Editörler : supporters.
10 Ekim 2019 14:55

TÜİK bilgisayar mühendisi uzman yardımcılığı

merhaba tüik bil müh uzman yardımcılığı kpss ve yds atama puanı ve mülakat hakkında bilgisi olan var mı

SSemihaa
Aday Memur
10 Ekim 2019 20:50

arkadaşlar hadi tüik i geçtim de hiç mi uzman yardımcısı olan yok mülakatına giren de mi yok biyardımcı olsanız

sonradanmuhendis
Aday Memur
11 Ekim 2019 12:04

Bu ilana ben de başvuracağım, daha önce ben de hiç mülakata girmedim. Umarım çok ağır geçmez, önceki alımlarla ilgili bir bilgi bulmaya çalıştım ama bir şey söylemek zor maalesef.

sonradanmuhendis
Aday Memur
11 Ekim 2019 12:06

Tabi önce sıralamaya girip mülakata çağrılmak lazım, umarım yeterli puan vardır

SSemihaa
Aday Memur
11 Ekim 2019 14:44

P1 89 YDS 78,75 sizin kaç peki
sonradanmuhendis, 5 yıl önce

Tabi önce sıralamaya girip mülakata çağrılmak lazım, umarım yeterli puan vardır

11 Ekim 2019 15:46

bu puanla kesinlikle listeye girersiniz.
SSemihaa, 5 yıl önce
P1 89 YDS 78,75 sizin kaç peki

SSemihaa
Aday Memur
11 Ekim 2019 16:08

tesekkurler umarim
rmazandavulcusu, 5 yıl önce
bu puanla kesinlikle listeye girersiniz.

sonradanmuhendis
Aday Memur
11 Ekim 2019 17:55

p1 83 yds 72.5 aslında bu sene çok umudum yok 2020 kpss'den iyi puan yapabilirsem belki birşeyler olur, rmazandavulcusu'nun da dediği gibi bence siz mülakata çağrılırsınız

11 Ekim 2019 18:45

sen de çağırılırsın hocam, tahminim.

p1 83 yds 72.5 aslında bu sene çok umudum yok 2020 kpss'den iyi puan yapabilirsem belki birşeyler olur, rmazandavulcusu'nun da dediği gibi bence siz mülakata çağrılırsınız

sonradanmuhendis
Aday Memur
11 Ekim 2019 21:17

umarım dediğin gibi listeye girebilirim hocam, artık biz paylaşırız mülakatla ilgili durumları

rmazandavulcusu, 5 yıl önce
sen de çağırılırsın hocam, tahminim.

SSemihaa
Aday Memur
11 Ekim 2019 23:12

insallah diledigimiz gibi olur arkadaslar basarilar herkese

umarım dediğin gibi listeye girebilirim hocam, artık biz paylaşırız mülakatla ilgili durumları

Ivar
Aday Memur
25 Ekim 2019 17:29

merhabalar, genel olarak ETL süreçleri, BI uygulamaları, veri tabanı yönetimi, SQL, PL/SQL ve PostgreSQL süreçleri hakkında sorularla karşılaşmanız olası.

şimdiden başarılar.

sonradanmuhendis
Aday Memur
20 Kasım 2019 22:05

Bugün itibariyle mülakatlar bitti benimki açıkcası pek iyi geçmedi arkadaşlar umarım sizinki iyi geçmiştir. Mülakat klasik tarzdaydı heryerde okuduğumuz gibi kendinizi tanıtmanızın ardından neden o kurum ve alanınızla ilgili sorular. Hepimizin hakkında hayırlısı.

20 Kasım 2019 22:18

sağlı sollu geldiler üstüme hiç böyle bişey beklememiştim açıkçası. moralim sıfır bir şekilde çıktım mülakattan, umudum sıfır. hepimize hayırlı olsun.

sonradanmuhendis
Aday Memur
18 Ocak 2020 22:25

Mülakat sonuçları da açıklanmış, kazananlara hayırlı olsun görevlerinde başarılar. Maalesef benim olmamış... Bu kurumu bir bilgisayar mühendisi için güzel bir kurum diye düşünüyorum, faydalı olabileceğim ve kendimi geliştirebileceğim bir yerdi, sağlık olsun... Yalnız hiç bir bölümden alınacağı duyurulan sayı doldurulmamış daha da garibi endüstri mühendisliğinden hiç başarılı olan yok, acaba mülakata mı katılmadılar yoksa girip de başarısız mı değerlendirildiler? Kurumun ihtiyacı olmasa hiç alımla uğraşmazlardı herhalde, içimde bir umut var belki yeni sene yine bir alım yaparlar ve buradan arta kalan sayılar o alıma aktarılır?

aranaankan
Memur
03 Ocak 2021 08:35

Bu alım KPSS ve YDS olarak kaçla kapattı acaba bilen var mı?

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi