce
Bir de bazı andavallar tek siz mi yapacaksınız demiş. Belki de diğer hesaplarıdır. :D Ben hayatımda 102 net yapıpta salakça atanabilir miyim hiç diyen duymadım veya insan bir işe başlamadan önce araştırma yapmaz mı ne bu kpss kaç kişi atanıyor alım var mı yok mu? Son 3 4 seneye göz gezdirmez mi? Andavallara bu sözüm salakça siz tek mi yapacaksınız diyenlere. Tek biz yapmayacağız tabii ki ama bir insan bir yola çıkarken bazı şeyleri araştırmalı :) Buraya yazı yazabileceğine kadar buranın kpss robotu var açar bakar :D

hankpss
Memur
28 Eylül 2020 15:50

ilk atamada atanıp atanamama merak etme durumu olabilir belki hocam

son atamada dhmi memur 97 puan vardı sonuçta

Mekatronik33, 4 yıl önce

Cllllkkk
Yasaklı
28 Eylül 2020 16:39

Yazılanları okudum adamın üslubuna baktım. Adam resmen buraya insanların sinirlerini zıplat

maya gelmiş. Bakın 102 net yapılabilir bir net her mühendis de yapabilir ancak gelip de" Garda

ş 50-50 yabdım adanabilirğğmiyim ben" diye başlık açmaz. Hadi açtı diyelim bu netleri yapan a

dam konulara, sınav formatana, atanma puanına, B grubunun iki yılda bir girdiğine neredeyse her şeye vakıf ve haberdardır.

Bir de şey yazmamış mı:

"Golocok sono sonovo goromoyor moşoz nodor ocoboo :s.s" yazmış. Eminim 2 yılda bir giril

diğini bilmiyordur ve saf ve gerçekten bilgi alma amaçlı yazmıştır. Adam ben trollüm diye bağırı

yor. İnsanlar da laf yetiştiriyor. Kimisi de ciddi ciddi bir şeyler anlatmaya çalışıyor. Yazı tarzını bi

rine benzetiyorum ama gelip burada söylemeyeceğim.

tıpa
Memur
28 Eylül 2020 16:48

Yazık ya üzülüyorum sizlere bu sınav neymiş böyle hepinize sağlam gömmüş. Türkiye'nin genel iklimi böyle sizler de haklısınız aslında. İnsanlara sokakta dokunsan patlayacak gibiler hep sudan sebeplerden kavga çıkarma eğilimindeler, sizin de farklı olmanız beklenemezdi. Bir soru sordum binlerce saçma sapan cevap aldım. Arkadaşlar sabredin, bu sene iyi puan alamamış olsanız bile 2 sene sonra girersiniz bu herkese saldırmanız gerektiği anlamına gelmiyor ki. Demek ki verimsiz çalışmışsınız sınava soruları ezberleyerek falan mı hazırlandınız ? Ayrıca, her şey kpss değil özel sektöre girin çalışın, youtuber olun, kendi işinizi kurun... KPSS ile atanabilmek zaten zor biliyorsunuz çoğunuzun eleneceği baştan belliydi bunun için sınavda iyi netler bekleyen insanlara saldırmanız sorununuzu çözmez daha da derinleştirir, yine de siz bilirsiniz

Cllllkkk, 4 yıl önce

Yazılanları okudum adamın üslubuna baktım. Adam resmen buraya insanların sinirlerini zıplat

maya gelmiş. Bakın 102 net yapılabilir bir net her mühendis de yapabilir ancak gelip de" Garda

ş 50-50 yabdım adanabilirğğmiyim ben" diye başlık açmaz. Hadi açtı diyelim bu netleri yapan a

dam konulara, sınav formatana, atanma puanına, B grubunun iki yılda bir girdiğine neredeyse her şeye vakıf ve haberdardır.

Bir de şey yazmamış mı:

"Golocok sono sonovo goromoyor moşoz nodor ocoboo :s.s" yazmış. Eminim 2 yılda bir giril

diğini bilmiyordur ve saf ve gerçekten bilgi alma amaçlı yazmıştır. Adam ben trollüm diye bağırı

yor. İnsanlar da laf yetiştiriyor. Kimisi de ciddi ciddi bir şeyler anlatmaya çalışıyor. Yazı tarzını bi

rine benzetiyorum ama gelip burada söylemeyeceğim.

işinebak
Yasaklı
28 Eylül 2020 16:54

hangi çok sevimli arkadaş şikayet etti merak ettim.kime hakaret etmişim çok merak ettim.

Toplam 147 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi