Editörler : "eskiyara"Pangaea

rodiva
Genel Müdür
18 Eylül 2021 16:08

merhabalar , arkadaslar bu PCR konusunda sizde durum nedir merak ettim ?

valla bizde idare pek sormuyor ben yinede hem idaremden memnun olduğumdan hem de ne şiş yansın ne kebap diye düzenli olarak yaptırıyorum.

yalnız çarşamba günleri onca insan arasında bu ne hır gür diye düşünmeden de edemiyorum.

....

evet ne durumdasınız ?

enginimt
Aday Memur
18 Eylül 2021 18:13

Herkese merhaba. Bizden perşembeden perşembeye test yaptırmamız istendi. Okul çıkışı dahi gitsem 18.00 gibi rahatlıkla test yaptırabiliyorum. Sağolsunlar test yapanlar acıtmadan yapıyor. E-nabızdan pdf çıktılarını alıp müdür yardımcısına veriyorum. Aşı olsanız da olmasanız da sağlıcakla kalın

fakeplastictrees
Aday Memur
20 Eylül 2021 16:05

Pcr vermeyen ve tutanak tutulan hocalara soruyorum, tutanak tutulduktan sonra ertesi gün icin pcr yaptırdınız mı? Yoksa test yaptırmadan okula gitmeye devam mı ediyorsunuz?

Entellektüelizm
Şube Müdürü
20 Eylül 2021 21:01

Oturma organından komplo teorisi üretiyorsun. Basit bir vatandaş bu bilgileri edindi ama koskoca devletler dünyadan bi haber öyle mi. Tutturmuşsunuz saçma sapan plandemi gibi kavramlar üretmeye. Aşı olacaksan ol, olmayacaksan kara propaganda yapma.
defterci, 3 yıl önce

Bakın bunu anlamak biraz zor olabilir. Küresel zeka tez ve anti-tez üzerinden iş yürütüyorlar.

2015'de bu kovid'e patent alındı, Fransa'nın pastör enstitüsünde üretildi ve Wuhan'da salındı.

Bu kovid'le istedikleri kadar adam öldürüp korku yaymak ve gen terapisi olan aşıları insanlara tatbik etmek istiyorlardı. İstedikleri kadar insan ölmedi ama korku propagandası tam gaz devam etti.

Yakınlarınızı kaybetmiş olabilirsiniz, ağır geçirmiş de olabilirsiniz, ama bu gerçek değişmez. Bunun sebepleri aşağıdakiler olabilir:

1-KORKU: Korku bağışıklığı zayıflatır. Ben güle oynaya ve dinç hastaneye gidip kovid pozitif çıkınca "ay bana bir şeyler oluyor" vakalarını bilirim.

2- Yanlış ilaç tedavileri: Hidrosiklorokin vs. apar topar, açıklama yapmadan kaldırıldı. Herkese leblebi gibi dağıtıyorlardı, Hesabını veren var mı? Favipavir de masum zannetmeyin.

3- Tedavi'ye yanlış yaklaşım: Bu virüsü çıkaranlar ne istedi ise o yapılıyor. Kimse D-vit, B12 vitamini, probiyotik, propolis, bağışıklık güçlendirme vs. demedi.

Hava zerrecikleri ile çok kolay taşınan bu virüs zaten 2 senedir içimizde, istediğiniz kadar maske takın muhatab olmayan yok. Pencereyi açtığınızda bile su zerrecikleri ile eve ulaşır. Hiç aşı olmamış kişilere antikor testi yapılsa zaten en az %50 antikorlu çıkardı.

Zaten özellikle kış aylarında günlük 500 civarı yaz aylarında da 80 civarı insan gribal enfeksiyonlara bağlı olarak zatürre gibi hastalıklarla vefat ediyordu. Bu tür enfeksiyonlarda artık grip ve influenzanın yerini kovid aldı.

Belarus başbakanı ne yaptı? Maske takmadan kovid yoğun bakım hastalarını ziyaret etti. Böyle hastalıklar olabilir dedi ve olması gerektiği gibi orada bu işi normalleştridi. Şahsen ben benzer bir hareketi, domuz griinde oyunu bozan ERDOĞAN'dan da bekledim ama olmadı...

Texas. Orada hiç bir yasak uygulanmadı, maske yasaklandı. PCR yapılmadı. Ölüm sayıları artmadı, normal hayat devam etti.

Sürü pisikolojisini bırakıkıp müslümanca bir şeyler yapmamız lazım. Ters propaganda yapmamız lazım. Tamam, kovidden ölenleri mi veriyordun rakam rakam? Ver aynı gün sigara ve kanserden ölenlerin rakamlarını ayrı ayrı bak bakalım işler nasıl değişiyor.

Bindik bir alamete, gidiyoruz kıyamete.

22 Eylül 2021 20:02

hala test isteyen okul yada ilçe mebler var mı

fakeplastictrees
Aday Memur
26 Eylül 2021 07:51

Hocam, istemeyen okul mu var? Test vermeden okula girebilen var mı? Bunun bir yolu var mı?

serdar202020, 3 yıl önce

hala test isteyen okul yada ilçe mebler var mı

z1rz0p
Aday Memur
30 Eylül 2021 08:42

Ben bir ogrenci velisi olarak asi ya da pcr testi yaptirmayan ogretmenin cocugumun dersine girmemesi konusunda ic isleri bakanliginin ilgi yazilarini da ekleyerek dilekce verdim aksi durumda okulu gerekli makamlara sikayet edecegimi sozlu olarak da belirttim.

Quennn
Aday Memur
30 Eylül 2021 09:23

Yok anayasal hak yok kimse bişey yapamaz , iki gün sonra bi kaç şikayet geldiğinde görmek lazım şu cengaverleri , aşı sırasının en önünde nasıl bekliyor

okulön
Memur
30 Eylül 2021 09:26

Aynı seyi çocuğunuzun sınıfındaki arkadaslarının aileleri için de istesenize madem. Hani virüs sınıfın içindeki tüm herkesten gelebilir ya hatırlatmak istedim.
z1rz0p, 3 yıl önce
Ben bir ogrenci velisi olarak asi ya da pcr testi yaptirmayan ogretmenin cocugumun dersine girmemesi konusunda ic isleri bakanliginin ilgi yazilarini da ekleyerek dilekce verdim aksi durumda okulu gerekli makamlara sikayet edecegimi sozlu olarak da belirttim.

z1rz0p
Aday Memur
30 Eylül 2021 09:46

Ogrenci sinif arkadaslarinin ailesiyle temas mi ediyor? Aileden birinde pozitif cikarsa zaten cocuk izole edilir sinif icin risk olusturmaz. İste sizde bunlari dusunecek kapasite olmadigi icin hastaligin yanisira zihniyetten de cocugu korumak şart.
okulön, 3 yıl önce
Aynı seyi çocuğunuzun sınıfındaki arkadaslarının aileleri için de istesenize madem. Hani virüs sınıfın içindeki tüm herkesten gelebilir ya hatırlatmak istedim.

kalkanli
Kapalı
30 Eylül 2021 10:10

burundan yapılacak :)

Toplam 111 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi