Editörler : crops35
12 Nisan 2021 09:42

Sözleşmeli İşçimi, Sözleşmeli Tekniker memur mu? (Botaş vs Gib )

Merhaba, yakın zamanda Botaş ve Gib in makine teknikeri mülakatlarına girdim ikiside çok iyi geçti, olası bir ikilemde kalma durumunda, Botaş Bünyesinde Sözleşmeli işçi olmak mı yoksa Gib bünyesinde sözleşmeli makine teknikeri olmak mı daha avantajlı. Açıkcası çalışma şartları, maaş ve yan haklar konusunda hiç bilgim yok, yardımcı olabilirmisiniz. Teşekkür ederim.

Inception35
Memur
12 Nisan 2021 16:40

Bu senin kararın kardeş değerlendir ikisini de artı yönlerini eksi yönlerini hangi il vs ağırsa git

hanzel
Müsteşar Yardımcısı
12 Nisan 2021 16:59

Senin gibi 4 kişinin daha mülakatı iyi geçse sence hanginizi alırlar?

Teknikcan
Aday Memur
12 Nisan 2021 17:59

hocam işte artı eksi yönlerini bilmediğim için soruyorum :)

Inception35, 3 yıl önce

Bu senin kararın kardeş değerlendir ikisini de artı yönlerini eksi yönlerini hangi il vs ağırsa git

birbasi
Aday Memur
12 Nisan 2021 23:58

busoruyu sana neye göre cevap verelim ...

Teknikcan
Aday Memur
13 Nisan 2021 12:01

Yani maaş farkları, çalışma şartları, diğer haklar olarak aralarında ne gibi farklar var onu soruyorum.

birbasi, 3 yıl önce

busoruyu sana neye göre cevap verelim ...

Makine muh8842
Aday Memur
14 Nisan 2021 01:22

İs rahatlıgını düşünüyorsan memurluk derim

Hüsniye23
Kapalı
16 Nisan 2021 13:06

Birincisi, bu konuda forumda yada internette araştırma yaparak üç aşağı beş yukarı fikir sahibi olabilirsiniz. Çok zor bir şey değil. Ama sanki kazanmanız garantiymiş gibi bir de ikilemde kaldığınızı belirtmişsiniz. Öncelikle bir kazanın da (hayırlısı olsun) sonrasına sonra bakarsınız bence. Gerisi; ne desek de boş. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Caqdas06
Aday Memur
22 Nisan 2021 11:54

Botaş iş gücü olarak daha aktif bir ve işleri daha ağır olacağını düşünüyorum kurum ama gib de makine teknikeri ne görev yapabilir emin değilim 😀

Bu arada bende ikisine de başvuru yaptım botaş tan sonuç bekliyorum gib için puanım yeterli olmadi

birbasi
Aday Memur
22 Nisan 2021 12:12

merak ettim mi gib'i kazandınız mı acaba ?

Cebrailcicek
Aday Memur
27 Nisan 2021 04:51

Arkdaşlar gib i ben ankara merkezi kazandm botas mi gib mi arkdsn dddgi ne yapmalym

BetOws
Memur
27 Nisan 2021 12:45

İkisi de değil.

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi