Editörler : Pangaea
23 Ekim 2011 16:52

her namaz sonrası ALLAHIM vekillerede kadro ver diye yalvarıyorum.sizlerde duanızı esirgemeyin.

arkadaşlar bilakis sabah namazı ve diğer namazlarda duanın kabul edileceği.birde allahın secde anında içinizden geçireceğiniz duaları boş çevirmiyor.sizlerde secde anında dularınızı yapınız.her şeye kudreti olan allah biz kullarını boş çevirmeyecektir.allah tüm vekil arkadaşlarıma kadro nasip etsin.AMİN.

berkecanaskariyor
Aday Memur
11 Aralık 2011 09:35

Slm

imam6981
Aday Memur
11 Aralık 2011 21:47

inşallh hocam,

sonsuz nur
Kapalı
12 Aralık 2011 00:22

Rabbim yar ve yardımcınız olsun sayın hafız kardeşim rabbim varken kimse yok ol der olur ins. . . Size ve atanmayı isteyen bütün kardeşlerime rabbim kûn emrinini göndersin ins selam ve dua ile

78yasin37
Kapalı
04 Haziran 2014 03:38

Aday hafız vekildin bu konuyu açarken kadron gelince ne oldu da

vekillere kadro caizmidir diye talihsiz bir konu açıyorsun insan nasıl bu kadar değişebilir geldiği yeri bu kadar çabuk nasıl unutabilir çok merak ediyorum.

İnsan doktor olur prof olur vali olur kaymakam olur her şey olabilir ama adamlık apayrı bir iştir herkeze nasip olmaz

kurmay 03
Şef
04 Haziran 2014 10:59

evet yasın hocam %100 haklısn ne oldum degıl ne olacam dmek lazım

adayhafız
Daire Başkanı
04 Haziran 2014 13:58

daha düne kadar kadro meselesine .sıcak bakıyordum.burda ve başka yerde arkadaşların genel uslubuna bakılırsa .kadro sizlere çok fazla olur.önce uslubunuzu düzeltin derim.

kurmay 03
Şef
04 Haziran 2014 15:40

sıcak mı bakıyordun dune kadar guldrme barı yaa sen sıcak baksan ne olur soğuk baksan ne olur .sen once kendın daha oncekı actgın baslıkları konuları ıncele ne cabuk unutmuusnn gecmısnı pekı neden kadroya gecmeden once vekıllerın kadroya alınması caızmı deılmı dıye sormadın feryat fıgan edıyordun bıze haksızlık yapılıuyor dıye .lütfen sayın hocam bunu sorgulamak kımsenın haddı deıl hele vekıl ımam lık yapıpda kadro kdro dıye bekleyen senın hıc hadıne deıl oyle tahmın edıyorum kı cevrende bır cok vekıl ımamlık yapan arkdsın vardr ıgınıyı kendıne cuvaldızı baskanıa batr kendıne ıyı davran

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi