Editörler : ayşegül bgm

J.Asb.Adayı
Aday Memur
12 Haziran 2019 12:52

1. Kpss ye kaçıncı girişiniz ?

2. Kim ağlıyor ?

3. Zaten askeriyenin evladıyım .

Ben daha yeni mezun oldum paramediklikten ilk girişim kpssye 4 ay gibi bi süre vardı yaz tatilinden sonra çalıştım 80 aldım. İkincisi ağlamadım şahsi düşüncemi yazdım her şahsi düşüncesii yorumunu yazan ağlamış mı oluyor. Bir diğer konu kendini geliştirmen güzel ama tek merak ettiğim kaçıncı kpss girişinde matematikte 24 te 24 yaptın ?

Sörc, 5 yıl önce

endüstri meslek lisesi mezunu olarak kpss'den 86,4 aldım. bölüm paramedik. lisede matematik hocası tahtaya bir soru yazar ders bitene kadar o soru orada kalır 3-4 dal sigara içerdi. ve ben bu kpss'de 24'te 24 matematik yaptım. kimse ağlamasın biz meslek çıkışlıyız temel dersleri görmedik diye. kendini geliştirmek isteyen insan her şekilde kendini geliştirir. atanmak isteyen insan gecesini gündüzüne katar yine atanır. sisteme laf söyleyeceğin yerde gelmişsin paramedik okuyan diğer lise mezunlarına laf söylüyorsun. j asb adayı hedefin nick'inde yazılı zaten allah yolunu açık etsin. he dersen ki sen kendini geliştirdin mi? elimden gelenin en iyisini yaptım. millet kantinde tavla oynarken it gibi çalışıyordum. koca bölümde yenidoğan'a cpr yapan tek kişi benim. iş istemeye, iş azmine bakar. sağlık çıkışlı olup iş bilmeyenler de var. siz sağda solda ağlayacağınıza 2020 kpss'ye çalışmaya başlayın, ya da gidin askeriyenin bir evladı olun.

gumrahprop
Kapalı
12 Haziran 2019 13:08

Siyaset işte tam da böyle bir şey. Mağdur olanlar bizleriz. Ve mağduriyetimiz ile birbirimize hücum ederiz. Yine biz kendimizi rezil edeniz. Dostum boş ver sen onları. Senin durumunu çok iyi anlıyorum.

J.Asb.Adayı
Aday Memur
12 Haziran 2019 13:15

Hocam sadece kendi şahsi düşüncemi kimseyi kırmadan incitmeden yazdım senle de çok güzel birbirimizi kırmadan bu konuyu tartıştık ama kendini bilmez hayatta tek başarısı oksijen almak olan insanlar geldi beni gömdü hakaret etti . İşte tam da anlattığım önemli noktalardan biri buydu:EGO. Lafa gelince ben şunu yaptım bunu yaptım işte şu çıkışlıyım ama çalıştım yaptım sen yapamdıysan o senin bilmem neyliğin ... Paramedik alanında ilk kez kpssye girdim onların Allah bilir kaçıncı girişi . İkincisi gerçekten mükemmel insansınız dinlemeyi de empati yapmayı da biliyorsunuz. Ne diyeyim Allah sayınızı arttırsın.

gumrahprop, 5 yıl önce

Siyaset işte tam da böyle bir şey. Mağdur olanlar bizleriz. Ve mağduriyetimiz ile birbirimize hücum ederiz. Yine biz kendimizi rezil edeniz. Dostum boş ver sen onları. Senin durumunu çok iyi anlıyorum.

gumrahprop
Kapalı
12 Haziran 2019 13:21

Çağımızın en büyük iki sorunu ''Dinlememek'' ve ''Empatiden uzak düşsel düşünsel tavır''. İnsanlar bunu neden yapar anlamam. Ben elimden geldiğince yapmaya çalışırım. Görmediğim bir sanal alem üzerine kimse hakkında ön yargıda bulunmamak için çabalarım.

Sörc
Şube Müdürü
12 Haziran 2019 13:23

kpss'ye 3. girişim, ilk girişimde 2012 yılında 81 puan aldım. 2013'te infaz koruma memuru oldum.

2. girişimde 2014'te hiç çalışmadan 80 aldım kendimi deneme amaçlı girmiştim bir yere atanma gibi bir derdim yoktu.

2016 yılında hiç çalışmadan 332 ygs-2 puanıyla omü iö paramedik kazandım. 2018 kpss'de de 86.4 aldım. liseden 2010 mezunuyum. bu da bir dipnot olarak belirteyim. ben de bir ders yüzünden(beden eğitimi) bu sene mezun oldum ama tüm ana derslerimi vermiştim geçen sene. 4 ay gibi sürede hazırlandım ben de tüm sene değil. önyargılarını bir nebze silmişimdir umarım.

J.Asb.Adayı, 5 yıl önce

1. Kpss ye kaçıncı girişiniz ?

2. Kim ağlıyor ?

3. Zaten askeriyenin evladıyım .

Ben daha yeni mezun oldum paramediklikten ilk girişim kpssye 4 ay gibi bi süre vardı yaz tatilinden sonra çalıştım 80 aldım. İkincisi ağlamadım şahsi düşüncemi yazdım her şahsi düşüncesii yorumunu yazan ağlamış mı oluyor. Bir diğer konu kendini geliştirmen güzel ama tek merak ettiğim kaçıncı kpss girişinde matematikte 24 te 24 yaptın ?

J.Asb.Adayı
Aday Memur
12 Haziran 2019 13:24

İşte bu da sizi insan yapar. Ne diyeyim varolun.

J.Asb.Adayı
Aday Memur
12 Haziran 2019 13:27

2010 dan beri kpss nedir biliyorsun en azından. Ne diyeyim ki ağız açılmaya gelmiyor hemen artislik hemen ego hemen hakaret. Benim daha ilk girişim ve 80 aldım . Ben de biliyorum bir şeyi istiyorsak çok çabalayıp çalışacağımızı ... Adım ağlak oldu ve insanlar beni yanlı anladı . Neyse bu yazıyı hiç yazmadım ben boşverin...

Sörc, 5 yıl önce

kpss'ye 3. girişim, ilk girişimde 2012 yılında 81 puan aldım. 2013'te infaz koruma memuru oldum.

2. girişimde 2014'te hiç çalışmadan 80 aldım kendimi deneme amaçlı girmiştim bir yere atanma gibi bir derdim yoktu.

2016 yılında hiç çalışmadan 332 ygs-2 puanıyla omü iö paramedik kazandım. 2018 kpss'de de 86.4 aldım. liseden 2010 mezunuyum. bu da bir dipnot olarak belirteyim. ben de bir ders yüzünden(beden eğitimi) bu sene mezun oldum ama tüm ana derslerimi vermiştim geçen sene. 4 ay gibi sürede hazırlandım ben de tüm sene değil. önyargılarını bir nebze silmişimdir umarım.

112gunduz
Şef
12 Haziran 2019 16:44

Bölüm elbet bitecekti zaten. Düz lise konusunda da haklısın.

katipbey06
Aday Memur
12 Temmuz 2019 19:37

J.Asb.Adayı kullanıcı adını kullanan şahıs aleni bir şekilde EdaÇentikli isimli kullanıcıya küfür etmiş ve aynı zamanda da kadınlara has olan ve hayatın olağan akışında bulunan bir özelliklerini hastalık gibi belirterek toplumun ahlak ve edep kurallarına aykırı hareket etmekte olup, forumda sürekli olarak kargaşa çıkarmaya yönelik gönderiler, yorumlar paylaşmaktadır.

J.Asb.Adayı kullanıcı adını kullanan şahsın, memurlar.net forumdan engellenmesini talep ediyorum.

Editörleri göreve çağırıyorum. nayzen asaygin alex 10

Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

katipbey06
Aday Memur
12 Temmuz 2019 19:39

J.Asb.Adayı kullanıcı adını kullanan şahıs aleni bir şekilde EdaÇentikli isimli kullanıcıya küfür etmiş ve aynı zamanda da kadınlara has olan ve hayatın olağan akışında bulunan bir özelliklerini hastalık gibi belirterek toplumun ahlak ve edep kurallarına aykırı hareket etmekte olup, forumda sürekli olarak kargaşa çıkarmaya yönelik gönderiler, yorumlar paylaşmaktadır.

J.Asb.Adayı kullanıcı adını kullanan şahsın, memurlar.net forumdan engellenmesini talep ediyorum.

Editörleri göreve çağırıyorum. nayzen asaygin alex 10

Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

katipbey06
Aday Memur
12 Temmuz 2019 19:49

Çok terbiyesizsiniz. Bir kadın ile nasıl konuşulacağını dahi bilmiyorsunuz. Kanun ordusu Jandarma'nın sizi gibi personellere ihtiyacı yok.

Forumda sürekli olarak kargaşa yaratıyorsunuz.

Jandarma kursiyeriyim demişsiniz, yalan söylüyorsunuz değilsiniz. Sınav sonuçları açıklanmadı.

Bir yerde gazi yakınıyım, bir yerde şehit yakınıyım demişsiniz. O vefalı, yürekli insanların adını kullanarak şov yapıyorsunuz.

Keşke; gazi ve şehit olan kardeşimiz/abimiz gibi birazcık yürekli olsanız da, forum gibi bir yerden insanlara şov ve artistlik yapmasanız.

Kpss puanınız hakkında da sürekli yalan söylüyorsunuz.

Yeminim var, asker olacağım diyorsunuz; İnfaz ve Koruma Memuru hakkında yorum yapıyorsunuz, bilmiyor ve konuşuyorsunuz.

Hayatına olağan akışında olan ve kadınlara, Allah tarafından verilen ve sağlıklı yaşam sürmelerine olanak sağlayan regl gibi bir konuyu "HASTALIK" diyerek kötü lanse ediyor, insanların onurunu kırıyor ve toplum içerisinde küçük düşürüyorsunuz. Türk anneanne kanunları hasebiyle regl ayıp gibi algılanmakta toplumun tabu diye tabir edilen ahlak kuralları gereği gizli tutulmaktadır. Ve siz belki de bu tabuyu savunan bir kadının mahremiyeti ortaya serme teşebbüsünde bulundunuz ve rencide ettiniz. Empati yapın lütfen. Hepimiz bir kadından doğmayız, UNUTMAYIN ŞEHİTLER ALLAH DOSTUDUR VE KADINLAR DA BİZE ALLAH'IN EMANETİDİR. ALLAH'ı SEVEN, KENDİNİ BİLEN "ADAM" BAŞKASININ KADINI,NAMUSUNA DİL UZATMAZ.

Regl kötü bir şey değildir. Olağan ve doğaldır. Ama sizin gibi "TÜRKÇE" dersi diyerek, dili küçümser vari yorum yapan, regl i kötü bir şey zanneden sığ görüşlü ve zihniyetli insanlar olduğu sürece, ülkemizde böyle pek-çok bölüm boş kalmaya ve mezunları da işsiz kalmaya devam edecektir.

Son olarak da, Jandarma Astsubay Adayı olarak, sınav sonuçlarımızın açıklanmasına sayılı günler kala, İNŞALLAH SİZİNLE TANIŞIRIM VE BU SÖYLEDİKLERİMİ BİR DE YÜZYÜZE ANLATARAK BİRAZ "DOST" TAVSİYE VERİRİM.

ALLAH AKIL, FİKİR VE SAĞLIK VERSİN.

LaCosaNostra
Yasaklı
12 Temmuz 2019 23:28

her ilçeye bir paramedik bölümü açarlarsa sonu böyle olur üzülüyorumda att yi bitirip prm okuyanlara üzülüyorum.. 2020 kpss sınavına 80 bin paramedik girecek ve en fazla 2000 alım gerçekleşecek şimdiden aklı olan bıraksın bölümü
14 Temmuz 2019 00:33

Bende Anadolu lisesi çıkışlıyım ilk alımda atanıyorum.Şu an polislik mesleğinde 8.yılım şunu söyleyeyim meslek meslekte öğreniliyor.Polis okulunda o kadar eğitim aldım ama teori ve pratik çok farklıdır.Sağlık meslekliler sadece bu pratiği bize göre erken kapıyor ama sonuç olarak belli süre sonra herkes aynı seviyede oluyor.

Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi