Editörler : ayşegül bgm

acemi hemşir-e
Aday Memur
18 Şubat 2019 07:57

arkadaşlar bu haberi veren Aağlık Profesyonelleri Platformu başkan yardımcısı Aras Ali Bey. bakan yardımcısıyla yapılan görüşmeden sonra spp instagram hesabından duyurdu

donmassione
Aday Memur
18 Şubat 2019 08:27

İnstagramdaki Aras Ali adında bilmem ne profesyonelleri gurubu başkanı falan adindaki adama itibar etmeyin . Umut tacirligi yapıyor. Asılsız haberler paylaşıyor. Benden size tavsiye üniversite hastaneleri alım yapıyorsa başvurun .

acemi hemşir-e, 5 yıl önce
arkadaşlar bu haberi veren Aağlık Profesyonelleri Platformu başkan yardımcısı Aras Ali Bey. bakan yardımcısıyla yapılan görüşmeden sonra spp instagram hesabından duyurdu

Xloscient7
Aday Memur
18 Şubat 2019 09:33

Ben de sizin gibi düşünüyorum denk geldikçe yazıyorum ama kimse beni takmıyor
donmassione, 5 yıl önce

İnstagramdaki Aras Ali adında bilmem ne profesyonelleri gurubu başkanı falan adindaki adama itibar etmeyin . Umut tacirligi yapıyor. Asılsız haberler paylaşıyor. Benden size tavsiye üniversite hastaneleri alım yapıyorsa başvurun .

hemşirizbiz
Aday Memur
18 Şubat 2019 10:44

her şeyin doğrusunu allah bilir ama durum onu gösteriyor ki yaza kadar alım yapılmazsa ondan sonraki süreçte üniversite alımlarına yüksek puanlılar yerleşebilir.

şahsen 91 puanım var bu puanla bile enseyi karartmak üzereyim.

Rabken
Yasaklı
18 Şubat 2019 11:34

bende öyleyim bi haber versem nasıl sevincekler varya biliyorum ama hiçbir gelisme olmuyor. surekli dusunmekte yordu artık
Kbrnurse, 5 yıl önce
Haklısınız bende öyleyim ilk puanım açıklandığında çok mutluydum şimdi öyle bir hale büründüm ki sanki o puanı alan ben değilim. Mutlu değilim. Her hafta sonu daha bi kötü oluyorum. Kendimi düşünüyorum ama ailemi daha çok düşünüyorum. Anneme müjdeyi vermek istiyorum babam hiç sormuyor ama hissediyorum içten içe benden haber beklediğini. Rabbim hepimizin emeklerinin karşılığını en kısa zamanda versin. Buraya yazınca rahatlıyorum en azından görüyorum bir yerlerde aynı duyguyu yaşadığım insanlar var ve beni en iyi şekilde anlayan insanlar..Yine bir pazartesine girdik umarım bu belirsizliklerle dolu olan son pazartesimiz olur.

acemi hemşir-e
Aday Memur
18 Şubat 2019 16:55

arkadaşlar kimse kusura bakmasında bunca insan atama beklerken eli kolu bağlı oturmak yerine bu adam sağlıkçıları toplayarak mecliste milletvekili ile buluşturdu ve sorunlarını meclise iletti. bir başka konu da insanların atama gibi hassas olduğu bir konuda bu açıklamayı yapmaz, yapamaz o vebalin altına girmez.
donmassione, 5 yıl önce

Kbromer
Aday Memur
18 Şubat 2019 19:17

bu 30 binin 29 bini öğretmen alımı olur insallahh.. lakin öğretmen alımı cok cok az... bi binlik yeter sizlere.

Williiam Smith
Kapalı
18 Şubat 2019 20:00

Öğretmenler atanamıyeah diyorlar bi de. Daha çok öğretmen alın efendiler. Öğretmenlerde niteliği arttıracağınıza daha çok niteliksiz öğretmen alın. Zaten eğitim sisteminin durumu ortada. Sağlıkçılar 7 aydır atama bekliyor ama kimin umrunda. Sağlıkçılar elden gidiyeah.

Williiam Smith
Kapalı
18 Şubat 2019 20:01

Öğretmenler atanamıyeah diyorlar bi de. Daha çok öğretmen alın efendiler. Öğretmenlerde niteliği arttıracağınıza daha çok niteliksiz öğretmen alın. Zaten eğitim sisteminin durumu ortada. Sağlıkçılar 7 aydır atama bekliyor ama kimin umrunda. Sağlıkçılar elden gidiyeah.

Williiam Smith
Kapalı
18 Şubat 2019 20:48

bayanpsikolog
Aday Memur
19 Şubat 2019 13:05

Artık umudum kalmadı.Neden kimse açıklama yapmıyor.Sözleşmeli alım olacak mı olmayacak mı? bekleyelim mi beklemeyelim mi? çok şey istemiyoruz ufacık bir açıklama sadece. Aylardır güzel bir habere hasret kaldık.Ne olur sayın sağlık bakanımız bizi de sevindirin artık. bütün yardımcı sağlık çalışanları sizden bir açıklama beklemektedir.

19 Şubat 2019 14:03

Al bendende okadar.subatta bitti bitecek.aylardir bi haber bekliyoruz.memur haberlerinden baska bi habere bakmaz oldum.hayattan sogudum yeminle.yasam enerjim tukendi ya

bayanpsikolog, 5 yıl önce

Artık umudum kalmadı.Neden kimse açıklama yapmıyor.Sözleşmeli alım olacak mı olmayacak mı? bekleyelim mi beklemeyelim mi? çok şey istemiyoruz ufacık bir açıklama sadece. Aylardır güzel bir habere hasret kaldık.Ne olur sayın sağlık bakanımız bizi de sevindirin artık. bütün yardımcı sağlık çalışanları sizden bir açıklama beklemektedir.

20 Şubat 2019 11:04

Memurlar.Net i kullanmayın arkadaşlar. Adamlar bize bi haber bile yapmıyo. Öğretmenler.Net olmuş bura

Kbrnurse
Kapalı
20 Şubat 2019 11:09

Kesinlikle size hak veriyorum. Zaten atandığım gibi üyeliğimi sildirtecem. Herkese de söyleyecem öğretmen değilsen üye olma diye. En ufacık bir gelişme oluyor ve hemen haberleri yapılıyor bizim aylardır yazdıklarımızı kimse görmüyor mu?
azizilkerlabtek54, 5 yıl önce
Memurlar.Net i kullanmayın arkadaşlar. Adamlar bize bi haber bile yapmıyo. Öğretmenler.Net olmuş bura

Hmşzkms3535
Aday Memur
20 Şubat 2019 11:23

Allah kimseye haatalık gibi ölüm gibi başka bi dert vermesin ama gerçekten depresyonun dibiniyaşıyorum. Sadece insam umut ediyor ve bi haber bekliyor bu kadar zor değil sayı vermek yanda alım olmayacak demek insanların duygularıyla oynuyorlar. Gece uyku uyuyamaz oldum ruhgibi dolaşıyorum o kadar sağlıkçıyız o kadarmşeyler yapıldı hiç mi sesimizi duyuramadık. Mememurlar.net bile haberimizi yapmazken zirvedekiler nasıl sesimizi duysun, duysalarda duymazdan geliniyor herhalde. Bildiğime göre 5 bakanlıkalıma çıktı sağlık bakanı alım yapmıyor böyle bihaber yapılsa bile bence dikkat çeker. Ama böyle bi haber yapmak kimsenin işine gelmez herkes korkar olmuş. İnsanların hakkının yenmesi sadece susarak bir şeyleri yok sayarak bu kadarkolay olmuş işte.

Laboratuvarim
Aday Memur
20 Şubat 2019 11:34

Bu nasıl iştir ya sınava o kadar zorluklarla hazırlandım bu kadar çaresiz kalmadım bu süreç kadar zoruma gitmedi ben bu sınavı kazanacağım diye sagligimdan oldun stresden ne olur memur net sesimizi duyur artik biz yarın atamaolsun demiyoruz ama bı tarih versinler kadroları aciklasinlar Allah rızası için ya dileniyoruz artik

ergotearapi80
Aday Memur
20 Şubat 2019 11:34

+++++++++++++++++++++++

Xoes
Aday Memur
20 Şubat 2019 12:20

+++++
20 Şubat 2019 16:03

Bu sayfa ana sayfada forumdan seçmeler kısmına taşınmış hekim dışı sağlık personeli sorunlarını buradan paylasabiliriz

Hmşzkms3535
Aday Memur
20 Şubat 2019 16:11

En büyük sorun sağlıkçıların atama beklemesi

Toplam 114 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi