Editörler : crops35

MERSİN9033
Aday Memur
16 Eylül 2017 18:39

Inşallah bilgilendirme için teşekkür ederim Allah razı olsun

kllnc, 7 yıl önce

N) YEDEK ADAYLARIN ATANMASI Sınav sonucunun kesinleştiği ilan tarihinden itibaren bir yıl içinde herhangi bir nedenle boşalan pozisyonlara, başarı puan sıralamasına göre belirlenen yedek adaylar arasından atama yapılarak sözleşme imzalanabilecektir.

Ben bunu görünce aklıma direkt şu geldi: Acaba birinin emekliliğinde de yedekler alınabilir mi? Bunu bakanlığı arayıp sorun lütfen. herhangi 1 neden diyor ve bu alımla boşalan pozisyonlar demiyor. Ucu açık bir nokta, lütfen şansınızı öğrenin. Kolay gelsin, umarım en kısa zamanda atanırsınız :)

kllnc
Aday Memur
16 Eylül 2017 18:47

Ne demek. Allah herkesin emeğinin karşılığını versin inşallah. Sizden de razı olsun, iyi akşamlar :)

MERSİN9033, 7 yıl önce

Inşallah bilgilendirme için teşekkür ederim Allah razı olsun

16 Eylül 2017 19:10

Hocam merhabalar ben istanbulu kazandim ancak liste tam belli degil kpss puank hesaaplanmadan mulakat puani girilmis sadece kpss ile ort alinmaz dimi bu puanlar gecerlidir dimi ?

kllnc, 7 yıl önce

Ne demek. Allah herkesin emeğinin karşılığını versin inşallah. Sizden de razı olsun, iyi akşamlar :)

computerprogramer
Aday Memur
17 Eylül 2017 01:07

İlk başvrurken güvenlik soruşturması formunu teslim etmiştik, bu süreçte güvenlik soruşturması yapıldı mı yoksa kesin sonuçlar açıklandıktan sonra bir güvenlik soruşturması mı gerçekleşecek acaba?

darkranger
Aday Memur
17 Eylül 2017 01:24

diğer torpilliler kadar değildir onun torpili de ondan büyük ihtimalle, "referansı" zayıftır

bgr06, 7 yıl önce

Hangi il için 1. Yedeksiniz bizde aynı şeyleri düşünüyoruz açıkçası. Ama bir taraftan da düşünüyorum adam torpilliyse niye yedeğe atsınlar.

Kpssaveb
Aday Memur
18 Eylül 2017 18:11

Yedekler evrak teslimi yapacaklarmı

Elvnkr51
Kapalı
18 Eylül 2017 19:50

Hocam siz İzmir için mi başvuru yaptınız

Kpssaveb, 7 yıl önce

Yedekler evrak teslimi yapacaklarmı

Kpssaveb
Aday Memur
18 Eylül 2017 22:14

Evet izmir için yedeğim

Elvnkr51, 7 yıl önce

Hocam siz İzmir için mi başvuru yaptınız

Elvnkr51
Kapalı
18 Eylül 2017 22:41

Hocam özele gelir misiniz

Kpssaveb, 7 yıl önce

Evet izmir için yedeğim

hazalylmz
Aday Memur
19 Eylül 2017 17:10

Arkadaşlar saat 4 gibi ankara valiliği ile görüştüm yedeklerle hemen iletişime geçileceğini söyledi asillerin elmemesi durumunda,asillerle aynı anda başlarsınız işe dedi,güvenlik soruşturması için ise benim bilebilceğim bir konu değil dedi

19 Eylül 2017 17:43

Ne zaman asil liste yayinlanir sordunuz mu hocam

hazalylmz, 7 yıl önce

Arkadaşlar saat 4 gibi ankara valiliği ile görüştüm yedeklerle hemen iletişime geçileceğini söyledi asillerin elmemesi durumunda,asillerle aynı anda başlarsınız işe dedi,güvenlik soruşturması için ise benim bilebilceğim bir konu değil dedi

Kpssaveb
Aday Memur
19 Eylül 2017 21:25

Arkadaşlar iletişim kurma şansı olanlar şu soruları sorabilir mi veya bilgisi olanlar cevaplayabilir

1) yedek adaylar evrak teslimi yapacaklarmı asiller ile beraber

2) yedek adaylar sıralarını nasıl takip edecekler çünkü 1 yıllık süre var bu süreç boyunca nasıl bir yol izlenilmeli

Fatikoo
Aday Memur
20 Eylül 2017 15:03

70 ve üstü alan bütün adaylar yedek mi? yoksa belirli bir aday belirlenecek mi? İlanda en fazla 1 katı yedek aday belirlenir yazıyor.

icewave
Aday Memur
20 Eylül 2017 15:27

İzmir yedeklerdeyim emre togay merkezi atandim eleyebilirsiniz

Kpssaveb
Aday Memur
20 Eylül 2017 23:10

Kesin olmayan listeler kaldırılmış yeni liste bu hafta gelir umarım bu sayede yedeklerinde durumu belli olur çünkü evrak teslimi istenecek

Mefeserap
Aday Memur
22 Eylül 2017 12:23

Açıklanacak diyorlar bugün yada yarın en azından bizim olay da netleşir bakalım gelmeyen kaç kişi olacak

Gul4891, 7 yıl önce

Evrak teslimi bitince belli olur yedeklerin durumu tahminimce 25 eylülden sonra belli olur

Kpssaveb
Aday Memur
22 Eylül 2017 23:20

Arkadaşlar yedekler belge teslim etmeli mi şuan

Fatikoo
Aday Memur
01 Ekim 2017 23:30

İstanbul yedekler evrak teslim edecek mi?

mikail41
Aday Memur
16 Ekim 2017 10:46

Siz teslim ettiniz mi ?

Fatikoo, 7 yıl önce

İstanbul yedekler evrak teslim edecek mi?

mikail41
Aday Memur
13 Kasım 2017 16:32

İstanbul önlisans yedekler özelden ulasin WhatsApp gurubu kurduk

Toplam 65 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi