Editörler : swat3410
22 Mart 2020 13:58

Astım ve hipertansiyona idari izin verilmemesi
Astım ve tansiyon hastasıyım , hastalığımı belirtir rapor ve dilekçemi görev yaptığım yere verdim ancak izin verilmedi ve görev yerimden polis merkezine tayin edileceğim bildirildi , sizce ne yapmalıyım

frcry
Memur
22 Mart 2020 14:03

astım hastasıyım idari izin verildi , astıma veriliyor vermesi gerek

Lithium99
Müsteşar
22 Mart 2020 14:31

Cumhurbaşkanlığı genelgesini de dilekçene ekle, bir üst merciye tekrar dilekçeni teslim et ilçe müdürü vb gibi.

Emirrr1805
Aday Memur
22 Mart 2020 14:50

İzni vermeyen ilçe müdürü, ilçede kalp hastası olan daha önceden kalp krizi geçirmiş olanlarda var kimseye izin vermedi ve senelik izinleri de kapattı

frcry
Memur
22 Mart 2020 14:57

kaymakama gidin
Emirrr1805, 4 yıl önce
İzni vermeyen ilçe müdürü, ilçede kalp hastası olan daha önceden kalp krizi geçirmiş olanlarda var kimseye izin vermedi ve senelik izinleri de kapattı

sinan0
Aday Memur
22 Mart 2020 18:44

Astım hastasına banko veriliyor izin

Ospina34
Şef
22 Mart 2020 23:35

Cimere yazın öyle şeymi olur cumhurbaşkanı genelgesi var senşn sokağa çıkmaman lazım

hakkaripolisi34
Daire Başkanı
23 Mart 2020 07:55

virüsü kaparsan direkt ölürsün açık ve net astımın var çünkü.. dikkat et cimeri telefonla ara öncesonra yaz

Emirrr1805
Aday Memur
23 Mart 2020 15:58

Aramak daha mi hızlı sonuç verir
hakkaripolisi34, 4 yıl önce

virüsü kaparsan direkt ölürsün açık ve net astımın var çünkü.. dikkat et cimeri telefonla ara öncesonra yaz

pikaco34
Memur
23 Mart 2020 16:31

Raporlu ilaç kullanan Hiper Tansiyon hastalarına da idari izin veriliyor. Bunun için E Nabızdan Raporlarım Bölümüne girip Hastalığınız ve ilacınızın adı da yazan ve hangi tarihler arasında geçerli olduğu belirtilen sayfanın çıktısını alıp İdari Büronuza vermeniz yeterli.

sinan0, 4 yıl önce

Astım hastasına banko veriliyor izin

23 Mart 2020 17:31

Arkadaşlar genelgede diyabet hastası olanlarda geçiyor diyabet hastası olup idari izne ayrılan oldu mu bilen izne ayrılan yazarsa iyi olur bide tebliğ eden olmadı diğer kurumda çalışan arkadaştan gördüm dezavantajımıza olan herşeyi gruplardan anında paylaşmayı biliyorlar hakkımız haram olsun polisi insan yerine koymuyorlar

petro1903
Şef
23 Mart 2020 17:41

Bunun vebalini büyük başlar oder reis esnek çalışma diyor bizimkiler geriye cagiriyor

sinan0
Aday Memur
23 Mart 2020 19:28

Duyduğum kadarıyla bizim birimde o sebeple idari izin alan oldu

ÇTL-Cİ-BURAK, 4 yıl önce
Arkadaşlar genelgede diyabet hastası olanlarda geçiyor diyabet hastası olup idari izne ayrılan oldu mu bilen izne ayrılan yazarsa iyi olur bide tebliğ eden olmadı diğer kurumda çalışan arkadaştan gördüm dezavantajımıza olan herşeyi gruplardan anında paylaşmayı biliyorlar hakkımız haram olsun polisi insan yerine koymuyorlar

pikaco34
Memur
23 Mart 2020 19:53

Bizde alan var diabetten ve yüksek tansiyondan yukarıda yazdığım şekilde yaptı ikiside.

ÇTL-Cİ-BURAK, 4 yıl önce

snuy
Şef
24 Mart 2020 10:47

Yüksek tansiyon hastalarının sokağa çıkması yasak. İdari izin vermemek ne demek.

petro1903
Şef
24 Mart 2020 11:34

Yazı geldi idari izne ayrilanlari geriye çağırın diye sadece 1 2 tane hastalık tanısı olanları kapsıyor mus idari izin o

Emirrr1805
Aday Memur
24 Mart 2020 11:36

Nasıl bir yazı geldi paylaşır mısın
petro1903, 4 yıl önce

Yazı geldi idari izne ayrilanlari geriye çağırın diye sadece 1 2 tane hastalık tanısı olanları kapsıyor mus idari izin o

my.eng.en
Aday Memur
24 Mart 2020 12:42

Kronik hastalık listesinde j45 olarak geçiyor astım. Verilmemesine imkan yok.

QENN
Şef
24 Mart 2020 12:52

Petro yazı geldi demişsin, gördüysen müallaktan niye yazıyon. Görmediysen doğru mu diye soru yönelt...

24 Mart 2020 13:14

Görevi kötüye kullanmaktan suç duyurusunda bulunacaksın, başka bir şey paklamaz bunu. Cimere falan yazsan bile sana cevabın gelmesi 30-40 günü bulur. O zamana kim öle kim kala. Tabiki bu suç duyurursunu yapacak kapasitede bir babayiğit tanımıyorum ben bu teşkilatta.

Poyraz.
Memur
24 Mart 2020 13:38

kardeşim biz çaliştigimiz yerde bırak astim daha hafif solunum yolu rahatsizliklarina bile kullandiği ilaç dökümleriyle kendi personelimize idari izin yazdirdik. onama için bekleyenleri idare ettik Allah korusun direkt risk grubundasiniz. Varsa e-devletten yoksa en yakın sağlik kuruluşundan raporunu varsa kurum tabipliğine yoksa sağlik kuruluşuna yazdır. geçmiş olsun ama çalişman uygun değil. biz kendi personelimize genelgede ki 12 gunluk sure uzatilmasa dahi senelik izin ile yardimci olabileceğimizi soyluyoruz. çalişmalari doğru degil. çok riskli.
Toplam 42 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi