Editörler : E.Kayı Han
09 Şubat 2017 13:40

Başkasına hat verip bu durumdan mağdur olan ihraçlar

Başkasına hat verip bu durumdan mağdur olan ihraç arkadaşlar. ne gibi gelişmeler yaşadınız?

Ben de aynı durumdayım 675 ile ihraç oldum. savcılık dilekçemi almadı. adli işlem yokmuş hakkımda. karşı tarafta hattı kendisinin kullandığını kabul eden bir yazılı beyan verdi.

babaokulu20
Aday Memur
10 Şubat 2017 10:44

yok mu bu durumda olan arkadaş

adayöğretmen06
Aday Memur
10 Şubat 2017 14:08

Benim eşim de akrabasına verdiği hattan 7 şubatta ihraç oldu. Savcılıktan hatti kimin kullandığına dair belge de alip gönderdik ama yine de ihrac oldu belge yetismedi diyenler var ne oldu artik bilmiyoruz.

adayöğretmen06
Aday Memur
10 Şubat 2017 14:11

Siz ne zaman ihraç oldunuz hocam

babaokulu20
Aday Memur
10 Şubat 2017 14:30

675 ile ihraç oldum hocam . savcılıktan o belgeyı almak ıcın ne yaptınız.

babaokulu20
Aday Memur
10 Şubat 2017 14:32

adli bi süreç yasadınız mı hocam. savcı benım evragı almadı cunku adlı işlem yok hakkımda diye

adayöğretmen06
Aday Memur
10 Şubat 2017 14:41

Açığa alindigimda suc duyurusunda bulunmuştum.Göreve iade edilmem için kuruma sunmak icin belge istedim belgeyi geçen hafta aldim gönderdim bu hafta ihrac oldum. Hakkimda açılmış dosya varmış ama gözaltı falan yasamadim adli hicbirseyim yok

babaokulu20
Aday Memur
10 Şubat 2017 15:55

ahh o dosya bir de bende olsa da benım degıl baskasının kullandıgını resmı olarak kanıtlayabılsem

adayöğretmen06
Aday Memur
10 Şubat 2017 16:04

Biz kanıtladık hocam işte ama ihraç oldum

babaokulu20
Aday Memur
10 Şubat 2017 16:19

çok enteresan bu işler yaa

kafkasmusti
Memur
10 Şubat 2017 20:20

ben tutanak aldım başkasına verdiğim hattı kullanan kişiden hattın devrini de gerçekleştirdim ben de 672 ile ihraç edildim

kafkasmusti
Memur
10 Şubat 2017 20:22

Bu işin çözümünün nasıl olacağını bir bilsek bi girişimde bulunacaz da bir şey yok yölendiren yok sadece bekliyoruz bakalım artık nasıl olacak hakkımızda hayırlısı olsun

harrani
Şef
10 Şubat 2017 22:01

Esim bu durumu yasadi. Adlî surec devam ediyor hala. Ihrac oldu.

mhmtiöm
Aday Memur
10 Şubat 2017 22:10

Arkadaşlar ben de sizinle aynı durumdayım.7 şubatta ihraç oldum.adlı süreç yaşadim.önümüzdeki hafta hattı kullanan kişi ifade verince savcıdan gereken belgeyi alıp başvurulara başlayacağım.toplu hareket etsek,ankaraya direkt ulaşsak iyi olur.sesimizi duyurmamiz lazım

babaokulu20
Aday Memur
11 Şubat 2017 10:45

hocam ama benım adlı süreç olmadı işte o yüzdn resmi belge alamıyorum adliyeden.

ruysal1919
Aday Memur
13 Şubat 2017 15:04

29 ağustosta açığa alındım 2 eylülde ihraç oldum. İhraç sebebini 2-3 hafta sonra öğrendim 10 yıl evvel akrabama verdiğim hatta o malum program. Tabi ilk zamanlar derdimizi anlatmak için çabaladık durduk ama nafile söylenenler hep aynı hocam biz seni tanıyoruz sen dönersin ama bu biraz zaman alır şuan yapılacak hiç bir şey yok. Eylülde kurulan komisyona başvurduk 5 buçuk ay oldu tık yok hattı kullanan tem de ifade verdi hattı 10 yıldır ben kullanıyorum diye hatta ek ifadeler alındı doğrulamak için ifadeleri komisyona gönderdim ama hala ses yok. Şu kadar zaman geçti benim anladığım eğer yüksek yerlerde tanıdığınız yoksa kaderinize razı olup beklemekten başka çare yok.Allah büyük ve onun adaletine sığındık. Kanuniye yapılan uyarıyı kulağımıza küpe yaptık yarın Hakkın divanına varınca Kanuniden alır hakkını karınca

zynpclk60
Aday Memur
13 Şubat 2017 16:03

Bende ayni sekilde 14 ekim acik 7 subat ihrac. Kardesime aldigim hat nedeniyle. 6 subatta ikimizde ifadelerimizi verdik. Savcidan hatti kullanmadigima dair resmi olarakta belgelenmesine ragmen ihracim.

Nazyaren 09
Aday Memur
13 Şubat 2017 16:05

Kardeşinize suc duyurusunda bulundunuz mu hocam

zynpclk60, 7 yıl önce

Bende ayni sekilde 14 ekim acik 7 subat ihrac. Kardesime aldigim hat nedeniyle. 6 subatta ikimizde ifadelerimizi verdik. Savcidan hatti kullanmadigima dair resmi olarakta belgelenmesine ragmen ihracim.

babaokulu20
Aday Memur
13 Şubat 2017 16:19

ne kadar farklı dünyalar ve ortak noktamız bu. ben gerçekten bunların bizim ülkemizde olacagını hiç düşünmezdim. insanların yaşamları gelecekleri çok zor duruma girdi. Allah yardımcımız olsun. ben birilerine bu durumu anlatınca sende akıl yok mu ne verdın dıyorlar. işte bizim saflığımız bu ama iyi niyet kurbanıyız. Rabbim yardımcımız olsun.

zynpclk60
Aday Memur
13 Şubat 2017 19:42

Hayir bulunmadim hocam.

Ben ifade verdikten sonra oda verdi yazili beyanida vardi. Zaten baz istasyonlarindan onun bulundugu sehir cikinca bana bununla ilgili arastirma tutanagi diye bir kagit verdiler.

Kardesim ise adli kontrol ve kefaretle serbest. Yalniz hakim icerikleri bekliyoruz diye de eklemis.

Nazyaren 09, 7 yıl önce

Kardeşinize suc duyurusunda bulundunuz mu hocam

zynpclk60
Aday Memur
13 Şubat 2017 19:44

Bundan sonra neler yapacagiz bilgisi olan varmi arkadaslar? OHAL bimer cimer disinda.

Toplam 992 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi