Editörler : oto-danisman-expert
26 Kasım 2020 14:23

Bu gençliğin suçu ne ?

Arkadaşlar bu nasıl iştirya 77 puan alıyoruz o kadar aylardır spora hazırlanıyoruz pat bölümüm yok onuda geçtim branşlar bile yok.Son yılların tüm alımlarına baktım daha önce branşların açılmadığı, olmadığı bir ilan görmedim.Ne şansız bir nesilizya.Bu arada bölümüm Maliye.

Eeee şimdi aylarca hazırlanıp 80-85 puan alan adamlar ne yapacak ? Aylarca verdikleri emek boşamı gidecek ? Gerçekten bilmiyorum...

drc388
Aday Memur
26 Kasım 2020 14:33

reis tercih yap deyince hiçbir sınıf cıkmıyor demi sendede

rtsa
Aday Memur
26 Kasım 2020 14:33

sitemimizi cimere yazalım yazıklar olsun gerçekten onca emek boşa gidiyor anca haya kırıklığı..

Tek isteğimiz ülkemize hizmet etmek,dünyanın her yerinde ülkeler ordularına personel

bulamazken biz gönüllü hizmet etmek istiyoruz.Yurt dışında talep doğrultusunda

lisans bitirenler orduda göreve başlıyor.

Biz emek veriyoruz çalışıyoruz yine giremiyoruz.

sege.23
Memur
26 Kasım 2020 14:44

Bunun tek açıklaması ekonomi duruyor.Bunun başka açıklaması yok.Tank Top Maliye Personel İkmal Deniz neredeyse komple.Bilmiyorumya Allah yardımcımız olsun.

4darkfast
Aday Memur
26 Kasım 2020 15:06

çok üzücü bir durum

4darkfast
Aday Memur
26 Kasım 2020 15:10

Allah yardımcımız olsun bir umut klavuz değişikliği olur inşallah diyorum

muyak
Aday Memur
26 Kasım 2020 16:38

Alım garantisi yoktu zaten, niye üzüldünüz ki

Osmanyldrm
Kapalı
26 Kasım 2020 16:45

kardeşim alımın bile belli olmadığı bir işte neden sadece buraya odaklanıyorsun ki bu iş hiç olmayacakmış gibi başvurucaksın kazanmış gibi çalışcaksın yoksa üzülürsün

FurkanMacar16
Kapalı
26 Kasım 2020 16:47

Hkk maliye bölümünden alım yapıyor kkk açmadı diyemi sitem ediyosun

ShuMiraç
Aday Memur
26 Kasım 2020 17:01

ARKADAŞLAR DİĞER SINIFLARIN ALIMINI AÇMADILAR. BU KONUDA HERKES CİMERE YAZI YAZARSA BELKİ DÜZENLEME OLABİLİR.

emühendis1
Aday Memur
26 Kasım 2020 17:05

91 kpss le piyade çıktı sadece başka yok

sege.23
Memur
26 Kasım 2020 17:20

Genel bir cevap yazmak istiyorum.

1-Ben farkındaysanız gençliğin yazdım.Ne demek bu sadece kendimi değil Topçu, Tank, Maliye, Personel, İkmal, Bakım, Deniz Kuvvetleri isteyen binlerce kişiyi düşünüyorum demek.

2- Alımla ilgili söylemişsiniz ama alım gayette her sene oluyor size bi çırpıda son 3 senedeki alımları çıkarabilirim.

Lütfen sanki bu ilan normalmiş gibi davranmayalım.Fazlasıyla anormal bir ilan.

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi