Editörler : swat3410E.Kayı Han
20 Ekim 2012 02:15

Madem unutacaktın benı neden yarattın

ben kulun değilim gücenme tanrım.

koruyucumelek
Aday Memur
20 Ekim 2012 03:00

bir pomeme allahı mı satıyorsun hem bu dünyanı ham ahiretiini mi yakıyorsun paha biçilemez şeyleri bir pomeme

bnkformoney
Memur
20 Ekim 2012 03:47

fgfurkanf mal mısın malatyalı mısın ... bit yavrusu oğlu bit yavrusu sen bu kafayla zaten hiçbir işe yaraman.....

t0mmiks
Yasaklı
20 Ekim 2012 07:15

tanrı türk'ü yüzlerce yıl önce unuttu,ta ki cumhuriyete kadar..

tanrıdan,dinden medet ummak hata..cemaatçilerin,din bezirganlarının,beynini kullanmayanların çok olduğu bir toplumda akıldan başka dost olmaz..

emocir
Memur
20 Ekim 2012 08:27

arkadaşlar unutmayınki hepimiz imtihan dünyasındayiz herkes bir şekilde imtihan oluyor. Kimisinin çocuğu çok kötü oluyor ondan çekiyor,

kimisinin eşi kötü yola

gidiyor öyle sınav oluyor.. Düşününki bizde bu yasa geldik hala bir yeri kazanamadık böyle sınav oluyoruz.Yaratıcımiz Allah bir şekilde kendisine zorluklar ve olumsuzluklar karşısında

ona ne derece yakın olduğumuzu ölçüyor.

dost kara günde belli

olur derler biz gerçekten Allah dostuysak eğer bu zor günlerde pomem için Allaha böylesine sözlerle sitem etmeyiz.yapmayın sevgili arkadaşlarim günahtir.

bu kadar güçsüz

olmayalım. Benimde yaş gidiyor, benimde ailem

duyunca yıkıldı.

torpil oldu mu, gözümle görmedim ama yapan birisi varsa zaten inanıyorum ki her ayın 15 kul hakkı ile

binlerce kişinin ahi ile dolu parayı çekecek onu çevresine yedirecek bu o kişiye yeter zaten. Ama hiç bir kurum ya da kuruluşa laf atmayalım

hele helede bizi yaratan

Allah'a saygıda kusur etmeyelim

t0mmiks
Yasaklı
20 Ekim 2012 09:08

karşınızdaki insanlar bu kadrolaşmayı din için iman için allah için yaptıklarını iddia ediyorlar bırakın artık bu din iman allaha saygı sözlerini..vatandaş birlik olup hakkını aramadıkça daha çok hak yenilir bu ülkede,f.g.'yi allah değil cia,fbi koruyor,korkusundan bu topraklara gelemiyor,hangi allah.. siz(biz) kendiniz için mücadele verin(verelim)..

fgfurkanfg
Aday Memur
20 Ekim 2012 15:09

Madem bu düzen böyle gidiyorr..en yakın zamanda cemaate üye olacam..iki rekat namaz kıldı mi tamamdir bu işs..efendi hazretleri sagolsun.

suskun kalp
Şube Müdürü
20 Ekim 2012 15:14

bende orhangencebay dan yazıklar olsun takılıyorum...yazıklar olsun kaderin böylesine....:)

kacak812
Aday Memur
20 Ekim 2012 15:31

yüce rabbim bi insana belayı iki sebepten veririmiş ya bu dünyadaki günahlarıının affı için öbür dünyaya kalmasın diye yada müslümanlık derecesi artsın diye anladın bide bakarmış kulum sabır mı etcek isyan mı isyan edenlerden olmayın her şerde sizin bilmediğiniz hayır vardır polis olup iki ay sonra bi kurşun da felç olmaktansa şimdiki halin daha iyidir o torpillilerinde sonunu Allah hayır etsin

calmedor
Şef
20 Ekim 2012 15:35

fgfurkanfg böle düsünme tabi insan ister istemez üzülüyor benim 2. girisimdi ve gene olmadi Bizim tek sahibiz Olan yüce Rabbimizden başka kimse yoktur unutmayalim Müslümanligin ilk yıllarindada ilk Müslümanlara cok acılar cektirdiler ama su an hepsi İnşallah çektikleri cefanin sefasini sürüyolardir Duamizi Sadece Allah'a edelim ve Yüce Rabbim istemedikçe iki cihan bir araya gelse olmaz ama Yüce Rabbimin bize açtigi kapiyida iki cihan gelse kapatamazlar arkadaşlar Rabbim bizi daha beterleriyle sınamaz insallah

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi