Editörler : F16 Gökçen
13 Mart 2023 10:55

bunlar uçuşta atmosferi de geçtiler.

Velocıraptor, 1 yıl önce

abisi elleme başkanlık sonrası uçuşa geçenler bunlar :))))) nasıl uçtularsa daha da indiremiyoruz yere :)))

İstikbarat
Aday Memur
13 Mart 2023 11:47

Erdoğan bu ülkede asgari ücreti yirmibin lira yapsa, çeşmelerden Yağ Bal akıtsa, kendi İdeolojilerinden olmadığı için, CHP'liler Fıtratları gereği Erdoğanı sevmezler; Ama Anadolu insanı ferasetlidir bu kumar masasına(kendileri söyledi) oy vermez merak etmeyin Allah ın izniyle reis yine ezici bir çoğunlukla seçilecek

Canbolat001
Kapalı
13 Mart 2023 12:09

Seçimde a,b veya c nin gelmesinin bir önemi yok halkın kendini nasıl bir yönetime layık gördüğüyle alakalı şuanki sistem benim açımdan devam etmesi düşünülemez bile sebeplerini yazmama gerek yok herkes kendi hayatına bakarak bunu anlayabilir...

mehmet karadeniz
Aday Memur
13 Mart 2023 12:30

Ben geçinemiyorum adalet liyakat yok başkanlık sistemi kesinlikle ülkeye uymuyor koalisyona çare dediklerisistem beşli onlu koalisyonlar doğurdu akp MHP ye mecbur chp iyi partiye mecbur

orijin
Yasaklı
13 Mart 2023 12:42

diğerlerinde liyakat olmadığı için reyiz diyorum

GirakonBase06
Aday Memur
13 Mart 2023 12:48

Hakaret vari yazıp mendeburlaşmaya gerek yok Memlekette demokrasi var isteyen istediğine oy verebilir anket yapıyorsanız RTE oy verecem

karrppeenn
Aday Memur
13 Mart 2023 12:52

biri liyakat için reyiz demiş allahım ne hallere düştük ya. dolar 3 lira 5 lira olacak ya.

Tekniker6565
Aday Memur
13 Mart 2023 14:19

Çok saçma. Kendi düşünceni kendine sakla . Böyle hipotezsiz saçma sapan hesaplarla yol A partisi şu alır yok B partisi şu alır diye bir kavram olamaz. Gerçi niyetinizi herkes biliyorda boşver.

uzmpskdan, 1 yıl önce

Basit bir analiz: 2018 seçiminden bu yana ilk kez oy kullanacak yaklaşık 6 milyon genç var, vefat eden yaşlı sayısı da yaklaşık 3 milyon. Toplam 9 milyona yakın seçmen, bu da toplam seçmen sayısının yaklaşık %15'ine denk geliyor. Vefat edenlerin yaklaşık %60-80'i A partisine oy verdiği, yeni seçmenlerin ise %20'sinin A partisine oy vereceği düşünüldüğünde: A partisinin ortalama %6-9 oy kaybedeceği hesaplanabilir. Geriye kalan tüm seçmenlerin geçen seçimle aynı oyu kullanacak olduğu düşünüldüğünde böyle oluyor. Ancak muhalefetten hükümete kayan seçmen hiç duymadım, tam tersini çok duydum. Analiz bu kadar, gerisini siz düşünün. Matematik basittir.

uzmpskdan
Yasaklı
13 Mart 2023 14:34

Veriler ortada, analiz basit. Herhangi bir amacım yok, kendi yorumum böyle. Siz tam tersini düşünüyor olabilirsiniz ama o da sizin fikriniz. Seçimden sonra tekrar yazacağım buraya.

Tekniker6565, 1 yıl önce

Çok saçma. Kendi düşünceni kendine sakla . Böyle hipotezsiz saçma sapan hesaplarla yol A partisi şu alır yok B partisi şu alır diye bir kavram olamaz. Gerçi niyetinizi herkes biliyorda boşver.

mfomfo31
Aday Memur
13 Mart 2023 16:21

Bu hükümet sorunları cozemiyor demek ki başkasının gelmesi lazım. Kılıçdaroğlu en büyük muhalefet olarak denenmeli. Hep CHP zihniyeti deniyor ya eğer ki böyle bir olumsuzluk olustururlarsa bir daha da bu oy oranına yetisemezler. Bence adam gibi yoneteceklerdir. PKK HDP falan demeyin akp zamanında HDP ile dirsek teması yapmıştı çok şükür vatanımız yerli yerinde

sslymnkp
Aday Memur
13 Mart 2023 17:13

Memur olarak cevaplarsam yaklaşık 8 senedir memurum ekstra hiçbir iyileştirme,maaş artışı veya sosyal hak verilmedi.

Vatandaş olar cevaplarsam Enflasyon rekor seviyelerde

Ev-Kira fiyatları uçtu

Gıda fiyatları artışında dünyada 1. sıradayız

Kurumlarda Kadrolaşma Liyakatsızlık ve Tepeden bakma almış başını gitmiş

Eğitim sistemi 18 defa değiştirilmiş

Siyasal İslam malzeme haline getirilmiş yani sadece Savunma Sanayinde iyiyiz diye oy vermelimiyim

13 Mart 2023 17:50

Tabiki Reiss

m_gok
Şef
13 Mart 2023 18:19

Elbetteki RTE nin karsisinda kim güçlü ise oy ona su bardağını aday yap yine ona çünkü ülke, RTE dışında kim gelirse gelsin bundan daha kötü olamaz sayesinde yoksulluğun adaletsizliğin yolsuzluğun dibini gördük daha gidecek derinlik kalmadı basit matematik yapalım CHP ölüsü 28 iyi parti ölüsü 10 HDP nin RTE ye vermeyeceği gün gibi ortada en az 10 diğerleri de eşek değil herhalde en az yuzde 2+ 1 i alırlar ve Allah'ın izniyle bu taht devrilir zaten benim bu yazdıklarımın RTE de farkindaki gitti toplam 150 200 bin oyu olan hüda para bile muhtaç hale geldi bu durum seçimin galibinin net göstergesidir

Ezxelefim
Memur
13 Mart 2023 19:45

Yaz oraya reisçike 3ün 1ini diplomasız din tüccarına oy mu verilir

Ezxelefim
Memur
13 Mart 2023 19:49

Sadece müdür olarak SGKyı batırdı diye suçlanan Kılıçdaroğlu var lan beyin olsa bir müdür SGKyi nasıl batirabilir o anki hükümet batırdı da demiyor müdür batırdı diyorlar bir de zeka küpleri en azından adam hırsız değil adam gibi adam ayakkabı kutularından paraları fışkırmıyor deprem paralarını çetelerine peşkeş çekmiyor. Bu ülkeye ikinci Ecevit lazım yine çalmayanından

Ezxelefim
Memur
13 Mart 2023 19:52

2012 de 2000 dolar maaş alırken şu anda 900 dolar maaş alıyorsam demekki cebimde hırsız var

TRKızılElma
Aday Memur
13 Mart 2023 21:14

İşin enteresan tarafı evlilik dışı ilişkileri var
Euphratestigris, 1 yıl önce

Resmi bir ittifakları varsa konuş yoksa boş yapma lale

Anadoluevladı
Aday Memur
13 Mart 2023 22:28

Kılıçdaroğlu'na oy verecekler Yerel yönetimlerde özerkliği getireceğiz soyleminden haberdarlar mi?

utkuyzg
Aday Memur
13 Mart 2023 23:22

Aynen katılıyorum.
sonsAz, 1 yıl önce

Beğenin ya da beğenmeyin ülkemiz bu kadar sıkıntıda iken bilmem kaç kez toplanıp aday belirlemekte bile bu kadar zorlanan bir muhalifler masası mu ülkeyi idare edecek!! Depremzedeleri bile unutturdular o bir kaç gün.Şimdi meydanlardalar ama bana ne..RTE ve yönetimi 11 ilin yaşadığı bu afeti ancak kısa zamanda kaldırır.Diğerlerine zerre kadar güvenim yok.Rte gitsin de biz bir başa geçelim de havasıyla iktidar olunmaz olsa da sürmez?Benim oyum 6+2+ 1 masa ve ayaklarına asla olamaz.

utkuyzg
Aday Memur
13 Mart 2023 23:29

Ağzınıza sağlık. Aynen katılıyorum
hacegan5584, 1 yıl önce
Din tüccarı kimdir biliyor musun? Dini yaşamadığı halde seçim olana kadar yaşıyormuş gibi görünendir. Seçim zamanı camide Yasin okuma şovu yapanlardır. Ateist olduğu halde seçmene şirin görünmek için Allah'a dua ediyor görünenlerdir. "Yüzünde Rabbi Yessir gördümcüler."dir. Diğer iddiana gelince. Şuan 60'tan fazla TV kanalı ve gazete var. Muhalifliğin de ötesinde oluk oluk hakaret, yalan, iftira ve provokasyon akıyor. Twitter'daki mavi tikli provokatörleri saymıyorum bile. Havaya kurusıkı atmayın. Beni de uğraştırmayın.
Toplam 152 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi