Editörler : "eskiyara"Pangaea
10 Eylül 2020 12:37

Tezsiz yükseklisans yapıp hizmet puanı alanlar
Fen bilimleri enstitüsü Ortaöğretim fen ve matematik alanlar eğitim Anabilim dalı Tezsiz Yüksek lisans diplaması Yazan bir diplamam var öğretmen olduktan sonra yüksek lisans yapmak için başvurup yaptığım 2 yıl süren bir diplama fakat hizmet puanımı etkilemedi bu işlemler doğrumu alan varmı oysaki 4+1 döneminde 1 sene okuyan öğretmen olan kişilere 30 hizmet puanı verilmiş alan kişiler nasıl alınmalı yada diplamada ne yazmalıki hizmet puanımızı artırabilsin

konya29
Daire Başkanı
10 Eylül 2020 14:44

hocam bildiğim kadarıyla diplomanı ilçe milli eğitime götürüp işleteceksin özlük birimine,otomatikman sisteme yansıyor..

10 Eylül 2020 14:45

Siz aldınızmı
konya29, 4 yıl önce

hocam bildiğim kadarıyla diplomanı ilçe milli eğitime götürüp işleteceksin özlük birimine,otomatikman sisteme yansıyor..

10 Eylül 2020 14:47

Hocam hizmet puanı alamadım
konya29, 4 yıl önce

konya29
Daire Başkanı
10 Eylül 2020 14:59

hocam benimki daha bitmedi..sizdeki sorun bir öğretmen arkadaşta var da ilçe milli eğitime gitti, 10 dk halletti.

Varbuiştebiriş, 4 yıl önce
Hocam hizmet puanı alamadım
10 Eylül 2020 15:01

Hocam diplamanız benim yazdığım şekilde yazıyorsa vermiyorlarmış öyle diyorlar
konya29, 4 yıl önce

hocam benimki daha bitmedi..sizdeki sorun bir öğretmen arkadaşta var da ilçe milli eğitime gitti, 10 dk halletti.

10 Eylül 2020 15:08

Arkadaşınız buraya gelebilirmi yada ayrıntısını nasıl öğrensek acaba hocam
konya29, 4 yıl önce

vio5
Aday Memur
11 Eylül 2020 02:31

yüksek lisans yapanlara saygım var. ben de yaptım. ama bu düpedüz adaletsizlik . 3-4 yıllık öğretmen 10 yıllıkları geçiyor. hizmet puanı demek? yaptığı hizmet süresine eş değer puan demek. yüksek lisans ne alaka??? 15 sene doğuda köyde çalışan bir öğretmene 15 sene daha çalış diyorsunuz. Bu öğretmenden nasıl verim almayı düşünüyorsunuz?
11 Eylül 2020 06:19

Haklısın keşke adalet olabilse bu dünyada
vio5, 4 yıl önce
yüksek lisans yapanlara saygım var. ben de yaptım. ama bu düpedüz adaletsizlik . 3-4 yıllık öğretmen 10 yıllıkları geçiyor. hizmet puanı demek? yaptığı hizmet süresine eş değer puan demek. yüksek lisans ne alaka??? 15 sene doğuda köyde çalışan bir öğretmene 15 sene daha çalış diyorsunuz. Bu öğretmenden nasıl verim almayı düşünüyorsunuz?

konya29
Daire Başkanı
11 Eylül 2020 23:48

hocam yapacağınız tek şey,yüksek lisans diplomanız ilçe milli eğitimde özlük bölümüne işletmek..hepsi bu..

Varbuiştebiriş, 4 yıl önce
Arkadaşınız buraya gelebilirmi yada ayrıntısını nasıl öğrensek acaba hocam

selo71
Şef
12 Eylül 2020 13:08

Ehliyet, Liyakat ve Adalet malesef YOK.Uçurumun Kenarındayız.

yaylam
Aday Memur
12 Eylül 2020 16:28

Ülkemizin her yerinde rahatlıkla Yüksek Lisans yapabilirsiniz. Buyrun,siz de yapın.Alın puanı.

vio5, 4 yıl önce

yaylam
Aday Memur
12 Eylül 2020 16:31

Yanlış alıntıyı yaptım.Özür..

yaylam, 4 yıl önce

Ülkemizin her yerinde rahatlıkla Yüksek Lisans yapabilirsiniz. Buyrun,siz de yapın.Alın puanı.

orkun66
Aday Memur
12 Eylül 2020 17:18

yönetmelik çok açık, ortaöğretim alan öğretmenliği alanında tezsiz yüksek lisans yapanlar hizmet puanı alamaz. kısaca pedagojik formasyon niyetine alınan tezsiz yüksek lisanslara puan yok.

bana eklendi 30 puan iki gün sonra silindi. ama başka alanda tezsiz yapmışsındır onu alırsın.

mesela şu an bir çok ünv. ücret karşılığında bir çok alanda uzaktan tezsiz diploması satıyor.

arkadaş aldı yazmış birisi onda hata var silerler anlaşılırsa, bildiği halde sildirmiyorsa ve birinin önüne geçerse ve ortaya çıkarsa sıkıntı yaşar.

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi