Editörler : Lanet

05 Ağustos 2011 06:06

Ankastre mutfak için ne önerirsiniz?

Hangı marka,model?

emreates92
Aday Memur
05 Ağustos 2011 08:46

ankastre alcaksan esco marka al .. Diğerlerine göre daha cazip fiyatı var bütün ankastrelerin ortak özelliği en fazla 2 yıl sonra kararmaya başlaması. Esco sıkıntı yaratmayan bi cihaz memnun kalacağından eminim...

raffy
Kapalı
07 Ağustos 2011 12:29

Valla bütcenize bağlı siemens yada bosch derim ama yerli üretim olmayacak,zaten belli bi kapasitenin üstü almanyada üretiliyo mesela çamaşır makinasında 7 kilo üstü vs.eğer daha kliteli olsun derseniz meile yada gaggenau' da önerilebilir.

me_lisss
Yasaklı
08 Ağustos 2011 00:33

franke ya da teka' dan şaşma... bosh alanlar memnun değil... ama franke 1 numara derim..

ertancu33
Aday Memur
08 Ağustos 2011 11:26

Paranız varsa Teka derim. Bütçeniz kısıtlıysa diğerleri müsavi.

taner63
Aday Memur
08 Ağustos 2011 11:35

ben ankastre almadım, ama yeni aldığım evde peranın üçlü anakstresi var.kullanan varsa bilgi verebilirmi.

shnysn
Memur
08 Ağustos 2011 11:42

ben dominox öneririm hem frankenin ürünü hemde uygun fiyat... serviside franke.

buzlucay
Daire Başkanı
08 Ağustos 2011 11:46

bi müslüman da çıkıp ankastre de nedir yahu dememiş helal olsun.:D

gonca_gul_bolat
Aday Memur
08 Ağustos 2011 12:56

ben esco aldım ama henüz kullanamadım.fiyatı çok uygundu ve 5 yıl garanti veriyorlardı.5 yıla kadar zaten eskir yenilerim diye düşündüm.

cenk_sanli
Aday Memur
08 Ağustos 2011 13:09

Yegen al sana adresi veriyorum: diğerlerine hiç itibar etme. Adam gibi mal istiyorsan söylediğim yere bak, yok ben kalitesiz mal istiyorum dersen diğer yorumlara bak.

cenk_sanli
Aday Memur
08 Ağustos 2011 13:13

http://www.guldekor.com/?gclid=CJPAjM6ls6oCFQJO4QodyBKy7w

Saatçi
Şef
08 Ağustos 2011 13:55

Dostum bu konuda yeşil sermayaden uzak dur derim. Benim başım çok yandı. Sattıktan sonra mal kendilerinin değildir. Yeşil sermayeden kastımı biliyorsun, malum kayseri şirketleri.

Ben o zaman bir ton para suya döktüm aldım. 6. Ayında kullanılmaz hale geldiler. Komşumda aynı dönemde gitti yerel üreten bir sanayi firmasından aldı. Küçük bir firma, hiçbir şekilde ne arıza yaptı ne başka birşey.

Ben mahkemelerdi, bilirkişilerdi oydu buydu diye dünya kadar paramı çöpe attım. Ayrıca aylarca ortada eşyasız kaldım. En sonunda söktüm, çöpe attım. Şimdi o bahsettiğim yerel firmadan 3 te 1 i fiyatına aldım. Memnuniyetimi anlatamam.

erol82
Aday Memur
09 Ağustos 2011 07:51

kimse de arçelik dememiş. Arçeliği hep sağlam mal diye biliriz hatta evde bazı ürünlerini de kullanıyoruz memnunuz.Bazı arkadaşların tavsiye ettikleri ürünlerin adını hiç duymadım.Acaba ankastrede arçelik iyi değilmidir? Gerçi sanmam ama beyaz eşya da biraz şans işi galiba .

pınar polat
Daire Başkanı
09 Ağustos 2011 09:25

bizde arçeliğin siyah serisini aldık gayet memmunuz saatçinin dediği gibi fiyatı uygun olması önemli değil satış sonrası destek çok önemli

örneğin benim elektrik süpürgem sımens bir sorunum vardı müşteri hizmetlerini aradım size dönülecek dendi bir kez aradılar telefon yanımda yoktu sonra ne aradılar ne sordular

ankastre alırken bunları bir bütün olarak düşünmek lazım

erol82
Aday Memur
09 Ağustos 2011 17:17

arkadaşlar bu başlık benim için iyi oldu :)

ben de bugünlerde arçeliğin üçlü setini almayı düşünüyorum.ocak siyah davlumbaz gri fırın da siyah cam gri kapaklı 1775 liraya kampanyada.çok iyisi değil sanırım ama kötü de değil bu ara çok satılmış bizi bi kaç sene idare edecek şık bir takım.

inşallah iyi çıkar kullanan varsa fikir verirseniz sevinirim.

barabenli
Aday Memur
09 Ağustos 2011 18:35

siyah ocak ve siyah davlumbazı tavsiye etmiyorum. ocağı ilk başlarda gayet güzel temizlenio fakat daha sonra çizilmeler olmaya başlıo her ne kadar çizilmez deselerde kullandığınız ürünler zamanla çizio. davlumbazda çok çabuk tozlanıo. ne de olsa siyah. 2günde 1 elinde toz bezi silmeye çalışıosun. ben camlı olan ankastreleri tavsiye etmiyorum.kızartma falan yaptığında yağın bi kısmı davlumbaza yapışıo ve üzerine toz gelince temizlemek ölüm oluo. 1yıldır siemensin 3lü ankastre setini kullanıorum fırından ocaktan davlumbazdan memnunum. 3ü de tamamen gri hem tozu belli etmio. fırında çabuk ısınıo ve pişirmesi gayet iyi. davlumbazın içinden parçaları çıkartıp makinede yıkayabiliyorsun.,ben çok memnun kaldım. ayrıca servis konusunda da iyiler hemen gelip takıolar ve en ufak sorunda ilgileniyorlar.

barabenli
Aday Memur
09 Ağustos 2011 18:40

geçen yıl fiatı 1000tl civarındaydı.

murderuo
Daire Başkanı
09 Ağustos 2011 20:53

Ben bir yapı markette çalıyorum ve kesinlikle frankeden şaşma derim.

ürünler ömürlüktür.

detay isterseniz mesaj atabilirsiniz.

erol82
Aday Memur
10 Ağustos 2011 02:24

benim bahsettiğim üçlü set mi 1000 lira civarındaydı geçen sene ?

camlı davlumbazı çok beğeniyorum ama kullanışsız olduğunu biliyorum ondan almam . arçeliğin üçlü setini alayım diyorum..ksrarsızlık çok kötü :)

tau
Memur
10 Ağustos 2011 04:12

ıcf diyorum,hem yerli hem kaliteli

pınar polat
Daire Başkanı
10 Ağustos 2011 09:17

evet temizleme olarak siyah camlar çok kirleniyor yemek pişirmesenizde tozu çok belli ediyor

Toplam 30 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi