Editörler : swat3410
12 Şubat 2019 01:00

Muvafakat talebi personelciler yardim lütfen

genel idari Hizmetler Sınıfın da sivil memur olarak görev yapmaktayım engelli öğretmen atamasında öğretmen olarak Ekpss puanina gore atamam yapıldı kimse sorsam muvafakatname alamazsın diyorlar. gerçekten muvafakat vermiyorlar mi neler yapmam gerekir

mst01
Memur
12 Şubat 2019 02:22

Hocam zaten sözleşmeli öğretmen olarak atanıyorsunuz . Muvafakat olayı yok evrak istendiğinde kurumunuzdan istifa edeceksiniz sadece

tercüman05
Aday Memur
12 Şubat 2019 10:24

hocam ben sözleşmeli değil engelli öğretmen olarak atandığım için bizde kadrolu oluyor o yüzden muvafakatname gerekiyor

kars2015
Genel Müdür
12 Şubat 2019 10:39

Emniyet vermezse mahkemeyle alıyorsun daha önce alanlar var emsal kararlar var emniyetin kafa bi gidip bi geliyor bi dönem veriyor bi dönem vermiyor kendide bilmiyor naptını

mst01
Memur
12 Şubat 2019 13:17

Tercüman hocam , benimde kpss ile geçme durumum var . Konuştuğum herkes emniyetin muvafakatname vermeyeceğini ama mahkeme yoluyla geçebileceğimi söylüyorlar . Yaptığınız ilerlemeleri bana da bildirirseniz sevinirim bende aynı sokıntıdayım
tercüman05, 5 yıl önce
hocam ben sözleşmeli değil engelli öğretmen olarak atandığım için bizde kadrolu oluyor o yüzden muvafakatname gerekiyor

mustafakoçak
Genel Müdür
12 Şubat 2019 19:11

657 den 657 ye kadrolu atamalarda EGM ye muvafakat için dilekçe yazıyorsun. Muvafakat kabul edilirse kurumlar arası geçiş yapıyorsun. Özlük hakların ile öğretmen olarak devam ediyorsun. 657 den sözleşmeliye direkt istifa edip geçebiliyorsun.
Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi