Editörler : swat3410
«333435363738394041424344»

iyibitsin
Aday Memur
29 Temmuz 2020 17:47

Ben ihrac olduktan sonra otomatik bes iptal ettirdim. 2-3 gün icerisinde parayi hesaba yatırdılar. Ayrica 10 a yakin bankada hesap ve kredi kartim mevcut hicbirinde sıkıntı yok. Bu arada bizim maas bankasi ziraatti.

gazipls, 4 yıl önce

Arkadaşlar maaş hesabında sıkıntı yaşayan varmı ?? ben bes i iptal etmiştim ama verdiğim ıban a para gitmiyor başka yerden gelen paralarıda alamıyorum.bankayla görüştüm durumu anlattım ihraç olduğunuzdan dolayı hesaplarınız kapatılmış olabilir başka bir açıklaması yok dedi.

bylmsn
Memur
29 Temmuz 2020 18:28

bende de sıkıntı yok bu konuda, mart furyası mağduruyum bende...
iyibitsin, 4 yıl önce

Ben ihrac olduktan sonra otomatik bes iptal ettirdim. 2-3 gün icerisinde parayi hesaba yatırdılar. Ayrica 10 a yakin bankada hesap ve kredi kartim mevcut hicbirinde sıkıntı yok. Bu arada bizim maas bankasi ziraatti.

bylmsn
Memur
29 Temmuz 2020 19:50

malesef cevabım gitmiyor, profilinde mesaj yaz kısmından yazdım ulaşırsa bilgi ver ordan yazayım. normalde başkaları yazıyor gönderebiliyorum, ama birisine daha oldu mesajım gitmiyor.
sistemseyhan, 4 yıl önce

Özelimde sıkıntı yok. Sana mesaj attım cevaplarsan memnun olurum

Chttuna
Şef
29 Temmuz 2020 20:33

haftaya ıns avukatla beraber ihraca ilişkin davamızı acacaz. ancak devreler hiç duyan yada şahit olan oldumu. özellikle egm den ihraç olupta idare mahkemesince goreve iade olan oldu mu? çok merak ediyorum.

AFİS
Aday Memur
29 Temmuz 2020 21:43

okadar baktım hiç görmedim. Bizim diğer ihraclardan farkımız bulundunuz yerdeki idare mahkemesine dava açmanız bakalım hayirlisi
Chttuna, 4 yıl önce
haftaya ıns avukatla beraber ihraca ilişkin davamızı acacaz. ancak devreler hiç duyan yada şahit olan oldumu. özellikle egm den ihraç olupta idare mahkemesince goreve iade olan oldu mu? çok merak ediyorum.

Chttuna
Şef
29 Temmuz 2020 21:46

hayırlısı ıns tüm masum suçsuz mağdur kim varsa işine gücüne döner, zorlu süreç ne olacak bakalım,
AFİS, 4 yıl önce
okadar baktım hiç görmedim. Bizim diğer ihraclardan farkımız bulundunuz yerdeki idare mahkemesine dava açmanız bakalım hayirlisi

bylmsn
Memur
29 Temmuz 2020 22:10

Mesaj gönderdim, sanırım memurlar.net android uygulamada sorun vardı...

sistemseyhan, 4 yıl önce

bylmsn özelden mesaj attım dönüş yapabilirmisiniz

Karakartal007
Aday Memur
29 Temmuz 2020 23:22

Özelden mesaj atan arkadaş özelin kapalı mesajım iletilmiyor

gazipls
Aday Memur
30 Temmuz 2020 01:56

Benim banka garanti sorunu çözemediler hiç bir şekilde para gelmiyo artık yeni hesap açtırdım.

gazipls
Aday Memur
30 Temmuz 2020 01:58

Ayrıca silah parasını aldınız mı ilde lojistik şubeye yazsak dilekçe yeterli mi??

bylmsn
Memur
30 Temmuz 2020 07:21

silah parası için şahsen başvurmadım, dönünce ne yapacaz;) önce hukuki yolları bi tüketelim.
gazipls, 4 yıl önce

Ayrıca silah parasını aldınız mı ilde lojistik şubeye yazsak dilekçe yeterli mi??

gazipls
Aday Memur
30 Temmuz 2020 12:07

Doğru söylüyorsun devrem bi bekleyelim bakalım kısa zamanda idare mahkemesinden hayırlı sonuç alırız Allah ın izniyle.

bylmsn, 4 yıl önce
silah parası için şahsen başvurmadım, dönünce ne yapacaz;) önce hukuki yolları bi tüketelim.

zwitter28
Memur
30 Temmuz 2020 12:20

Merhaba,

26/8 ciyim bende. İhraç olduktan sonra paraya ihtiyacım olduğu için egm ikbal bakım daire başkanlığına iadeli taahhütlü dilekçe yazdım ve dilekçemin altına iban numaramı ekledim. Yaklaşık 2 sonra hesabıma 600 tl gibi bir para yattı.

Saygılar...

gazipls, 4 yıl önce

Doğru söylüyorsun devrem bi bekleyelim bakalım kısa zamanda idare mahkemesinden hayırlı sonuç alırız Allah ın izniyle.

gazipls
Aday Memur
30 Temmuz 2020 12:30

Teşekkür ederim devrem bilgilendirdiğin için .

zwitter28, 4 yıl önce

Merhaba,

26/8 ciyim bende. İhraç olduktan sonra paraya ihtiyacım olduğu için egm ikbal bakım daire başkanlığına iadeli taahhütlü dilekçe yazdım ve dilekçemin altına iban numaramı ekledim. Yaklaşık 2 sonra hesabıma 600 tl gibi bir para yattı.

Saygılar...

Zeybek0609
Şef
30 Temmuz 2020 21:27

İhraç olduktan sonra gireceğimiz ilk bayram. Açıkta iken alışmıştıkta. İhraç olduktan sonra daha bir zor oluyormuş. Hele ki haksız yere ihraçsan. Çok daha zor. Yazık ettiniz bizim gibi gariban vatan millet sevdalılarına. Kahrettiniz bizim gibi temiz insanları. Yazıklar olsun size. Benim gibi haksızlığa uğramış tüm kaderdaşlarımın bayramı kutlu olsun. Geçecek bugünler elbet. Ama bu acılar hiçbir zaman geçmeyecek
31 Temmuz 2020 00:59

Son uc bucuk yıldir geçirdiğimiz tum bayramlarda hep acikta son bayramimiz olur dedik gecen bayram gercektende açıktaki son bayramımızmış. Biz daha iyisini temenni edip beklerken bu bayram ihraç olarak ilk bayramımız oldu ve umarım sonda olur. Ben yürekten inanıyorum ihraç olarak geçirdiğimiz ilk ve son bayram olacak. Herkese icin bayram gibi günlerimizin tez vakitte gelmesini dilerim. Burukta olsa yine de iyi bayramlar herkese...

AFİS
Aday Memur
31 Temmuz 2020 01:01

kurban bayramimiz mübarek olsun dostlar

bylmsn
Memur
31 Temmuz 2020 07:49

Tüm kaderdaşların Kurban Bayramı Mübarek Olsun!

Adcet
Müsteşar Yardımcısı
31 Temmuz 2020 10:57

Tüm masum kaderdaslarimin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlarım. Ne de olsa hepimiz bir Kurbaniz. Devletimiz için kurban edilmiş gariban Anadolu Çocuklarıyız.

Kartal7507
Şef
31 Temmuz 2020 11:09

Bayramınız mübarek olsun arkadaşlar. Ailelerinizle birlikte sağlık mutluluk ve huzur dilerim. İnşallah en kısa zamanda iade olursunuz.

Toplam 2285 mesaj
«333435363738394041424344»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi