Editörler : Pangaea
«690669076908690969106911691269136914691569166917»

stark666
Yasaklı
28 Haziran 2019 13:33

Çok doğru diyorsun burası ağlama beddua hakaret etme yeri başka bişey görmüyorum burada

Hlnbad
Memur
28 Haziran 2019 13:36

Ümidini kesip katipliğe başvuracak arkadaşlar var mı benim gibi :/ ona bile girmem zor gibi

omurbobus
Aday Memur
28 Haziran 2019 13:45

puanınız kaç ?

Hlnbad, 5 yıl önce
Ümidini kesip katipliğe başvuracak arkadaşlar var mı benim gibi :/ ona bile girmem zor gibi

BBZwek
Yasaklı
28 Haziran 2019 13:48

Ne bekliyosunuz atama haberi mi verilsin burada biz mi veriyoruz atama ilanını begenmıyorsanız bu forumda işiniz ne

Hlnbad
Memur
28 Haziran 2019 14:24

75.6
omurbobus, 5 yıl önce

puanınız kaç ?

Sedefgulen
Kapalı
28 Haziran 2019 15:45

Kimse kusura bakmasın ama isim vermeden konuşucam bizden bişey olmaz. Sağlıkçı arkadaşıma bakıyorum başkanları o kadar aktif ki en ufak haksızlıkta hatada hemen herkesi toparlıyor, yol çiziyor. Biz ise mail twit etkinliğinden öteye geçemedik. Haricinde en ufak adım atılacak olsa yok gelen olmaz vb resmen öteleniyor ya kaç kişi olursa olsun ne olacak deneyelim artık her şeyi her kapıyı çalalım. Yüzlerce kişi de sınav puanının süresi dolunca görecek. Kesinlikle grubu yönlendirecek daha etkin bir ya da birkaç kişi lazım. Bu şekilde kimse ne tweet atar ne mail atar. Artık biz durumu bildirdik herkes farkında zaten. Daha somut adımlar için plan yapılmalı.

Sedefgulen
Kapalı
28 Haziran 2019 15:47

Bugüne kadar yapılan herşey için hep beraber çok yol aldık ama sanki tıkandık kaldık yeni bişeler şarttt arkadaşlar artık çok bunaldık ne kaldı şurda diğer sınava nolucak boylle

chelse
Genel Müdür
28 Haziran 2019 15:54

Kaç kes Basın açıklaması olsun diyenlere destek çıkılmadı.Adamlar Twet atarak atama yaptıracağız dediler.Bunlar bu kafa ile 3 ün 1 bile alamazlar.Herşey müstehak bunlara hak ettiler.

sdsss
Daire Başkanı
28 Haziran 2019 15:56

daha 13-14 ay var 2020 sınavına. 2016 da sınav açıklanmasına 1 ay kala gibi bir süre alım oldu diye hatırlıyorum. alım yok diyenleri dinlemeyin kimse bilmez olup olmayacağını.

chelse
Genel Müdür
28 Haziran 2019 16:02

2017 de Haziranda atama oldu.2019 hazirandada atama olur diyen kişileri hatırlıyorum burda, 2016 Kpss ye 1 ay kaldı Atama oldu diye 2020 Kpss ye 1 ay kala olacağının garantisini kim verebilir.Belkide ilk defa bir KPSS puanı ile ATama olmayacak.2013 ten 2016 ya kadar 3 yıl Atamasız geçmiş

sdsss, 5 yıl önce

daha 13-14 ay var 2020 sınavına. 2016 da sınav açıklanmasına 1 ay kala gibi bir süre alım oldu diye hatırlıyorum. alım yok diyenleri dinlemeyin kimse bilmez olup olmayacağını.

28 Haziran 2019 16:10

Güzel kardeşim bizde başkan falan yok dallamanın biri çıktı ortaya ben başkanım dedi herkes o çarıklının peşine düştü kimsede kim bu ya demedi.
Sedefgulen, 5 yıl önce
Kimse kusura bakmasın ama isim vermeden konuşucam bizden bişey olmaz. Sağlıkçı arkadaşıma bakıyorum başkanları o kadar aktif ki en ufak haksızlıkta hatada hemen herkesi toparlıyor, yol çiziyor. Biz ise mail twit etkinliğinden öteye geçemedik. Haricinde en ufak adım atılacak olsa yok gelen olmaz vb resmen öteleniyor ya kaç kişi olursa olsun ne olacak deneyelim artık her şeyi her kapıyı çalalım. Yüzlerce kişi de sınav puanının süresi dolunca görecek. Kesinlikle grubu yönlendirecek daha etkin bir ya da birkaç kişi lazım. Bu şekilde kimse ne tweet atar ne mail atar. Artık biz durumu bildirdik herkes farkında zaten. Daha somut adımlar için plan yapılmalı.

chelse
Genel Müdür
28 Haziran 2019 16:11

:::::))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Hellianthusannuus, 5 yıl önce
Güzel kardeşim bizde başkan falan yok dallamanın biri çıktı ortaya ben başkanım dedi herkes o çarıklının peşine düştü kimsede kim bu ya demedi.

sdsss
Daire Başkanı
28 Haziran 2019 16:20

2013 le 2016 arası bahsettiğim atama oldu işte her 2 yılda illa oluyor şimdiye kadar. Garanti işine gelirsek bende onu diyorum yazarken belirttim kimse bilemez olup olmayacağını olmayacak diyene inanmayın dedim.

chelse
Genel Müdür
28 Haziran 2019 16:27

2013 Şubat Ayı ATAMA oldu

2016 Mayıs Ayına kadar Atama olmadı.Ben mi yanlış biliyorum 2013 Şubat ile 2016 MAYIS Ayı arasında ATama olan tarihi yazan birisi var mı ?? Ben bilmiyorum bilen birisİ varsa yazsın.Bilgilenmiş olurum.

sdsss, 5 yıl önce

2013 le 2016 arası bahsettiğim atama oldu işte her 2 yılda illa oluyor şimdiye kadar. Garanti işine gelirsek bende onu diyorum yazarken belirttim kimse bilemez olup olmayacağını olmayacak diyene inanmayın dedim.

Ekinoksis
Kapalı
28 Haziran 2019 16:36

Atama olmayacak demek için çok erken muhtemelen 2020 ağustos sonuna kadar geçerli olur puanlar

İnsanı kahreden biz sınava çalışırken 10551 kişi alınacak dediler biz de belki 2018 sınavıyla alırlar diye çalıştık bu yüzden işlerinden ayrılıp sınav çalışanlar oldu benim gibi sınav sonrası 1 yıl geçti hala bekliyoruz

Bunda bakanın beceriksizliğinin çok büyük payı var

Kendinizi de suçlamayın yapacak birşey yok ormancılar 1-2 twit attı atamayı kaptı sağlık bakanlığındakiler de atama bekleyenler bizde çok daha fazla kendinizi onlarla kıyaslamayın ve çok güçlüler atama açıklanana kadar onlarında sesi çıkmıyordu

Nasibimiz bir yerlerde bizi bekliyordur umudunuzu kaybetmeyin atamaya da çok bel bağlamayın iş bulup çalışın arkadaşlar

chelse, 5 yıl önce

2017 de Haziranda atama oldu.2019 hazirandada atama olur diyen kişileri hatırlıyorum burda, 2016 Kpss ye 1 ay kaldı Atama oldu diye 2020 Kpss ye 1 ay kala olacağının garantisini kim verebilir.Belkide ilk defa bir KPSS puanı ile ATama olmayacak.2013 ten 2016 ya kadar 3 yıl Atamasız geçmiş

chelse
Genel Müdür
28 Haziran 2019 16:43

Hocam yıllardır çalışıyoruz.Kimi gitmiş garson olmuş, kimi gitmiş komi olmuş.Kimi seyyar satıcı kimisi Özel şirkette Şöför olmuş.Kimide Özel sektörde sürünüyor.Bakan bizi galiba daha yeni mezun olmuş.Hiç özelde çalışmamış biliyor.Oysa bizim yapmadığımız meslek kalmadı.Vallahi özelde çalışmak rezillik , yapmadık mı yaptık mecburiyetten

Ekinoksis, 5 yıl önce

Atama olmayacak demek için çok erken muhtemelen 2020 ağustos sonuna kadar geçerli olur puanlar

İnsanı kahreden biz sınava çalışırken 10551 kişi alınacak dediler biz de belki 2018 sınavıyla alırlar diye çalıştık bu yüzden işlerinden ayrılıp sınav çalışanlar oldu benim gibi sınav sonrası 1 yıl geçti hala bekliyoruz

Bunda bakanın beceriksizliğinin çok büyük payı var

Kendinizi de suçlamayın yapacak birşey yok ormancılar 1-2 twit attı atamayı kaptı sağlık bakanlığındakiler de atama bekleyenler bizde çok daha fazla kendinizi onlarla kıyaslamayın ve çok güçlüler atama açıklanana kadar onlarında sesi çıkmıyordu

Nasibimiz bir yerlerde bizi bekliyordur umudunuzu kaybetmeyin atamaya da çok bel bağlamayın iş bulup çalışın arkadaşlar

Ekinoksis
Kapalı
28 Haziran 2019 17:03

Seni anlıyorum kardeşim özelin nasıl kan emici olduğunu bilirim seni kullanıp atar hele günümüzde elini atsan mühendis kim ucuza çalışırsa kendini ezdirmeye müsaitse onu alıyorlar İşkolik değilsen de tutunamazsın

Asıl aile geçindiren insanlar var aramızda onlara üzülüyorum biz de hayatımızı erteliyoruz hayellerimizi erteliyoruz ama malesef sabretmekten başka çaremiz yok

chelse, 5 yıl önce

Hocam yıllardır çalışıyoruz.Kimi gitmiş garson olmuş, kimi gitmiş komi olmuş.Kimi seyyar satıcı kimisi Özel şirkette Şöför olmuş.Kimide Özel sektörde sürünüyor.Bakan bizi galiba daha yeni mezun olmuş.Hiç özelde çalışmamış biliyor.Oysa bizim yapmadığımız meslek kalmadı.Vallahi özelde çalışmak rezillik , yapmadık mı yaptık mecburiyetten

sinan.1903
Daire Başkanı
28 Haziran 2019 21:09

3 kuruşada iş bulamıyorz artkk
28 Haziran 2019 21:36

Bulamıyorum mesela ben .....

Abi iş bulmak istiyorsanız lise mezunu olmalısınız düz 3 kuruşa asla işsiz kalmazsınız

Üniversiteli olmak pişmanlıktır

sinan.1903, 5 yıl önce
3 kuruşada iş bulamıyorz artkk

sinan.1903
Daire Başkanı
28 Haziran 2019 22:02

Mühendissn mutlu sanıyorlar
Toplam 193811 mesaj
«690669076908690969106911691269136914691569166917»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler