Editörler : swat3410E.Kayı Han
17 Mart 2020 12:01

Pomem ne zaman aciklanir? Tahminlerinizi alalim :)
Gündemide göz önüne alarak cevaplayalım arkadaşlar.

Bu ankete 30 günde, 123 kişi oy kullandı ve 16/04/2020 12:01 tarihinde sona erdi.

fgyureklii
Aday Memur
17 Mart 2020 12:09

Bu hafta içi açıklanır ye düşünüyorum. ama eğitim olmaz herkesin tahmin ettiği gibi

asena0011
Aday Memur
17 Mart 2020 12:12

İnşallah öyle olur bende Mart ayı içerisinde sonuç açıklanacağını düşünüyorum :)

fgyureklii, 4 yıl önce
Bu hafta içi açıklanır ye düşünüyorum. ama eğitim olmaz herkesin tahmin ettiği gibi

Turkpolicc
Daire Başkanı
17 Mart 2020 13:23

Nisanın son haftası...

adayogrenc
Kapalı
17 Mart 2020 13:44

temennim mart ayı içerisinde açıklanıp eğitimin ileri tarihte başlamasına yönelik ancak sanırım gündem bu kadar yoğunken kimse pomemi açıklayalım diye bir amaç gütmüyo, o yüzden nisanın son haftası şıkkını işaretliyorum

asena0011
Aday Memur
17 Mart 2020 13:49

oylamanız için teşekkürler.Desenize en sansiz dönem oldu bu 26 korkarım ki mayisin son haftasinada kalacak bu gidisle diye

adayogrenc, 4 yıl önce

temennim mart ayı içerisinde açıklanıp eğitimin ileri tarihte başlamasına yönelik ancak sanırım gündem bu kadar yoğunken kimse pomemi açıklayalım diye bir amaç gütmüyo, o yüzden nisanın son haftası şıkkını işaretliyorum

Miyavss
Aday Memur
17 Mart 2020 13:54

Bence intibak sürecine baslamamız Haziran'ı bulacak bu gidişle her geçen gün önlemler arttırılıyor ki devlet bence pomemi alalım diye düşünmüyor bu ara. İnşallah adımız 27. Dönem olmaz.

asena0011
Aday Memur
17 Mart 2020 14:01

Belki aciklayip intibak icin sure verirler ama oylede olurmu bilemiyorum sadece gonul mart ayinda gelsin diyor :) Bu pomemin araya 25.donemde girmisti ismide 27 olsa sasirmam :) ama virus yayilirsa polislik degil tummemur alimlari durur insallah bu virus denenden kurtuluruz kisa sure icinde.

Miyavss, 4 yıl önce
Bence intibak sürecine baslamamız Haziran'ı bulacak bu gidişle her geçen gün önlemler arttırılıyor ki devlet bence pomemi alalım diye düşünmüyor bu ara. İnşallah adımız 27. Dönem olmaz.

münzevipir
Aday Memur
17 Mart 2020 14:09

Nisan?ın ilk iki haftası açıklanacağını düşünüyorum.

Gökhan671
Yasaklı
17 Mart 2020 14:13

Arkadaşlar 27.dönem pomem güven masası şeklinde gelebilir. Başka pomem alımı olmayacak 2020 içerisinde. Mevcut 26.donem POMEM kontenjanı 10.000 -12.000 şeklinde olacak. Virüs etkilemez diyenler arkadaşlara; kesinlikle etkileyecektir. Nisan sonunu bekleyin. Kontenjan arttırımı virüsle doğru orantılıdır. Foruma ilk defa girdim. Duyum bakanlık müsteşar makamındandır. Herkese iyi günler evinizde kalmaya dikkat edin. Sokağa çıkma yasağı bu hafta içi gelecektir. Mevcut vaka sayısı 54 tür. 2 kişi hayatını kaybetmiştir. Vakanın bulunduğu şehir istanbul anadolu yakasıdır

asena0011
Aday Memur
17 Mart 2020 14:15

ooo bilgilere bak :) Kontenjani peki neden artirma gereksiniminde buluncaklarki ?

Gökhan671, 4 yıl önce

Arkadaşlar 27.dönem pomem güven masası şeklinde gelebilir. Başka pomem alımı olmayacak 2020 içerisinde. Mevcut 26.donem POMEM kontenjanı 10.000 -12.000 şeklinde olacak. Virüs etkilemez diyenler arkadaşlara; kesinlikle etkileyecektir. Nisan sonunu bekleyin. Kontenjan arttırımı virüsle doğru orantılıdır. Foruma ilk defa girdim. Duyum bakanlık müsteşar makamındandır. Herkese iyi günler evinizde kalmaya dikkat edin. Sokağa çıkma yasağı bu hafta içi gelecektir. Mevcut vaka sayısı 54 tür. 2 kişi hayatını kaybetmiştir. Vakanın bulunduğu şehir istanbul anadolu yakasıdır

0nur06
Aday Memur
17 Mart 2020 14:22

2020 de yapılması planlanan alımı yapamayacakları için ve uzayan eğitim sürecininde etkisinden dolayı oluşacak personel ihtiyacının teminini bu şekilde sağlayacak olabılırler arkadasın soyledıklerı mantıklı geldı bana

asena0011, 4 yıl önce

ooo bilgilere bak :) Kontenjani peki neden artirma gereksiniminde buluncaklarki ?

asena0011
Aday Memur
17 Mart 2020 14:25

Mulakati gecen adayin polis olmak ihtimali ozaman cok yuksek olur insallah attirirlar kontenjani tesekkur ederim yorumunuz icin

0nur06, 4 yıl önce

2020 de yapılması planlanan alımı yapamayacakları için ve uzayan eğitim sürecininde etkisinden dolayı oluşacak personel ihtiyacının teminini bu şekilde sağlayacak olabılırler arkadasın soyledıklerı mantıklı geldı bana

asena0011
Aday Memur
17 Mart 2020 14:27

Tesekkurler dusunceniz Nisana kaldi gorunene gore

münzevipir, 4 yıl önce

Nisan?ın ilk iki haftası açıklanacağını düşünüyorum.

primer28
Şube Müdürü
17 Mart 2020 15:15

Siz hangi dünyada yaşıyorsunuz arkadaşlar? Ortalık durulana, koronanın artış hızı sıfırlanıp eldekiler tedavi olana dek unutun POMEM i falan. Ancak sokaklarda kaos durumu artarsa acilen eğitime alınırız. Devlet şuan sağlık sistemini nasıl ayakta tutarızı düşünüyor ne eğitimi ne sağlık raporu? Şizofren misiniz? Dünyada olup bitenleri, İtalya'da, İngiltere'de çöken sağlık sistemlerini de mi görmüyorsunuz? Ne martı ne nisanı ne pomemi? Ay da mı yaşıyorsunuz?

asena0011
Aday Memur
17 Mart 2020 15:32

Galiba ayda sen yasiyorsun bu oy verenler salak bir sen akillisin hepsini oku oyle yap anketimin altina oy verenler hakkinda boyle sacma yorum yapmaniz cok gereksiz bizde biliyoruz durumun kotu oldugunu ama diger ulkere gore cok sukur onune gecilmeyecek durumda degiliz kisa surede bitecek bu virus devletimizin onlemlerini goruyorsun galiba kor degilsen yani Aydamisin Marstamisin sen nerdeysen bilmiyorum bu pomem ankette belirtilen tarihte zaten aciklanacak bu belli önlemler aliniyor virus falan kalmiycak insallah kisa surede lutfen cok bilmislik yapmadan once Mantik cercevesinde dusununuz..

primer28, 4 yıl önce

Siz hangi dünyada yaşıyorsunuz arkadaşlar? Ortalık durulana, koronanın artış hızı sıfırlanıp eldekiler tedavi olana dek unutun POMEM i falan. Ancak sokaklarda kaos durumu artarsa acilen eğitime alınırız. Devlet şuan sağlık sistemini nasıl ayakta tutarızı düşünüyor ne eğitimi ne sağlık raporu? Şizofren misiniz? Dünyada olup bitenleri, İtalya'da, İngiltere'de çöken sağlık sistemlerini de mi görmüyorsunuz? Ne martı ne nisanı ne pomemi? Ay da mı yaşıyorsunuz?

Skyline28
Aday Memur
17 Mart 2020 15:32

Resmi açıklama olmasada kontenjan artacak diye bende duydum, hayırlısı olsun hepimize

Miyavss
Aday Memur
17 Mart 2020 15:35

Kardeş sen neden yükseliyorsun insanların elinden gelen birşey Yok herkes üzerine düşeni Zaten yapıyor Yapmaya çalışıyor ama insanlar gelecegini de düşünmek zorunda. Burası bir forum herkes fikrini söylemekte düşüncesini açıklamakta özgür emin ol senin düşünebildigini herkes düşünüyor
primer28, 4 yıl önce

Nevol
Şube Müdürü
17 Mart 2020 15:46

Sonsuza kadar bu şekilde yasamayacaz herhalde bunun bi sonu olacak bi iki haftaya düzelir bence her sey

NarKOM
Aday Memur
17 Mart 2020 15:56

Arkadaşlar can sıkmaya kalp kırmaya hiç gerek yok. Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan bu virüsün bian önce kontrol altına alınması gerek ve biz vatandaşlar olarak desteğimizi dışarı çıkmayarak vermeliyiz. Pomem sonuçlarını sizler gibi binlerce insan bekliyor. Herkesin düşüncesi açıklansın eğitim ilerki tarihte olsun en azından sonucumuzu bilelim derdinde çok haklısınız inanın ben buraya sizlerle biraz sohbet edip zaman geçirmek için giriyorum artık yapılacakbişe kalmadı saçma sapan yorumlar kalp kırıcı cümleler kurmadan önce en sz 3 defa düşünün kendinize dikkat edin özelliklede sağlığınıza iyi günler :)

Nevol
Şube Müdürü
17 Mart 2020 16:01

Bu nasıl iş arkadaş alt tarafı bir sinava girdik ya çektiğimiz çileye bak ya kontenjan arttısınlar ya eğitim süresini kısa tutsunlar hicbir sey yapamıyorlarsa açıklasınlar

Toplam 82 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi