Editörler : ayşegül bgm
25 Ekim 2019 10:35

Biraz önce tekrar görüştüm. Evraginiz tebligattan geldi bugün düşer beklemede kalın dediler. Muhtemelen bugün hallolacak gibi.

Brkygnc
Aday Memur
25 Ekim 2019 10:39

ben de az önce bilgi aldım, çok yoğunlarmış. haftaya bir gün topluca yapacaklarmış. günü belli değilmiş. kime neye inanacağımızı şaşırdık, manyak ettiler yeminle

25 Ekim 2019 10:51

O zaman ş.. yapıyorlar. Herkese farklı cevap vermek nedir

Mustafa SAN
Memur
25 Ekim 2019 10:57

Ünvanlarınıza göre farklı cevap vermiş olmasınlar

new.person
Aday Memur
25 Ekim 2019 11:01

Ben de biraz önce 585 18 99'u arayarak bir bayan ile görüştüm. İşlemler devam ediyor dedi. 3 haftadır bekliyoruz devam eden bir işlem yok, bütün işlemler donduruldu niye demiyorsunuz çok zor durumda kalıyoruz dediğimde bize de söylenen bu daha fazla birsey söyleyemiyorum diyor. En azından bir açıklama yapılsa, bu hafta da beklemeyin deseniz planımızı yapsak dedim sizi yanıltmak istemem ama bugün düşmez haftaya tekrar bilgi alırsınız takip edersiniz dedi. Bu kadar gayri ciddilik görmedim, sanki olağan bir süreç yaşanıyormuş gibi düzgün cevap vermekten imtina ediyorlar. bir hafta 10 günde 10 bin atama ckysye düşerken 7 bin atamayı bir ayda düşürmediler ve çelişkili cevaplarla belirsiz ifadelerle insanları çoluk çocuk zor duruma sokuyorlar.

merter77
Aday Memur
25 Ekim 2019 11:16

artik atamamız bitsin, cimere yazdım arkadaşlar en azından sesimizi duyan olur belki, eşyalarla ortada kaldım. sizden ricam etkisi olacaksa sizinde yazmaniz

Şahinklfffh
Aday Memur
25 Ekim 2019 11:26

Ben de ulaştım bugün çkys tarihi belli değil beklemede kalın tarih veremiyoruz dediler bu kadar gayri ciddi olunmaz .cimere ilgili süreci ben de yazdım.İnşallah bir an önce sonuçlanır

Mery68
Aday Memur
25 Ekim 2019 11:27

Arkadaşlar moral bozmak istemem ama sanırım bunlar görevlendirmeyle giden doktorların görevlendirmesinin bitmesini bekliyorlar

20 kasımda bitiyormuş görevlendirmeler

Her hafta bitişinde sonraki hafta diyorlar kaç hafta geçti

Bir zaman bile vermiyorlar

Ben arıyorum gelişme yok diyorlar başka birisi arıyor yarın diyorlar ötekine haftya diyorlar

Dmgn
Aday Memur
25 Ekim 2019 11:48

Kura tarihi sonrası çkys ye düşürme olayının yasal bir süre sınırlaması yok mu acaba? Yani yoksa yandık bunlar bizi daha çok bekletecekler gibi.

Carabel
Aday Memur
25 Ekim 2019 11:49

böyle sorumsuz bir kurum olamaz. topladığımız eşyalarla ortada kaldık rezillik. . kış geliyor doğudayım bütün planlar altüst oldu. bugün kurum içi atama sorumlusu murat beyle babam bizzat yüz yüze görüştü. moral bozmak istemem ama 1-2 haftaya belli olacak demiş. anlayacağınız herkese farklı cevaplar. kimin kimden haberi var belli değil. pes!!!!!

porfavor92
Aday Memur
25 Ekim 2019 11:52

Başka birine de haftaya topluca düşecek demişti Murat Bey??Sürekli olumsuz konuşan,muaallkta konuşan bir bayan da aynı kişi herhalde,

Carabel
Aday Memur
25 Ekim 2019 11:56

gidebilen veya yakınlarınız bizzat bakanlığa gitsin kurum içi atama sorumlusuyla konuşsun ki insanlara yaptıkları eziyetleri görsünler!

porfavor92, 4 yıl önce

Başka birine de haftaya topluca düşecek demişti Murat Bey??Sürekli olumsuz konuşan,muaallkta konuşan bir bayan da aynı kişi herhalde,

Sgsgsg
Aday Memur

Bende 18 99u aradım tarih belli değil bize de böyle söylendi dedi. Söyleyen kim nasıl ulaşabiliriz dedim isterseniz 24 41i arayın dedi arıyorum cevap vermiyolar tabi. Ama herkes ısrarla ararsa belki bi ulaşıp bilgi alabiliriz. En azından birazrahatsız olsunlar bu kadar insan madur oldu

noname1000
Aday Memur

Dün de bana yüzyüze görüştüğümde yarın veya önümüzdeki hafta pazartesi olur demişti murat bey. Bugün farklı bir gelişme mi oldu ki bügün neden böyle söylüyorlar?

Carabel
Aday Memur
25 Ekim 2019 12:05

bilemiyorum artık farklı farklı cvplar herkese.

noname1000, 4 yıl önce

Dün de bana yüzyüze görüştüğümde yarın veya önümüzdeki hafta pazartesi olur demişti murat bey. Bugün farklı bir gelişme mi oldu ki bügün neden böyle söylüyorlar?

drgamze
Aday Memur
25 Ekim 2019 12:22

çkys'ye düşer düşmez gidebilecek olanlar var o bile güzel :) doğudaki hekimleri müdürlükler 60

günü sonuna kadar kullanıp öyle gönderiyor

25 Ekim 2019 12:25

Ckys ye düşleyenler kadrolarini yazabilir mi. Benim kadro hemşire. Branş bazında mi sıkıntı var acaba.

Sgsgsg
Aday Memur
25 Ekim 2019 12:28

Diş tabibi düşmedi

Şahinklfffh
Aday Memur
25 Ekim 2019 12:28

3 yıldır doğuda görev yapıyorum eşyalarla birlikte kaldık ortada bu kadar insanı bilgilendirmeyen herkese farklı cevaplar verip oyalayan bir kurum ...çok yazık...
25 Ekim 2019 12:30

Facebook da grup kurdum arkadaşlar. 2019 eylul ayı iller arasi ckys magdurlari diye. Ordan iletişim kuralım.bilgi paylaşımı yapalım.

Toplam 178 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi