Editörler : swat3410
«212223242526272829303132»

Ildirili
Kapalı
15 Mayıs 2019 11:26

ne saçma alaka bu ya. adam yazmış yok sizin bildiğinizden fazla. bilmeyende ordu teşkilatı ile polis teşkilatı karşılıklı gelin güvey. bırakın bunları ya. asker ile evli ise eşinin tayinininde yürür gider. bizene onlardan. Kalan binlerce poliste sanki asker ile evli. Geçin bunları

mehmet6468
Memur
15 Mayıs 2019 11:37

Bize ne ondan diye sen düşünüyorsun teşkilat ona göre planlama yapıyor eşi tayin görünce polise de göndermek zorunda kalacağı için planlamayı buna göre yapmak için askeriye tayinlerini bekletiyor her sene boşuna mı görev belgesi istiyor
Ildirili, 5 yıl önce

ne saçma alaka bu ya. adam yazmış yok sizin bildiğinizden fazla. bilmeyende ordu teşkilatı ile polis teşkilatı karşılıklı gelin güvey. bırakın bunları ya. asker ile evli ise eşinin tayinininde yürür gider. bizene onlardan. Kalan binlerce poliste sanki asker ile evli. Geçin bunları

Meliksah77
Memur
15 Mayıs 2019 11:49

Senden büyüklerine daha saygılı hitap etmelisin. Hiç bir şeye de inanmak zorunda değilsin.

Ildirili, 5 yıl önce

Meliksah77
Memur
15 Mayıs 2019 11:57

Bizim teşkilat kadar birbirine saygısız başka bir kurum yok. Şu forumda yazmayayım diyorum. Belki bir meslektaşımıza bir faydamız olur diye bildiklerimizi, tecrübelerimizi ulu orta paylaşılmayacak şeyler haricinde anlatalım diye düşünüyorum ama yok.. Mesleğin temeli olan disiplin ve saygı bitmiş durumda. Bütün arkadaşlarıma tayin olacakları yerlerin hayırlı olmasını diliyorum.. Hepinize iyi günler

Reizz
Aday Memur
15 Mayıs 2019 12:41

Artık kimseye inanmayacağım geçen sene sadece bizimki seçimden dolayı geç açıklanmış ondan önceki senelerde forumdan baktım jandarmanın sonra bizimki açıklanmış ama hiç kara deniz hava açıklanmamış misal 2017 de 5 haziranda egm açıklamış forumda hava kara deniz tartışma açmış egm bile açıkladı diye yani neye göre bu kadar kesin konuşabildin devrem. Neyse
mehmet6468, 5 yıl önce
Zaten hepsinden sonra açıklanıyor Bizim tercihler

mehmet6468
Memur
15 Mayıs 2019 12:44

Ben genel anlamda dedim tek tek yılları incelemedim EGM hep sona bırakıyor çoğunlukla
Reizz, 5 yıl önce
Artık kimseye inanmayacağım geçen sene sadece bizimki seçimden dolayı geç açıklanmış ondan önceki senelerde forumdan baktım jandarmanın sonra bizimki açıklanmış ama hiç kara deniz hava açıklanmamış misal 2017 de 5 haziranda egm açıklamış forumda hava kara deniz tartışma açmış egm bile açıkladı diye yani neye göre bu kadar kesin konuşabildin devrem. Neyse

turu44
Şube Müdürü
15 Mayıs 2019 12:47

EGM de herşey hazırdır bu saate kadar bırakmazlar istisnalar hariç isteseler bugün açıklanır adamlar bayrama nereye gidelim diye düşünüyorlardır geçen sene de hazırdı seçim var diye beklettiler bu senede ne zaman keyifleri gelir o zaman açıklanır zat-ı alilerin

Ildirili
Kapalı
15 Mayıs 2019 12:51

herşeyi anlatmaktan çekinen çok deperli sicilli kardeşim sen nereden gördün benim yaşımı sicilimide konuşuyorsun. bir saygı size ait. mazeretler verildi. asker eşiyse tayini arkaya kalır eşi nereye giderse oda oraya gider. aynı benim eşimin benim ardımdan gelmedi gibi. vay çok deperli sicillim venim

Ugur3641
Aday Memur
15 Mayıs 2019 12:54

Tayin olduğumuzda bunu pbs den mi öğreniyoruz

Reizz
Aday Memur
15 Mayıs 2019 12:57

Bende mazeret ataması demedim herhalde.
mehmet6468, 5 yıl önce
Ben genel anlamda dedim tek tek yılları incelemedim EGM hep sona bırakıyor çoğunlukla

Reizz
Aday Memur
15 Mayıs 2019 12:58

yanlış okumuşum genelde benim dediğim olmuş inceledim yılları.
Reizz, 5 yıl önce
Bende mazeret ataması demedim herhalde.

Reizz
Aday Memur
15 Mayıs 2019 12:59

okuduğum en güzel yorum devrem
turu44, 5 yıl önce

EGM de herşey hazırdır bu saate kadar bırakmazlar istisnalar hariç isteseler bugün açıklanır adamlar bayrama nereye gidelim diye düşünüyorlardır geçen sene de hazırdı seçim var diye beklettiler bu senede ne zaman keyifleri gelir o zaman açıklanır zat-ı alilerin

Polis0308
Kapalı
15 Mayıs 2019 13:41

Neyse ittir kaktır günler ilerliyor ama şöyle geniş bir düşündüğümde 23 haziran seçimden sonraya kalırsa 1.5 ay daha bekleme payı neredeyse. Gerçekten çok sinir bozucu bir durum.

samban10
Şube Müdürü
15 Mayıs 2019 14:15

birkac konu asagida ( es durumu mazeret) diye bir konu var abimiz personel daireye gitmis haziran sonu genel atama aciklanacak ona tabisiniz demisler .

Reizz
Aday Memur
15 Mayıs 2019 14:15

Jandarmadaki arkadaşlar tahminler doğrultusunda haziran ayının 3-4 haftası ilişkileri keseceklerini söylüyorlar yazı henüz gelmemiş bu geçen yıllarda seçim olsun olmasın hep haziran ayının 3-4 haftası ilişki kestiklerinden dolayı böyle düşünüyorlar İstanbul seçimleri etkiler mi etkilemezmi oda gelen yazıda belli olur. Bi baktınız egm bugün yarın açıkladı gönderdi hiç belli olmaz seçime kadar giden gider gelen gelir. Aldığım duyum 2-3 günde açıklanacağı yönünde cuma olmazsa cumarteside olabilir. Kesin açıklanacak demiyorum size aldığım bilgi bu yönde inşallah Rabbim utandırmaz yalancı çıkmayız.

Reizz
Aday Memur
15 Mayıs 2019 14:17

Devrem o arkadaş batı batı
samban10, 5 yıl önce
birkac konu asagida ( es durumu mazeret) diye bir konu var abimiz personel daireye gitmis haziran sonu genel atama aciklanacak ona tabisiniz demisler .

Hakanglr
Memur
15 Mayıs 2019 14:28

Personeli arayıp soran varmı. Varmı güncel bir gelişme

polis87
Aday Memur
15 Mayıs 2019 14:39

Ben kendi durumumu görüşmek için Personel Daire Başkanlığına gittiğimde atamalar haziran ayı sonunda açıklanacak dediler. Bilginiz olsun

Reizz
Aday Memur
15 Mayıs 2019 14:42

ne zaman gittin kardeş sen?
polis87, 5 yıl önce

Ben kendi durumumu görüşmek için Personel Daire Başkanlığına gittiğimde atamalar haziran ayı sonunda açıklanacak dediler. Bilginiz olsun

Reizz
Aday Memur
15 Mayıs 2019 14:43

açsalar soracaz.!
Hakanglr, 5 yıl önce

Personeli arayıp soran varmı. Varmı güncel bir gelişme

Toplam 13769 mesaj
«212223242526272829303132»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi