Editörler : Lanet
03 Ağustos 2011 12:15

wifi ile cep telefonundan beleş görüntülü görüşme

wifi ile cep telefonundan internete bağlanıp evdeki bir arkadaşılma ondada ev bilgisayarı var görüntülü windowslav mesencirla sesli ve görüntülü görüşme olurmu.

KILLIERKEK
Memur
03 Ağustos 2011 12:24

arkadaşlar benim demek istedigim örneğin ben bir yurtta kalıyorum.yurttada wifi yani kablosuz internet var.ben cep telefonumdan wifi üzerinden internete bağlanıp beleş memlemetteki babamla (onlarda ev bilgisayarı var ) onlarla aynı bilgisayarda oldugu gibi windowslaw mesencirda oldugu gibi sesli ve görüntülü ğörüşebilirmiyim. ve görüşmeyi yapabilmek için bana önerebileçeğiniz çift kamaralı bir cep telefonu (yani leptop almak istemiyorum.)leptopun görevini yapaçak .bir cep telefonu modeli varmı.çok telefoncuya sordum bir yanıt alamadım.

deniz_pulp
Kapalı
03 Ağustos 2011 21:08

yapamazsın arkadaşım ancak iki telefonla olur o iş,karşıdada aynu uygulamayı destekleyen bir telefon varsa yaparsın..

KILLIERKEK
Memur
05 Ağustos 2011 14:55

arkadaşlar yokmu cepten iternete girip görüntülü ve sesli görüşme yapaçak bir telefon öneren.veya telefona proğram yükleyip görüşme yapılıyormuş diye duydum ama aslı astarı varmı bilmiyorum.

deniz_pulp
Kapalı
05 Ağustos 2011 17:01

iphone 4 al skype yükle karşı tarafta bilgisayarına skype yüklesin o şekil olur,,,

deniz_pulp
Kapalı
05 Ağustos 2011 18:07

skype yükleyebilceğin bir telefon alacaksın,karşı tarafta bil gisayarına skype yüklyecek o şekilde bağlanıp konuşabilirsin...msn gibi...bu uygulama şu an iphone telefonlarda oluyor..

M A R İ V K A N
Yasaklı
05 Ağustos 2011 21:09

olmaz

cepten goruntulu konuşamazsın.

3g var ...

deniz_pulp
Kapalı
06 Ağustos 2011 01:06

marivkan çok da güzel konuşur iphone 4 e skype yüklenir karşı tarafında bilgisayarında skype varsa bal gibi görüntülü konuşulr,,

bilmeden yorum yapmayalım..

M A R İ V K A N
Yasaklı
06 Ağustos 2011 01:16

tr de pek yaygın değilki

deniz_pulp
Kapalı
06 Ağustos 2011 12:05

Ya ne diyon sen .... Yaygin veya değil adam yükleyip işini gördükten sonra yaygin olmasa ne yazar,bilmedigin şey üzerine yorum yapma

KILLIERKEK
Memur
06 Ağustos 2011 21:18

deniz_plup arkadasim bu skype denen pogramı iphone 4 yükledik diyelim.bu görüşmeye telefon ücreti yazarmı.yani görüşme ücrete tabimi.yanlış hatırlamıyoram skype ile görüsme ücretli diye hatırlıyorum.benim demek istedigim ücrete tabi olmadan görüşmedır.iphone4 den iphone 4 e göröntülü görüşme oldugunu duydum.ama benim dedigim cepten örnegin yurtan kablosuz internete baglanıp ailemle ücretsiz görüşmedır.andiroit işlemci olan samsung galax es 2 lerde senin dedigin skype cepte var ama o telefonlarda bır leptop fiyatına benim demek iştedigim uygun fiyatlı bır cepten bunu yapmaktır.

deniz_pulp
Kapalı
06 Ağustos 2011 22:21

uygun fiyatı bilemem,skype ile görüşmede 3g ve hüceresel veri ile bağlanırsan faturana yansır,fakat sen wifi ile bağlanacağım diyorsun,wifi ile herhangi bir ücret ödemezsin...iphone 4 veya android işlemci bir telefon bulup işini halledebilirsin....wifi ile bağlandığın sürece ücret ödemezsin..

M A R İ V K A N
Yasaklı
07 Ağustos 2011 00:14

skype ile bağlansında

ücret ödermi ödemezmi sonra ona sor tamam?

çok biliyosan hallet adamın işini,

bedava sesli goruntulu konuşamaz bağlantı ücreti kesilir, isterse denesin

deniz_pulp
Kapalı
07 Ağustos 2011 01:18

iphone4 ile veya skype uygulaması olan bir telefon ile wifi (wireless) üzerinden başka bir pc(bilgisayardaki)üzerine skype üzrinden yapılacak arama ücretsizdir...yani skypeden skype görüşme ücretsizdir....skype üzerinden başka bir operatör aranırsa bu ücrete tabidir.

Dolayısıyla arkadaşşımızın sorusu teldden bilgisayara görüntülü görüşmeydi,bu görüşmeyi telindeki skypeden bilgisayardaki skype ile yaparsa bu görüşme ücretsizdir ,wireless (wi-fi)ile bağlanmak şartıyla...

Marivkan daha açık nasıl yazayım,anlayasınız diye ayrıntı ayrıntı anlatıyorum,senden isteğim bilmediğin şey üzerinden burda bilgi kirliliği oluşturma..

deniz_pulp
Kapalı
07 Ağustos 2011 01:21

kıllıerkek:

iphone 4 alamazsan,ikinci el bir iphone 3 te işini görür(600-700tl arası temin edebilirsin)

iphone3 ilede bu işi kolaylıkla yapabilirsin...

fatihcubukcu
Şube Müdürü
09 Ağustos 2011 02:12

Olur arkadaşım aşağıdaki linkteki nokia iphone vs farketmez ücretsiz yükle ister wifiden ister 3g den pc ile görüntülü ücretiz görüş

http://www.fring.com/what-is-fring

Saygılarr

KILLIERKEK
Memur
10 Ağustos 2011 11:29

fatihcubukcu ve deniz_plup arkadaşlarımıza teşekkür ederim.peki arkadaşlar bu dediginiz proğramları yükleyebileçeğimizi telefon modelleri nelerdir.örnegin nokia nın tüm modellerine yüklenmez sanırım.işmemcisinin bunu kaldırması ğerek telefonla proğramın uyumlu çalışması ğerek .birde piyasada cakma telefonlar var bunlar bu proğramı kaldırırmı.örnegin iphone 4 ün çakması var örnegin 400-500 teleye satıyorlar veya nokianın n97 modelleri var.ama bunlarada güvenemiyorsun.ucuz çift kameralı wifisi olan samsun veya nokia modelleri varmı bu işi yapaçak.

deniz_pulp
Kapalı
10 Ağustos 2011 13:28

Nokia n serisi,n85,n95,n97,n8 veya ikinci el bir iphone3 işini görür,çakma telefonlarla işini haledemezsin,onlarin wifisi bile düzenli çalişmaz...

İlkmat63
Aday Memur
13 Ağustos 2011 02:58

Slm arkadaslar

İlkmat63
Aday Memur
13 Ağustos 2011 03:07

deniz_pulp

Benim aylık internet paketi aboneliğim var. iPhone 4te Skype üzerinden yine skype yüklü olan bilgisayara görüntülü bağlansam ucret öder miyim?

Ben iPhone 4 kullanıyorum memlekette evde olan bilgisayara ucretsiz bağlanmak istiyorum. İphone4 te ve evdeki bilgisayara da Skype yüklü. Ayrıca iPhone4te ben aylık cepnet paketi kullanıyorum. Telefonumdan Skype üzerinden evle görüşsem herhangi bı ucret ödemem de mı?

deniz_pulp
Kapalı
13 Ağustos 2011 22:18

ödemezsin kesinlikle,skype yi msn gibi düşün,msne bağlandığında artı bir ücret ödüyormusun hayır,sadece internet aracılığı ile bağlanacaksın,zaten ücretsiz paketin varmış,sorun olmaz...

Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi