Editörler : E.Kayı Han
«210211212213214215216217218219220221222

kara katip
Memur
01 Şubat 2019 12:20

Hayır henüz yazışmalar devam ediyor

gökhun05
Aday Memur
03 Şubat 2019 13:19

4 bin kişinin sonuçlanmış bunları büyük çoğunluğu red kabul sayısı söylememiş beyefendiler..

eeyhak
Aday Memur
23 Şubat 2019 14:43

Adalet bakanlığı personelinden takipsizlik ve idari soruşturmadan cvyo kararı aldıktan sonra, görevde olmasına rağmen 7145 ten savunması istenen oldu mu ? Varsa süreç hakkında bilgisi olan var mı ?

eeyhak
Aday Memur
23 Şubat 2019 14:59

Görevinde de olsan takipsizlikte alsan bitmiyor. Bakanlık savunma istiyor sonra bi bakmışsın ihraç ne güzel istanbul be. 3 yıl hak vermişler ne de olsa kaç kişi daha ihraç etsen kârdır

Biliydim
Aday Memur
24 Şubat 2019 00:31

Çağlayanda mı çalışıyorsunuz?
eeyhak, 5 yıl önce

Görevinde de olsan takipsizlikte alsan bitmiyor. Bakanlık savunma istiyor sonra bi bakmışsın ihraç ne güzel istanbul be. 3 yıl hak vermişler ne de olsa kaç kişi daha ihraç etsen kârdır

eeyhak
Aday Memur
24 Şubat 2019 11:25

Hayır da ne fark ederki. Zulüm işte bitmiyor

deneme_
Şef
24 Şubat 2019 15:39

Bende açıkta bekliyorum. Dava devam ediyor. Savunma istemediler.

deneme_
Şef
24 Şubat 2019 15:41

Ayrıca her savunma istenen ihraç olacak değil biliniz

eeyhak
Aday Memur
24 Şubat 2019 15:59

Tabiki öyle de. Adli idari soruşturmalar bitmiş yeniden istemeleri hiç bişe olmasa insanda stres sıkıntı yapıyor. Sonra iki ay sonra yeniden bişe yapmayacaklarını da göstermez. Hem suçsuzsun hem yıpranıp duruyosun. Bu kadar yıpratılmaz insan

deneme_
Şef
24 Şubat 2019 16:09

Özelden yazmak istedim ancak kapalı. Mail varsa verirsen mailden yazayım veya sen bana özelden yaz.
eeyhak, 5 yıl önce

Tabiki öyle de. Adli idari soruşturmalar bitmiş yeniden istemeleri hiç bişe olmasa insanda stres sıkıntı yapıyor. Sonra iki ay sonra yeniden bişe yapmayacaklarını da göstermez. Hem suçsuzsun hem yıpranıp duruyosun. Bu kadar yıpratılmaz insan

Biliydim
Aday Memur
24 Şubat 2019 20:47

Çağlayanda mısınız diye sormamın maksadı farklı bişey soracak olmamdı. Ama sanırım sizin sinirleriniz fazla bozuk burdaki herkes 3 senedir ihraç ve sizin geçtiğiniz yoldan biz katla geçtik. Lütfen sakin olun. Burada herkes bişeyler öğrenmeye çalışıyor. Zaten şu saatten sonra sizden alacağımız cevaplar anlamsız. İyi akşamlar.
eeyhak, 5 yıl önce

Hayır da ne fark ederki. Zulüm işte bitmiyor

eeyhak
Aday Memur
24 Şubat 2019 20:51

Biliydim.. sen ne diyon kardeş :) ne soracaksansor. Sormayacaksan da duygu sömürğsü yapma. Kümse kimsenin ne çektiğini bilmez. Sen bırak katlasını matlasını

akineton1
Aday Memur
26 Şubat 2019 17:32

Arkadaşlar bende sağlık bakanlığı personeliyim Temmuz'dan beri açıktayım hala ne mahkemem var ne günü belli bakanlık benden savunma istemiş sebebi nedir ki ? İhraç filan mı yoksa genel idari soruşturmamı ? Savunması istenen oldu mu hiç ? Olduysa da nasıl sonuçlandı ?

merlon
Aday Memur
07 Ekim 2019 03:49

kimse bu başlık altına yazmıyor sanırım

conqieror
Şube Müdürü
30 Mart 2020 14:59

sırf içerde birikmiş paranızı ödememek için ihraç ediyorlar. Üst mahkemeden dönersen ne ala...

TugayKaan
Şube Müdürü
18 Nisan 2020 16:20

tek bir kişinin beyanı ile ihraç , savcı beraat istedi mahkeme beraat verdi ... ancak savcı yinede istinafa taşıdı... mahkeme bölge istinafta şuan 7 aydır bekliyor. ohal komisyonu devam ediyor. tanık ifadeleri 2013 öncesi ..

m_gun
Aday Memur
03 Haziran 2020 13:20

Herkese hayırlı günler. Arkadaşlar. Savcılığın talimatı üzerine emniyete verilen ifade sonucunda eğer dava açılmamışsa savcının verdiği takipsizlik kararını kişiye illa bildirilir mi yoksa savcı tebliğe gerek yok deyip bildirilmeyebilir mi. Kişi halen görevde bu arada açıktan iade olmuş.

milli genç
Aday Memur
27 Ekim 2020 21:50

Herkeze iyi günler ikm yım gecen yıl 14 Aralık'ta göz altına alındım 4 gün sonra adlı kontrol ile bırakıldım HTS kaydı soruşturmanın içeriği iş yerinden biri ile görüştüm diye aradan bı sene geçti halen dava yada takipsizlik yok dosya ramazan yazirda arıyorum henüz bakmadı diyor iş yerindede disiplin soruşturması açmadı henüz savcılıktan bilgi gelmedigi için ne kadar sürede açılır dava bir yıl olacak neredeyse. Artık beklemekten çok yoruldum pskikolojim alt üst oldu adlı kontrolde sadece yurt dışı yasağı var banka dershane gazete dernek hiç bişey yok bende sadece arama kaydı var diye göz altına aldılar tecrübeli arkadaşlar bilgi verirse çok sevinirim

Biliydim
Aday Memur
11 Kasım 2020 00:39

Merhaba benim dosyamda ramazan yazırdaydı yaklaşık 2 yıldan fazla sürmüştü ocak 2018 de takipsizlik almıştım. Ohal komisyonunda dosya hala bekliyor malesef beklemekle geçiyor günlerimiz başka yapacak bişeyimiz yok:(
milli genç, 3 yıl önce
Herkeze iyi günler ikm yım gecen yıl 14 Aralık'ta göz altına alındım 4 gün sonra adlı kontrol ile bırakıldım HTS kaydı soruşturmanın içeriği iş yerinden biri ile görüştüm diye aradan bı sene geçti halen dava yada takipsizlik yok dosya ramazan yazirda arıyorum henüz bakmadı diyor iş yerindede disiplin soruşturması açmadı henüz savcılıktan bilgi gelmedigi için ne kadar sürede açılır dava bir yıl olacak neredeyse. Artık beklemekten çok yoruldum pskikolojim alt üst oldu adlı kontrolde sadece yurt dışı yasağı var banka dershane gazete dernek hiç bişey yok bende sadece arama kaydı var diye göz altına aldılar tecrübeli arkadaşlar bilgi verirse çok sevinirim

milli genç
Aday Memur
11 Kasım 2020 11:08

Sizinde mi HTS kaydı sağolun cevap verdiğiniz için savcının tutumu ne acaba mahkeme açma konusunda
Biliydim, 3 yıl önce
Merhaba benim dosyamda ramazan yazırdaydı yaklaşık 2 yıldan fazla sürmüştü ocak 2018 de takipsizlik almıştım. Ohal komisyonunda dosya hala bekliyor malesef beklemekle geçiyor günlerimiz başka yapacak bişeyimiz yok:(
Toplam 4440 mesaj
«210211212213214215216217218219220221222

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi