Editörler : cihan27E.Kayı Han

üçbuçukali
Müsteşar Yardımcısı
04 Temmuz 2022 00:29

calisma bakaninin ne dedigi beni gram ilgilendirmiyor

emekliler icin de mujde verecekti sozde

hukumete yakin gazetelere gelirsek

onlara bakarsan memur yilda 20 kez zam aliyococuk parasi 20 lira artsa mujde diye yeri goguinletiyorlar

dolayisiyla bendeki guvenilirlikleri yuzde 0

sancakt, 2 yıl önce

Yazılanları okuyunca size verdikleri maaşlar fazla bile diyesim geliyor :) Çoğunuz balatayı sıyırmışsınız kurumlarınıza katkınız nedir merak ediyorum. Çalışma bakanı kendini yırttı refah payı olacak dedi sosyal refah payı vereceğiz enflasyon ne olursa olsun üstünde zam yapacağız merak etmeyin dedi halen verilmeyecek diyorlar. Aslında siz zorla bize ek zam vermeyin diyorsunuz kaşınıyorsunuz tabiri caizse. Yarın muhtemelen memur zammına ek yüzde 3 zam gelecek beklenen maaş zammıda yüzde 45 olacaktır. Hükümetin gazetesi bile bugün ek zam yüzde 3 olarak haber verdi siz neyin kafasını yaşıyorsunuz yahu sizin kurumlarda ne iş yaptığınızı gerçekten merak ediyorum.

üçbuçukali
Müsteşar Yardımcısı
04 Temmuz 2022 00:32

calisma bakani olurum ben

sgk calisanlarinin maaslarina yuzde 700 zam

her 3 ayda bir asgari ucret tutarinda ikramiye:))

betelgeuse13, 2 yıl önce
Kabineyi şu ekibe ver, ver yetkiyi gör etkiyi. :D
04 Temmuz 2022 00:33

Seni duyanda atomu parçalıyorsun sanacak gelmiş burda akıl dersi veriyor ahlaksızların ahlak dersi vermesi yada dinsizlerin dinden imandan bahsetmesi gibi, sunu sende biliyorsun cb ek zam vericem derse bı yoku bulunur ama verilmeyecek derse çalışma Bakanın hiç bi hükmü kalmaz, sunuda diyim çalışma bakanı degıl mıydı 1 mayısta emekliye müjde var diyip sesi cıkmayan ve asgari ücret zam senede bir olur diyip 10 gün sonra zam yapılan yani lafın kısası çalışma bakanına senin benim gibi nolcagını noldugunu bilmiyor
sancakt, 2 yıl önce

Yazılanları okuyunca size verdikleri maaşlar fazla bile diyesim geliyor :) Çoğunuz balatayı sıyırmışsınız kurumlarınıza katkınız nedir merak ediyorum. Çalışma bakanı kendini yırttı refah payı olacak dedi sosyal refah payı vereceğiz enflasyon ne olursa olsun üstünde zam yapacağız merak etmeyin dedi halen verilmeyecek diyorlar. Aslında siz zorla bize ek zam vermeyin diyorsunuz kaşınıyorsunuz tabiri caizse. Yarın muhtemelen memur zammına ek yüzde 3 zam gelecek beklenen maaş zammıda yüzde 45 olacaktır. Hükümetin gazetesi bile bugün ek zam yüzde 3 olarak haber verdi siz neyin kafasını yaşıyorsunuz yahu sizin kurumlarda ne iş yaptığınızı gerçekten merak ediyorum.

betelgeuse13
Yasaklı
04 Temmuz 2022 00:33

İlk iş yunan adalarına çökmek. Gece 4'te.

sancakt
Şef
04 Temmuz 2022 00:34

Yarın Ak koyun kara koyun belli olur kendinizi bunkadar heba etmeyin hepimiz bu ülkede yaşıyoruz herkesin psikolojisi bozulmuş farkındayım sabırlı olun yarın belli olur. Dediğim gibi muhtemel memur zammı yüzde 45 olacaktır. Hakkımızda hayırlısı olsun

betelgeuse13
Yasaklı
04 Temmuz 2022 00:35

Valla yarın nasıl uyanacağız allah yardımcımız ols7n :D
sancakt, 2 yıl önce

Yarın Ak koyun kara koyun belli olur kendinizi bunkadar heba etmeyin hepimiz bu ülkede yaşıyoruz herkesin psikolojisi bozulmuş farkındayım sabırlı olun yarın belli olur. Dediğim gibi muhtemel memur zammı yüzde 45 olacaktır. Hakkımızda hayırlısı olsun

Quares321
Daire Başkanı
04 Temmuz 2022 00:41

Çalışma bakanına kalırsanız memur hiç bir zaman enflasyona ezdirilmedi. Aynı bakan 4 kişilik bir ailenin açlık sınırı için açıklanan rakamların bilimsel olmadığını söylüyor. Bakana göre açlık sınırı 3000-3500 TL arası imiş.

Aile üyelerinin komşularının yüzüne nasıl bakabiliyor. Bir önceki çalışma bakanından bile daha gerçeklerden uzak bir insan.

Boş hayaller kurmayı bırakın ek zam da refah payı yok, kesinlikle de WERMEYECEKLEEEER.

Her ay olduğu gibi bu ayda da gerçek enflasyonunun 3 te birini açıklarlar. 3 te 1 ile yarısı arasındaki 2-3 puanlık farkı da refah payı -ek zam verdik diye haber yapacaklar. İnanacak milyonlarca insan var.

sancakt, 2 yıl önce

Hanözü
Şube Müdürü
04 Temmuz 2022 00:46

Enflasyon farkından girer, asgari ücret tutarı kadar vergi muafiyetinden bahseder, 3600'den çıkar.

Bizde yarın buraya toplanır, sendikadan nasıl çıkılırı konuşur biraz 2023 için oy muhabbeti yapar dağılırız.

betelgeuse13
Yasaklı
04 Temmuz 2022 00:46

3,27 diyorum. Kümülatif 40 gibi bir şey olmuş olur.
04 Temmuz 2022 00:48

Bugün seçim olan çankırının dodurga ilçesinde yüzde 87 aldı akp herkes halinden çok memnun sanırım bi memnun olmayanlar bizim gibi memurlar sanırım
Quares321, 2 yıl önce

Çalışma bakanına kalırsanız memur hiç bir zaman enflasyona ezdirilmedi. Aynı bakan 4 kişilik bir ailenin açlık sınırı için açıklanan rakamların bilimsel olmadığını söylüyor. Bakana göre açlık sınırı 3000-3500 TL arası imiş.

Aile üyelerinin komşularının yüzüne nasıl bakabiliyor. Bir önceki çalışma bakanından bile daha gerçeklerden uzak bir insan.

Boş hayaller kurmayı bırakın ek zam da refah payı yok, kesinlikle de WERMEYECEKLEEEER.

Her ay olduğu gibi bu ayda da gerçek enflasyonunun 3 te birini açıklarlar. 3 te 1 ile yarısı arasındaki 2-3 puanlık farkı da refah payı -ek zam verdik diye haber yapacaklar. İnanacak milyonlarca insan var.

Bymemr
Aday Memur
04 Temmuz 2022 01:03

Bilmis bilmis konusma werilmeyecek

sancakt, 2 yıl önce

04 Temmuz 2022 01:05

Kardeş klavyende v harfi yok mu yoksa 2010 facebooktan falan mı fırladın

Bymemr, 2 yıl önce

Abi niye ısrarla ek zam werilecegine inanmak istiyorsunuz ben size kesin we net bilgi söylüyorum werilmeyecek anlamayanlar icin bida söylüyorum werilmeyecek tekrar söylüyorum werilmeyecek bizde böyle sendika oldugu sürece düsmana gerek yok satilik hepsi ona üye olanlar da dahil

muharras
Yasaklı
04 Temmuz 2022 04:01

Şu başlıkta okuduğum tek mantıklı yorum budur. Tebrikler

sancakt, 2 yıl önce

Clark011.
Şef
04 Temmuz 2022 06:15

Meclis kapalıyken nasıl olacak bu?
sancakt, 2 yıl önce

nayo2009
Şube Müdürü
04 Temmuz 2022 08:41

Bundan 3 ay öncede yüzde 40 oranlarında zam yapilacak demiştim bı yerden kulis bilgisi okumuştum çünkü hatta bı daha yazmam demiştim bilenler bilir. Bugün ek zam refah payı cart Curt hicbisey yok enflasyon farkını alıp geçecek. Açıklama yapiladabilir hiçte yapilmayabilir cılız bı açıklamayla geçilir. Hayırlı olsun

betelgeuse13
Yasaklı
04 Temmuz 2022 08:43

3.27 neticesinde kümülatif 39,5 çıkar diyorum. Nihai olarak min. 40

betelgeuse13
Yasaklı
04 Temmuz 2022 09:58

Hazır mıyız
Toplam 57 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler