Editörler : E.Kayı Han
«789101112131415161718»

nabersin
Aday Memur
10 Mayıs 2018 23:08

Ne söylediler izlemeyenler için kabaca anlatırmısınız

Bunudagördük
Aday Memur
10 Mayıs 2018 23:10

Tırnak içinde asker dedikleri bu vatan için canlarını seve seve vermek için yemin ettiler ve çoğu da bu yeminine sadık kalacaklardır. Elbet bir gün adalet yerini bulacaktır. Ve bugün bize hain yaftası yapıştıranlarin suratlarina bile tükürmeyeceğim. Çünkü tükürüğüme bile değmezler...

Alpinestars
Şube Müdürü
10 Mayıs 2018 23:15

Bu programda anlatılan herşeyi zaten 3 aydır haberler yazıyordu. Güya haber yapmış oldular. Burda konuşulan herşeyi hepimiz biliyoruz zaten arkadaşlar yeni bir haber Yok hiç merak etmeyin. Isıtıp ısıtıp koymuşlar medyaya aynı haberleri. Bilmediğimiz hiçbir bilgiyi söylemediler. Her ne olursa olsun bu kalleş örgütle hiç bağlantınız yoksa vicdanınız rahatsa siz de rahat olun. Bu örgütle hiç alakam Yok hiçbirşeylerinden korkmuyorum. Vicdanım rahat. Alnım açık. Yıllarca milliyetçi Atatürkçü olarak yetişmiş bir askerim. Bu örgütün bu pis kumpaslarına boyun eğmeyecez. Hakkımızda her ne olursa olsun bir tek Allah'ımızın Adaletine güvenecez. Allah'ın Adaleti Şaşmaz.

nabersin
Aday Memur
10 Mayıs 2018 23:24

Aynı listede ggu olduğum kişi gözaltına alındı 10 gün sonra şartlı tahliye aldı savcı etkin pişmanlıktan yararlanması için ısrar etmiş pişman olacak birşey yok demiş. Sanırım bütün ankesörlü alakalı kişilere gözaltı olacak birde ev araması olmuş bütün elektronik eşyaları almışlar. Herhalde dosyaları biriktirip gözaltı yapıyorlar toplu yani bnde artk polis ne zaman gelecek diye bekliyorum

moryellll
Aday Memur
10 Mayıs 2018 23:32

,bugün eşim de gözaltına alındı, o doğu görevini yaptığı için ben gitmemistim farklı illerde yaşıyorduk ama benim evi aradılar bilgisayarımı ,flah belleğime kadar alındı.hatya eşim polisler geldiği sırada evde değildi neredeyse benim cep telefonumu bile alacaklardi..tutankalr tutulurken eşim eve geldi ve İzmir e götürdüler.

nabersin, 6 yıl önce

Aynı listede ggu olduğum kişi gözaltına alındı 10 gün sonra şartlı tahliye aldı savcı etkin pişmanlıktan yararlanması için ısrar etmiş pişman olacak birşey yok demiş. Sanırım bütün ankesörlü alakalı kişilere gözaltı olacak birde ev araması olmuş bütün elektronik eşyaları almışlar. Herhalde dosyaları biriktirip gözaltı yapıyorlar toplu yani bnde artk polis ne zaman gelecek diye bekliyorum

nabersin
Aday Memur
10 Mayıs 2018 23:41

Bu soruşturmaları eşinizi nereden aradıysalar oradaki mahkemeler yapıyor yani muhtemelen eşiniz izmirden aranmış

moryellll, 6 yıl önce

,bugün eşim de gözaltına alındı, o doğu görevini yaptığı için ben gitmemistim farklı illerde yaşıyorduk ama benim evi aradılar bilgisayarımı ,flah belleğime kadar alındı.hatya eşim polisler geldiği sırada evde değildi neredeyse benim cep telefonumu bile alacaklardi..tutankalr tutulurken eşim eve geldi ve İzmir e götürdüler.

10 Mayıs 2018 23:56

Yok o dediğiniz şart değil.Ben birini tanıyorum adanada tutuklandı.mesele yine ankesörlü telefon meselesi.adana değil istanbulda aranmış ama adanada merkezli alındı.birini daha tanıyorum erzincan merkezli alındı ankaradan arandığı iddiasıyla tutuklanmıştı.sonra serbest bıraktılar.yani görürdükleri ilden aranma şartı herzaman doğru değil.

nabersin, 6 yıl önce

Bu soruşturmaları eşinizi nereden aradıysalar oradaki mahkemeler yapıyor yani muhtemelen eşiniz izmirden aranmış

bjkstore
Şef
11 Mayıs 2018 00:04

Bugünkü gözaltılar ile ilgili farklı ve detaylı bir haber incelemek isteyenler için

https://m.timeturk.com/akin-ozturk-un-kapattigi-iddia-edilen-dosyadan-feto-cu-askerler-cikti/haber-895834

moryellll
Aday Memur
11 Mayıs 2018 00:11

Çok ilginç, şaşkın şaşkın okudum haberi.esim 2006 da okula yeni gitmişti zaten ne diyeyim ki.

bjkstore, 6 yıl önce

Bugünkü gözaltılar ile ilgili farklı ve detaylı bir haber incelemek isteyenler için

https://m.timeturk.com/akin-ozturk-un-kapattigi-iddia-edilen-dosyadan-feto-cu-askerler-cikti/haber-895834

benimmemurum1
Aday Memur
11 Mayıs 2018 00:13

Devletin televizyonu TRT haberde bu akşam Kırmızı Bülten programını az önce izledim.

Sabah Gazetesi'nin Özel İstihbarat Şefi Nazif Karaman denen zaat diyoki; Tskda şu ana tespit edilmiş fetöcü oranı %10 muşş. yani kısaca , bütün orduyu lagv edin. diyo..zaten bir tsk personeli ankesörden aranmışşsa, kesin darbe planı yapmışlardır diyo, spikerde onaylıyor. yani bi Allah'ın kuluda demiyorki, "bunların arasında masumlar olabilir. geçmişte yaşadık .yanlış bir şey söyleyip milleti galeyana getirmeyelim""

Bu nasıl bir zihniyet, nasıl bir kafa, bunların yatacak yeri yok.

Gel gelelim Nazif Karaman kimdir. Bu zaatın bank asyada 17/25 sonrası parası artan yegane birisi olduğunu belgelerle kanıtladılar. fakat ne hikmetse ist.savcılığın hazırladığı 13 kişilik listede tutuklanmayan tek bu..nedenini tahmin edersiniz yada googla yazın görün.

sonuç olarak; aramızdaki bizim gibi masum olan arkadaşlar, bu zihniyetdekilere moralinizi bozmayın.. bunlar omurgası gelişmemişlerdir. adelet bir gün gerçekten tecelli edecektir.

Not: programın tekrarı gece 02:15 de (mideniz kaldırırsa)

bjkstore
Şef
11 Mayıs 2018 00:18

Sayın Moryell öncelikle geçmiş olsun,Ben sadece haber amaçlı paylaştım, üzeri çok fazla durup yıpratmayın kendinizi maalesef öyle bir ortadmdayız ki haberlerde her türlü yakıştırmayı yapıyorlar, Allah kolaylık versin sizlere..

moryellll
Aday Memur
11 Mayıs 2018 00:27

Teşekkür ederim , belirsizlikler yüzünden her çıkan haber kafamı kurcalıyor mâlesef.iyi geceler

bjkstore, 6 yıl önce

Sayın Moryell öncelikle geçmiş olsun,Ben sadece haber amaçlı paylaştım, üzeri çok fazla durup yıpratmayın kendinizi maalesef öyle bir ortadmdayız ki haberlerde her türlü yakıştırmayı yapıyorlar, Allah kolaylık versin sizlere..

Alpinestars
Şube Müdürü
11 Mayıs 2018 00:35

Bu yazı için Helal Olsun Size. Kaleminize Sağlık.

Vicdanı rahat olan herkese sesleniyorum. Ortam çok kalleş. Masumlar, Mağdurlar her geçen gün artıyor. Her ankesörden aranan gözaltı yaşayacak değil, Her gözaltına alınan da sadece ankesör değil. Bu gözaltı haberlerini duyan tüm gazeteciler kendilerince birçok sebep belirtmekte. Tüm haberler kendilerinin fikri. Hepsi birer tahminden ibaret. O yüzden her habere kulak asmayın, her söylenene üzülmeyin. Eğer kendinizi gerçekten masum hissediyor ve vicdanınız rahatsa her ne olursa olsun adalet hakkınızı verecektir. Bu ankesör işi o kadar dağıldı ki, Arandığı diye gözaltı yaşayan da var, Açığa alınan da, GGU olan da, Tutuklanan da, şuanda mesaide görevine devam eden de var. Doğruysanız Vicdanınız Rahatsa Kafanız da rahat tutun.

benimmemurum1, 6 yıl önce

Devletin televizyonu TRT haberde bu akşam Kırmızı Bülten programını az önce izledim.

Sabah Gazetesi'nin Özel İstihbarat Şefi Nazif Karaman denen zaat diyoki; Tskda şu ana tespit edilmiş fetöcü oranı %10 muşş. yani kısaca , bütün orduyu lagv edin. diyo..zaten bir tsk personeli ankesörden aranmışşsa, kesin darbe planı yapmışlardır diyo, spikerde onaylıyor. yani bi Allah'ın kuluda demiyorki, "bunların arasında masumlar olabilir. geçmişte yaşadık .yanlış bir şey söyleyip milleti galeyana getirmeyelim""

Bu nasıl bir zihniyet, nasıl bir kafa, bunların yatacak yeri yok.

Gel gelelim Nazif Karaman kimdir. Bu zaatın bank asyada 17/25 sonrası parası artan yegane birisi olduğunu belgelerle kanıtladılar. fakat ne hikmetse ist.savcılığın hazırladığı 13 kişilik listede tutuklanmayan tek bu..nedenini tahmin edersiniz yada googla yazın görün.

sonuç olarak; aramızdaki bizim gibi masum olan arkadaşlar, bu zihniyetdekilere moralinizi bozmayın.. bunlar omurgası gelişmemişlerdir. adelet bir gün gerçekten tecelli edecektir.

Not: programın tekrarı gece 02:15 de (mideniz kaldırırsa)

n10ickname
Aday Memur
11 Mayıs 2018 02:00

Ben de şöyle bir haber buldum. http://m.hurriyet.com.tr/gundem/o-diskten-91-kripto-cikti-40832833
bjkstore, 6 yıl önce

n10ickname
Aday Memur
11 Mayıs 2018 02:06

http://m.hurriyet.com.tr/gundem/o-diskten-91-kripto-cikti-40832833

nabersin
Aday Memur
11 Mayıs 2018 09:16

Bu sabah yine 300 kişiye gözaltı kararı verilmiş

11 Mayıs 2018 11:24

Arkadaşlar..Belki hatırlamazsınız sizler ama biz mağdur olanlar iyi bilir 7 ay boyu neredeyse hergün Bylokctan su kadar kisi gozaltina alindi diye haber yapildi..Bir kac istisna ile neredeyse hergun..Ta ki teknik hatalar ve kumpas ortaya cikarilincaya dek..

Dua edelim bu teknik hata yahut kasti kumpasın çökertilmesi daha kısa sürsün..

Bu da elbet dua eşliğinde çalışmaya ve burada yazmaya bile KORKAN insanların hakkıyla hakkını aramasına bakar..İlgili mercilere meramımızı aksettiremezsek onların anlamasını ya da geri adım atmasını bekleyemeyiz..

SALİH 10
Aday Memur
11 Mayıs 2018 12:56

evet ben de morbeyin mağduru oldum hergün me zaman gözaltı olcak korkusu ile yasadim rabbimdedim çocuklarımın önünde olmasın dedim hamdolsun cocuklarim görmedi gözaltımı 70 güncezaevi şimdi görevdeyim anlıyorum masumları inşallah hatalar enkısa sürede tespit edilir ve masumlar kurtulur birlik olun sabredin
Poetica justitia, 6 yıl önce

Arkadaşlar..Belki hatırlamazsınız sizler ama biz mağdur olanlar iyi bilir 7 ay boyu neredeyse hergün Bylokctan su kadar kisi gozaltina alindi diye haber yapildi..Bir kac istisna ile neredeyse hergun..Ta ki teknik hatalar ve kumpas ortaya cikarilincaya dek..

Dua edelim bu teknik hata yahut kasti kumpasın çökertilmesi daha kısa sürsün..

Bu da elbet dua eşliğinde çalışmaya ve burada yazmaya bile KORKAN insanların hakkıyla hakkını aramasına bakar..İlgili mercilere meramımızı aksettiremezsek onların anlamasını ya da geri adım atmasını bekleyemeyiz..

GoodOldDays
Aday Memur
11 Mayıs 2018 21:51

Saat 23:00 da Habertürk kanalında Nedim ŞENER, A.Zeki ÜÇOK gibi fetö mücadelesinde tvleree aktif rol alan kişilerin olacağı bi program var. Bugün ve geçen gün olan yüksek sayılı gözaltılar hakkında konuşulacağını düşünüyorum.

Nedesembilemedimki
Aday Memur
12 Mayıs 2018 00:17

rkese iyi akşamlar benim aklıma takılan bir şey var şimdi ne sebeple ne zaman kimden geldiği belirli olmayan ankesörlü aramasından dolayı görevimizden uzaklastirildigimiz şu an için bir varsayim. Benim bu varsayımla alakalı bazı şüphelerim var haberleri az çok izliyoruz hani zamanında bu yapının göbeğinde olmuş şimdi bu yapıdan koptuğunu iddia eden 3 kişi var medya da nurettin veren, latif erdoğan, hüseyin gülerce. Bu insanlar konuşmalarında tsk da ki herkesi zan altında bırakan açıklamaları var.malumunuz söyle %90 -100 u fetocu tabirlerini duymuşsunuzdur. Bu ankesörlü olayının başlaması heryerde tekirdagda da bir itirafçı ile başladığı söyleniyor. Şimdi sorun surda bu 3 isim 3 5 yıl öncesine kadar bu yapı ile hep bir aradaymış hatta latif erdoğan hakan evrim denen soysuzu da birebir tanıyorum filan dedi küçüklüğünden. Bu insanlar herşeyi savcılara anlattık diye bas bas bağırıyorlar bunca yıl bu yapıda olan bu insanlar ankesör olayını 15 temmuz günü neden dile getirmemişlerdir. Neden tam 1 yıl sonra bunu bir itirafçı belirtmiştir.bunlarin bilmemek gibi bir şansı yoktur bunlar yüzde yüz biliyorlardır bunu ama saklamışlar olsa gerek ki bunlar daha yeni yeni gün yüzüne çıkıyor. Yada bu insanlar hala içerde gerçek fetoculeri koruma gayretinde midir. Bize ankesörlü sebebiyle açığa alanlar in feto mensubu olmadığı kesin midir. Yanı ben düşünüyorum bir yerde bir yanlış var ama şuna eminim bu yanlış eninde sonunda anlaşılacaktır
Toplam 20072 mesaj
«789101112131415161718»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi